Акції банків по кредитних картах в лютому

Акції банків по кредитних картах в лютому

Не встиг наступити новий рік, а одні банки вже пропонують участь у нових привабливих акціях або бонусних програмах, інші продовжують дарувати новорічні подарунки. І те й інше, повірте, заслуговує на увагу!

Альфа банк

Ще до настання нового року в Альфа банку стартувала акція "100 днів без відсотків по кредитній карті!", Яка триватиме до 31 березня 2012 року. Що примітно, даний безпроцентний період кредитування збережеться і після закінчення акції.

Кредит Європа

1 лютого банк Кредит Європа оголосив про початок унікальної акції "розплачувалися карткою MasterCard ® та вигравайте квитки в CIRQUE DU SOLEIL на шоу" Zarkana ". Шоу відбудеться 5 квітня цього року в Кремлівському палаці. В акції можуть взяти участь держателі CARD CREDIT MasterCard Gold і MasterCard Platinum.

Для того щоб виграти квиток потрібно лише оплачувати покупки картою з 1 лютого по 15 березня 2012 року. Переможцями стануть ті, хто зробить найбільше число транзакцій. Шкода, що в акції можуть взяти участь лише жителі Москви і Московської області.

Ощадбанк

З 12 листопада 2011 року всі карти Ощадбанку автоматично включаються в програму "Спасибі від Ощадбанку". Будь-яка покупка по карті заохочується бонусами, які можна обмінювати на знижки в магазинах-партнерах. Для реєстрації в бонусній програмі потрібно скористатися послугами банкомата / термінала.

Райффайзен

Банк продовжує дарувати новорічні "подарунки вам і вашим друзям". Акцію продовжено до 29 лютого 2012 року. Для того щоб взяти в ній участь потрібно лише порекомендувати друзям і знайомим звернутися за кредитом у Райффайзен.

Якщо хтось із друзів / рідних оформить кредитку або кредит готівкою, ви зможете відкрити кредитну картку зі знижкою 50% на комісію за річне обслуговування або оформити кредит на вигідних умовах.

Більш того, з 10 січня по 29 лютого цього року Райффайзен проводить спеціальну акцію для власників кредитних карт MasterCard Standard. Стати учасником акції просто - потрібно оформити заявку на MasterCard Gold натомість наявної карти і отримати за це сертифікат ТЦ "Стокманн" на суму 1500 рублів в подарунок.

Незважаючи на те, що найбільша частина стартували у переддень нового року акцій підійшла до кінця, банки продовжують дивувати клієнтів різноманітністю і привабливістю нових пропозицій і бонусних програм. Джерело: CreditCardsOnline.ru

Теги: кредитні карти
Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Смоленський Банк про кредитування юридичних осіб Кредитування юридичних осіб є пріоритетним ... Більше

За півроку Лівобережний видав 1,5 млрд рублів іпотеки 12 вересня 2012 23:04 Банк Лівобережний отримав офіційне ... Більше

Банк Агророс г Саратов - кредити, вклади, інші послуги Про ... Більше

Яку кредитну карту вибрати, кредитну картку якого банку вибирати «П'ятий рік коплю на ... Більше

Банк HSBC готовий видати позику на житло під 3,29% річних 10 вересня 2012 11:28 Банк HSBC у Великобританії завершив оформлення безпрецедентно дешевої іпотеки, ... Більше

Популярне