Главная » Порівнюємо процентні ставки по автокредитах - огляд ринку автокредитів » Заявка на автокредит - як подати заявку та оформити автокредит


Заявка на автокредит - як подати заявку та оформити автокредит

Заявка на автокредит - як подати заявку та оформити автокредит

Автомобіль, як відомо, не розкіш, а засіб пересування, проте набувається це засіб найчастіше в кредит. У цій статті ми розберемося, як оформити заявку на автокредит і які для цього потрібні документи. Вибираємо кредит на автомобіль У 2012 році чотири банки очолили список найбільш популярних кредиторів у автовласників: Русфінансбанк, ВТБ 24, Ощадбанк і Росбанк. Більша частина позичальників воліє оформляти машину в кредит безпосередньо в точках реалізації автомобілів.

Тому багато банків активно розвивають партнерські програми з офіційними дилерами цілого ряду автомобільних марок, завдяки чому заявку на кредит можна подати прямо в автосалоні. Перш ніж подавати заявку на автокредит, потрібно вибрати автомобіль в салоні (або, як варіант, у приватної особи). Цю задачу можна навіть доручити посереднику: зараз на ринку працюють спеціальні фірми, готові за винагороду взяти на себе тяготи пошуку та документального оформлення покупки автомобіля для вас. В автосалоні обов'язково поцікавтеся, з якими банками співпрацює даний дилер і які їхні умови по автокредитах в салоні.

Якщо вам принципова економія на відсотках, має сенс одночасно ознайомитися з автокредитами ряду банків. І не обов'язково найбільших. До речі, якщо ви - учасник зарплатного проекту, не виключено, що «ваш» банк надасть автокредит на більш вигідних умовах (особливо якщо це банк, що входить в топ-4). Але може бути і навпаки, людина може бути настільки впевнений, що в його «зарплатному» банку автокредит обійдеться дешевше, що навіть не подумає порівняти його з пропозиціями банків-конкурентів. Оскільки автомобіль - річ дорога, то й пара процентних пунктів в підсумку виливаються в помітні суми.

Рекомендуємо зважити всі цифри та інші «за» і «проти», перш ніж подати заявку на автокредит в конкретний банк. Оформляємо заявку Отже, банк обраний. Що робити далі?

Звернутися в цей банк за автокредитом. Зробити це можна як у відділенні банку, так і в автосалоні. Розгляд вашої заяви забере у банку від 1 години до 1 робочого дня, а від вас на цьому етапі зазвичай потрібні наступні документи: 1) паспорт громадянина РФ (з відміткою про реєстрацію); 2) заява-анкета позичальника (або созаемщика, якщо авто купується в часткову власність); 3) довідка з місця роботи (як правило, на момент звернення за кредитом позичальник повинен відпрацювати не менше 6 місяців на поточному місці роботи і мати мінімум один рік загального стажу за останні 5 років); 4) документи, що підтверджують фінансове стан позичальника (і созаемщиков, при наявності таких), - довідка про розмір зарплати / доходів (для працюючих) або пенсії (для пенсіонерів). Зверніть увагу: заявка - це всього півсправи!

Для оформлення кредитного договору вам знадобиться ще цілий перелік документів, наведений в наступному розділі. Заповнивши заявку, вам доведеться якийсь час почекати рішення банку. Якщо ви громадянин Російської Федерації з гарною кредитною історією, вам від 21 року до 75 на момент закінчення терміну дії кредитного договору (скажімо, вам 69,5 років і ви вирішили позичити гроші на термін 5 років) і ви відповідаєте всім умовам, які перелічені вище , кредит вам дадуть з імовірністю 95%. Ситуацію відмови в автокредиті ми тут розглядати не будемо. Заявка схвалена - наступний крок

На вибір автомобіля банки дають до 180 календарних днів з дати прийняття позитивного рішення про надання кредиту майбутньому автовласникові. Як тільки автомобіль обраний, можна відправлятися в салон і оформляти всі документи, пов'язані з купівлею автомобіля і його страхуванням. Для укладення кредитного договору на стандартний автокредит знадобляться наступні документи (оригінали, якщо в списку нижче не зазначено інше): 1) договір купівлі-продажу автомобіля, що купується; 2) документ, що підтверджує оплату позичальником (созаемщиком) початкового внеску; 3) платіжний документ автосалону на оплату цього автомобіля; 4) копія паспорта автомобіля; 5) страховий поліс / договір страхування від ризиків збитку, втрати і викрадення; 6) рахунок на оплату страхової премії (якщо вона включена в суму кредиту); 7) документ на оплату страхової премії (якщо вона не включена в суму кредиту).

Для укладення кредитного договору на експрес-автокредит (будьте уважні: такий кредит є не у всіх банках, а відсотки по ньому відчутно вище): 1) паспорт громадянина РФ; 2) водійські права, або копія паспорта автомобіля, або військовий квиток, або інший документ (на розсуд банку). Слід зазначити, що більшість банків включають в свої умови по автокредитах обмовку: «Банк має право запросити у позичальника будь-які додаткові документи». Тому повний і однозначний перелік паперів, необхідних для оформлення автокредиту, привести в цій статті неможливо. Автокредит в режимі онлайн Така опція передбачена далеко не у всіх банках, однак деякі з них (наприклад, Альфа-банк, ТРАСТ, Росбанк) дають позичальникові можливість скоротити час на подачу заявки, зробивши це поза стінами банку або автосалону.

Якщо ваш банк пропонує цю можливість, зайдіть на його офіційний сайт і виберіть розділ, присвячений автокредитах. Як і у випадку з будь-яким іншим кредитом, вам належить заповнити електронну анкету, отримавши і обробивши яку, банк приклад рішення про (не) видачі вам позики на автомобіль. В анкеті є, як правило, наступні поля (більшість обов'язкові для заповнення): - ПІБ; - стать; - вік; - місто проживання; - контактні телефони (мобільний та іншої); - адреса електронної пошти; - вид зайнятості; - найменування компанії -роботодавця; - розмір (середній) щомісячного доходу; - тип автомобіля (новий або старий) - сума кредиту; - термін кредиту; - початковий внесок (в рублях або відсотках від суми кредиту); - чи є ви клієнтом даного банку.

Крім цього, в анкеті можуть бути питання про марку і модель автомобіля, адресу салону, а також про вашу освіту, сімейний стан, наявність інших непогашених заборгованостей, зручний час для дзвінка менеджера, бажаний розмір щомісячного платежу і т.д. Навряд чи треба нагадувати, що будь-яке спотворення інформації обернеться відмовою у видачі кредиту, а спроба не заповнювати «неугодні» поля і зовсім не пройде: заявка відправляється тільки після заповнення всіх полів, позначених як обов'язкові. Заповнивши анкету, чекайте дзвінка менеджера: він повідомить вас про підсумку розгляду заявки.

А що робити далі, ви вже знаєте з першої частини цієї статті. Тамара Рибка, спеціально для Занімаем.ру 28 жовтня 2012

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

У Краснодарському краї Ощадбанк оформляє пільгову іпотеку під 8 відсотків річних для учасників програми "Накопичувальна іпотека" 25 червня ... Більше

Векселі банків: види векселів, розрахунки, операції Чи можливо, щоб банківський ... Більше

ВТБ 24 кредит Комерсант - кредит малому бізнесу У цій статті мова ... Більше

Хоум Кредит Банк запустив сервіс голосового пошуку банкоматів Хоум Кредит Банк запустив новий сервіс для клієнтів, яких цікавить розташування ... Більше

Оригінальність кредитних карт: візуальний ефект За якими критеріями ви вибираєте кредитку?За умовами кредитування, але ніяк не по дизайну, адже так?А як хочеться, щоб кредитна карта ... Більше

Популярне