Заявка на автокредит онлайн - де її можна подати

Бінбанку вперше запропонував експрес кредит

Купити машину в кредит сьогодні достатньо просто. Достатньо бажання і відвідування автосалону - там вас почнуть умовляти купити вашу мрію і менеджери з продажу, і представники банків - і ті, й інші зацікавлені допомогти вам реалізувати вашу мрію. Інша справа, що зазвичай в автомагазинах умови кредитування далеко не найкращі. Ми вже неодноразово писали, що перед тим як прийняти рішення, який автокредит взяти - не поспішайте, подивіться умови кредитування в інших банків. Особливо, якщо ви збираєтеся купити новий автомобіль.

Більшість банків, що не мають своїх представників у автосалонах, тим не менш, можуть надати вам автокредит на придбання машини через офіційного автодилера. Щоб знайти вигідний автокредит, необов'язково «бігати» по офісах банків і вивчати варіанти кредитування. Досить зайти на сайти банків. Більшість банків, зацікавлених в автокредитуванні пропонують зручний інтерфейс для розрахунку параметрів кредитів в режимі онлайн - так звані кредитні калькулятори. До того ж багато готові надати онлайн консультацію фахівця на сайті або дати можливість подати заявку на автокредит онлайн.

Безумовно, це заощадить вам масу часу і не тільки на вибір найбільш відповідного варіанту. Онлайн заявка на автокредит в тому чи іншому вигляді присутня на сайтах багатьох банків. Деякі банки пропонують ввести мінімум параметрів і контактний телефон для зв'язку. Це не дуже економічний (з точки зору витрат часу варіант), тому вам доведеться все одно йти в офіс банку, нести документи, заповнювати анкету, а потім чекати рішення кредитного комітету. Якщо відмовлять, буде шкода втраченого часу.

Більший інтерес представляють інші банки, які дозволяють на сайті ввести максимум інформації про вас, починаючи від заповнення повного аналога паперового варіанту анкети до вказівки переліку документів, які ви готові надати. На підставі цієї інформації вже буде винесено попереднє рішення про надання вам кредиту. У цьому випадку вам потрібно буде тільки прийти в банк з оригіналами документів і підтвердити вже реально на папері достовірність заповнених на сайті даних.

Погодьтеся, економія по часу в даному випадку буде колосальною. До того ж, можна ввечері за комп'ютером подати одночасно заявку на кредит у кілька банків, а потім вибирати з підтверджених заявок найкращий. Тільки заповнюйте не більше 3-5 заявок і в разі відмови не намагайтеся вирішити проблему шляхом подачі заявок відразу у багато банків - краще знайдіть спосіб дізнатися про причини відмови. Деякі банки проводять рекламні акції для просування автокредитів і своїх сайтів - при заповненні онлайн заявки на автокредит на сайті пропонуються бонуси і знижки. Так що уважно читайте розділи типу «Акції» та «Спеціальні пропозиції», можливо, ви зможете витягти не тільки користь, але і фінансову вигоду з рекламних пропозицій банків.

Отже, подивимося, які банки найбільш активні в сфері онлайн автокредитування. Альфа-банк пропонує заповнити повний аналог паперової анкети позичальника, а також вислати в банк необхідні для прийняття рішення документи. Отримавши документи, в банку візьмуть попереднє рішення про видачу кредиту, а в офіс Альфа-банка потім потрібно буде під'їхати з оригіналами.

Однак така програма діє тільки для обмеженої кількості клієнтів: власне співробітників Альфа-Груп, зарплатних клієнтів банку, чиновників усіх рівнів, співробітників довірених роботодавців (їх список в кожному регіоні веде місцева філія банку). Росбанк - Один з лідерів автокредитування, пропонує покроково заповнити фактично анкету, при цьому в режимі онлайн проводиться аналіз введених даних (наприклад, за віком майбутнього позичальника). За підсумками заповнення анкети і ваших побажань, крім іншого, система в режимі калькулятора підбере вам найбільш відповідну програму автокредитування (відповідно, виходячи з вашого заявленого доходу, порахує, чи дадуть вам запитувану суму кредиту). Плюс-Банк також має досить докладну онлайн-заявку. Обсяг запитуваної інформації аналогічний заповнення анкети в офісі банку, тільки от аналітичної обробки введених даних немає.

Хоча теж непогано - а раптом, у банку поміняється скоринг-система, так що ризик-менеджери все таки ухвалять рішення надати вам кредит, тоді як «розумна комп'ютерна система» на сайті може відмовити тільки тому, що її вчасно не оновили. ВТБ 24 пропонує клієнтам заповнити детальну онлайн заявку. Тут ви вказуєте і дані про автомобіль, і вибираєте програму кредитування, і вказуєте інформацію про свій доході, працевлаштуванні. Загалом, банк збирає максимум інформації і приймає попереднє рішення віддалено.

Далі треба вже підійти в банк з повним пакетом оригіналів документів і можна оформляти автокредит. Cetelem пропонує висилати анкету позичальника та копії документів на e-mail. Рішення про автокредиті приймається за 7 днів, після чого треба підійти з оригіналами документів в партнерський автосалон (а не в офіс банку). ОТП Банк збирає детальну інформацію про позичальника і автомобілі, але без копій документів. В общем-то, цілком повноцінна онлайн-заявка на кредит, попереднє рішення банк винесе, а далі вже потрібно обговорювати документи та умови з кредитним менеджером.

Абсолют банк на своєму сайті збирає мінімум необхідної інформації: стаж роботи, поточний дохід, суму запрошуваного кредиту, а також мета - автомобіль, який ви маєте намір придбати і назву автосалону. Далі з вами вже зв'яжеться менеджер банку для уточнення подробиць. Кредит Європа Банк запрошувати ще менше інформації, по суті, ви самі вирішуєте, що залишити в заявці для банку. Ви залишаєте телефон і з вами зв'яжеться співробітник банку. Росевробанк - Тут теж, за великим рахунком, замовляєте дзвінок.

Вводите дані про бажаній сумі кредиту, автомобілі та інше, а далі з вами зв'язується менеджер банку. Ощадбанк, звичайно, змінюється, в тому числі, в сфері інтернет-технологій, але ось онлайн заявок на кредити поки не пропонує. Тут можна тільки завантажити анкету позичальника, а ось йти розмовляти навіть первинно потрібно в офіс банку.

Деякі автовиробники теж борються за покупця і починають конкурувати з банками по автокредитах. Mercedes-Benz - Тут не можна відправити заявку на кредит, але можна, для початку, скачати анкету, яку простіше заповнити в домашніх умовах, ніж в салоні. Toyota запропонує вам заповнити заявку на отримання кредиту онлайн, а от з документом знову ж доведеться йти в офіс до ділера. Багато інші бренди поки не викладають документи, не публікують інформацію про спеціальних кредитних програмах з банками, наприклад, Opel працює з Райффайзен та Ощадбанком, Mitsubishi - з тим же Райффайзенбанком.

Загалом, не виключено, що оформити заявку на автокредит онлайн скоро можна буде і на сайтах автомобільних гігантів. Н. Бабурін, спеціально для Занімаем.ру

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Банк Агророс г Саратов - кредити, вклади, інші послуги Про ... Більше

Відділення Промсвязьбанка тепер можна знайти по мобільному Останнім часом банки все активніше стали ... Більше

ВТБ24: молоді сім'ї, які оформили іпотеку, майже не розлучаються 27 лютого 2012 21:31 Регіональний офіс ВТБ24 в Ярославлі ... Більше

5 вересня сім міст візьмуть участь у екопатрулям ЄАБР 3 вересня ... Більше

У 2012 році «Петрокоммерц» видасть на 88% більше кредитів фізичним особам 18 лютого 2012 11:26 Керівництво КБ «Петрокоммерц» повідомило про плани банку в області кредитування ... Більше

Популярне