Главная » Порівнюємо процентні ставки по автокредитах - огляд ринку автокредитів » Купити машину в кредит як купити де купити автокредит у банку


Купити машину в кредит, як купити, де купити, автокредит у банку

Купити машину в кредит як купити де купити автокредит у банку

Є бажання придбати автомобіль, але власних коштів не вистачає? Тоді купите машину в кредит. Поширені дві схеми кредитування, що істотно відрізняються один від одного: оформлення автокредиту і кредит на невідкладні потреби.

У першому випадку необхідно вибрати банк, чиї умови є задовільними для вас, і надати пакет документів, який складається з довідки про доходи, копії трудової книжки, паспорта, водійського посвідчення.

Можливо, банк зажадає додаткові документи (наприклад, копію свідоцтва про шлюб) або поручителя з вашого боку. Після розгляду кредитором вашого запиту (від двох робочих днів до семи) і позитивної відповіді, ви звертаєтеся до автодилеру для оформлення договору купівлі-продажу автомобіля та видачі вам його технічного паспорта та рахунки на безготівкову оплату. Потім у банку оформляєте договір на кредит, чекаєте проплати рахунку і забираєте автомобіль з автосалону.

Важливо відзначити, що за автокредитом машину можна придбати тільки в автосалоні. Поки кредит не погашений, автомобіль знаходиться в заставі і є власністю банку. У разі неплатоспроможності позичальника, банк забирає машину собі і виставляє її на торги. Автомобіль, що купується за програмою автокредиту, може бути іноземного або вітчизняного виробництва, новий або підтриманий. Термін надання автокредиту - від 6 місяців до 3-5 років (можливий кредит на 7 років).

Автокредит видається в різних валютах. Процентні ставки за кредитами - 9-15% річних у валюті та 15-20% річних у рублях. При придбанні підтриманого автомобіля, ставки по кредиту вище.

Деякі банки вимагають передоплату до 40%; якщо автомобіль купується без передоплати, то процентна ставка теж збільшена. Автомобіль, взятий у кредит, підлягає обов'язковому страхуванню КАСКО, що складає додаткові витрати, які можуть бути включені в кредит. При оформленні кредиту на невідкладні потреби, ви аналогічно звертаєтеся в банк. Там заповнюєте анкету на кредит і надаєте пакет документів: паспорт, довідку з роботи, довідку про доходи та копію трудової книжки (стаж роботи на останньому місці не менше трьох-дванадцяти місяців).

Також необхідно знайти поручителів, готових взяти на себе відповідальність за вашу платоспроможність. Після оформлення всіх необхідних паперів, банк розглядає ваш запит (термін розгляду від двох до семи днів) і виносить рішення. При позитивній відповіді на ваш рахунок переводять запитувану суму.

Вибір автомобіля і місце його придбання залишається за вами. Кредит на невідкладні потреби видається строком до 5 років. Процентна ставка 11-18% річних у валюті та 13-25% річних у рублях.

Може стягуватися комісія за відкриття позичкового рахунку (до 3% від суми кредиту). Будь-який з видів кредитів дозволяє придбати автомобіль сьогодні і розплачуватися за нього протягом декількох років. Любов Нуров, спеціально для Занімаем.Ру 12 грудня 2010

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

ЮніКредітБанк і Росевробанк знижують ставку по іпотеці 3 квітня 2012 16:21 Банки ... Більше

Ханти-Мансійський банк знизив відсоток річних за програмами іпотечного кредитування на вторинному ринку 26 липня 2012 12:16 Ханти-Мансійський банк знизив відсоток річних за тими ... Більше

Рефінансування споживчих кредитів інших банків, перекредитування Сьогодні в банках поряд зі стандартними продуктами: іпотекою, автокредитами, кредитними ... Більше

Чи можна отримати кредит або позику з поганою кредитною історією   Спробуємо розібратися чи можливо отримати ... Більше

ЮніКредит банк кредитує купівлю мотоцикла ЮніКредит банк запустив програму кредитування мотоциклів американської марки Harley-Davidson.На ... Більше

Популярне