Главная » Порівнюємо процентні ставки по автокредитах - огляд ринку автокредитів » Кредитні карти банку Зв'язковий - де оформити плюси отримання


Кредитні карти банку Зв'язковий - де оформити, плюси отримання

Багато різних кредитних продуктів пропонують нам банки, у тому числі кредитні карти. Сьогодні мова піде про кредитну карту Зв'язкового Банку, про яку, напевно, мало кому відомо, але яка є досить вигідною і зручною в порівнянні з кредитками інших банків. Що стосується самого банку, то він з'явився зовсім недавно - напевно, ви знаєте про мережі салонів стільникових телефонів і електроніки «Зв'язковий».

Так от, стільникові салони «Зв'язковий» і Зв'язковий Банк працюють «разом», точніше кожен такий салон є офісом Зв'язкового Банку. Звідси можна зробити висновок, що доступність Зв'язкового Банку - на високому рівні, його офіси знаходяться на кожному кроці. Це дуже зручно для погашення кредиту або просто поповнення балансу карти, так як не доводиться їздити на інший кінець міста.

З такою кількістю офісів, мабуть, може зрівнятися тільки Ощадбанк. Отже, найбільшим плюсом кредитної картки Зв'язкового Банку є її великий накопичувальний відсоток, який становить 10% річних від залишку в кінці кожного місяця. Тобто, якщо ви після закінчення місяця на власній карті Зв'язкового Банку розташовуєте сумою, рівною, скажімо, 100 000 рублів, то в кінці кожного місяця вам буде нараховуватися 830 рублів, а за рік 10 000 рублів. Це насправді дуже хороший відсоток. Якщо врахувати, що в середньому інфляція становить 6-8% на рік, то ви нічого не втрачаєте, зберігаючи свої заощадження на карті Зв'язкового Банку, а навіть перебільшуєте їх.

Хоча, як і скрізь, тут є один нюанс: щоб нарахування відсотків відбувалося, потрібно, щоб середньомісячний залишок складав не менше 10 000 рублів. Для порівняння: на картах інших банків накопичувальний відсоток у середньому дорівнює 5% річних, а, значить, зберігати гроші на таких картах не дуже вигідно. До речі, накопичувальний відсоток по карті Зв'язкового Банку вище, ніж відсоток деяких вкладів.

Важливе застереження: відсотки нараховуються на залишок ваших особистих коштів: кредитна карта Зв'язкового Банку одночасно є і дебетовою - у випадку, коли ви не використовуєте кредитний ліміт, а зберігайте на цій карті особисті кошти. Ще один величезний плюс пластикових карт Зв'язкового Банку полягає в тому, що оформити її гранично просто і швидко - при собі достатньо мати лише паспорт та 10-30 хвилин вільного часу. Наприклад, коли я оформляв карту Зв'язкового Банку, то витратив на це всього п'ятнадцять хвилин.

Час оформлення залежить і від того, яку карту ви оформляєте: дебетову картку ви оформите набагато швидше, ніж кредитну. Я не знаю, які ще банки можуть похвалитися такою швидкістю і простотою обслуговування. Де ж можна знімати готівку з карти Зв'язкового Банку? Це ще одна велика перевага.

Знімати готівку з вашої картки можна абсолютно в будь-якому банкоматі. Безвідсотковий виведення коштів з картки здійснюється в тому випадку, якщо ви знімаєте готівку у розмірі від 1 000 рублів, а якщо зняли менше 1 000 рублів, то комісія за зняття готівки складе 100 рублів. Вивести кошти без комісії можна у відділеннях Зв'язкового Банку: знімайте хоч 50 рублів - комісії все одно не буде. В місяць ви можете зняти максимум 35 000 рублів.

При оплаті покупок карткою Зв'язкового Банку, вам нараховуються бали, якими в подальшому можна оплатити товар або його частину. За кожен витрачений рубль вам на рахунок нараховується 1 бал. Зазвичай 100 балів дорівнюють 1 рублю, в залежності від того, який товар ви оплачуєте. Як же оформити кредитну та / або дебетову карту Зв'язкового Банку?

Дебетову карту Зв'язкового Банку може оформити будь-яка людина, який досяг 14-річного віку і має паспорт громадянина РФ. Нагадаємо, що дебетова картка - ця та карта, за допомогою якої можна оплачувати товар або послуги, вводити або виводити кошти і, звичайно ж, на ній теж діє накопичувальний процес. Тобто власник дебетової картки не може взяти кредит. Кредитну ж карту Зв'язкового Банку може оформити громадянин Росії, який досяг 21 року і має постійне місце роботи.

Максимальна сума кредиту, яку можна взяти по такій картці, становить 250 000 рублів. Дебетову і кредитну карту Зв'язкового Банку можна оформити як у відділеннях банку, так і в режимі «он-лайн» через офіційний сайт банку. Можна навіть замовити картку з доставкою додому: така послуга коштуватиме 300 рублів. Випуск першої карти безкоштовний, а додаткова обійдеться вам вже в 300 рублів. Обслуговування основної картки Зв'язкового Банку буде становити 600 рублів на рік.

Пластикові картки Зв'язкового Банку випускаються тільки однієї платіжної системи - MasterCard Standard. Термін дії картки - 1 рік. До речі, з карти Зв'язкового Банку можна знімати готівку, оплачувати покупки і брати кредит лише в рублях. Існує 3 тарифу по карті Зв'язкового Банку: З-лайн 2000, С-лайн 3000 і С-лайн 5000. Значення в кінці назви кожного тарифу відображає щомісячний платіж по кредиту.

Тобто якщо у вас тариф «З-лайн 3000», то при отриманні кредиту ваш щомісячний платіж складе 3000 рублів. Дотримуючись простої логіки - чим більше щомісячний платіж по кредиту, тим менше відсоткова ставка - у тарифу «З-лайн 2000» при щомісячному платежі 2 000 рублів, процентна ставка буде становити 48% відсотків річних. У тарифу «З-лайн 3000» при щомісячному платежі 3000 рублів відсоткова ставка становитиме 36% річних.

А у тарифу «З-лайн 5000» при щомісячному платежі 5000 рублів, процентна ставка становитиме 24% річних. Як бачите, процентна ставка за тарифом «З-лайн 2000» та «С-лайн 5000» відрізняється рівно в 2 рази. Як в будь-якому банку, в Зв'язковому існують комісії за прострочення щомісячного платежу. За тарифом «З-лайн 2000» штраф становить 500 рублів, за тарифом «З-лайн 3000» штраф становить 750 рублів, а за тарифом «З-лайн 5000» - 1250 рублів. У використанні кредитних карт Зв'язкового Банку є чудова функція «Пільговий період».

Сенс її полягає в тому, що якщо протягом 50 днів після отримання кредиту по карті ви погасили його повністю, то кредит для вас вийде абсолютно безкоштовним, тобто відсотки за кредитом протягом 50 днів нараховуватися не будуть. Пільговий період діє тільки на тарифи «З-лайн 3000» та «С-лайн 5000». Трохи не забув.

Оформляючи карту Зв'язкового Банку, ви можете скористатися такими послугами, як «Інтернет-банк», «Мобільний банк» і «SMS-обслуговування». За допомогою «Інтернет-банку» і «Мобільного банку» можна легко і швидко зробити переказ, а також оплатити послугу (наприклад, поповнити баланс стільникового телефону або Інтернету) без будь-яких комісій. Ще одна незаперечна перевага «Інтернет-банку» Зв'язкового (в порівнянні з іншими банками) - це те, що платежі в ньому безкоштовні ... Але я думаю, що це тимчасове явище для заманювання клієнтів.

Хоча чому б не скористатися цим? Никанор Бабурін, спеціально для Занімаем.ру Оцініть: Друзям це теж може бути корисно: Повернення до списку

Джерело: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Реструктуризація кредиторської заборгованості, методи реструктуризації заборгованості Фінансова криза в тій чи іншій мірі відбився на життя всіх жителів Росії.Когось звільнили з роботи, комусь «пощастило» трохи ... Більше

Споживчий кредит на невідкладні потреби, кредит Ощадбанку на невідкладні потреби Якщо Ви бажаєте ... Більше

ЖНК, ЖБК - пайова участь у будівництві Житлові накопичувальні кооперативи ЖНК (Житлові накопичувальні кооперативи) - це об'єднання громадян на основі членства з метою ... Більше

Ханти-Мансійський банк знизив відсоток річних за програмами іпотечного кредитування на вторинному ринку 26 липня 2012 12:16 Ханти-Мансійський банк знизив відсоток річних за тими ... Більше

Хто повинен платити за шахраїв? Той, хто хоч раз ставав жертвою "карткового" шахрайства погодиться, що втратити гроші з ... Більше

Популярне