Главная » Порівнюємо процентні ставки по автокредитах - огляд ринку автокредитів » Де взяти вигідний автокредит в якому банку краще умови


Де взяти вигідний автокредит - в якому банку краще умови

В інтернет банку Промсвязьбанка доступна оплата онлайн ігор

Почати управляти своєю мрією і стати щасливим володарем транспортного засобу у вигляді автомобіля, мотоцикла чи квадроцикла сьогодні нескладно. Немає грошей? Так маса автосалонів і банків готові вам надати і автокредит, і розстрочку на придбання машини! Більшість обивателів тут же поставлять запитання: «а де краще брати вигідний автокредит?» Почнемо з того, що у кожної людини своє розуміння, якою автокредит вигідніше. Крім того, деякі не можуть отримати найкращий кредит, але все ж і їм хочеться отримати позику на прийнятних умовах.

За якими параметрами може бути оцінений автокредит як кращий чи вигідний? Вартість автокредиту Мінімальна процентна ставка - так, безумовно, це значимий показник. По суті, він показує, скільки грошей понад вартість машини ви заплатите за час користування кредитом.

Ясна річ, що чим менше ставка по автокредиту, тим менше грошей ви в звичайно підсумку заплатите. Найвигідніший автокредит ви отримаєте під 8 - 12% річних, такі ставки ви знайдете в Татфондбанка, ЮніКредит Банку, МДМ банку, банку Москоммерц, Уралсибе, банку Москви. Але при найближчому розгляді виявляється, що мінімальна ставка по автокредиту аж до нульової (так-так є і таке, коли виробники компенсують вам платежі по кредиту в якості стимулювання придбання їх автомобілів) надається лише у випадку, якщо ви платите відразу не менше 70% вартості автомобіля.

Таким чином, переходимо до наступного критерію. Мінімальний початковий внесок. Дуже мало таких, але є програми автокредитування, коли ви можете придбати машину, не вносячи жодної копійки власних коштів.

Програми з такими умовами, наприклад, є у МДМ-банку, банку ВТБ24, Алтайенергобанка. Але має місце чітка залежність: чим менше розмір початкового внеску - тим більше ставка по кредиту. Наприклад, при нульовому первинному внеску ставка по кредиту буде 17% річних, а при 50% - 12-14% річних.

Справа в тому, що для банку сума грошей, яку ви самостійно витрачаєте на придбання автомобіля - це і підтвердження серйозності ваших намірів, і показник вашої платоспроможності (тобто вашого доходу вистачає на накопичення). Крім цього, у деяких банків є вимоги типу автокредит без первісного внеску можна взяти тільки на покупку іномарки, та й то вартістю не менше 500 000 рублів. Страхування Раз вже мова зайшла про вартість автокредиту, то обов'язково зверніть увагу на вимоги по страхуванню автомобіля за схемою КАСКО, а також вимоги про страхування вашого життя і здоров'я. У більшості банків ставки, зазначені в рекламі, дійсні тільки при повному комплекті страхування - а це, ясна річ, здорожує обслуговування кредиту, але зате позбавляє вас занепокоєння на тему «а раптом аварія».

Чи вигідно брати автокредит без страховки? Звичайно, ви заощадите на платежах по страховці, але при відмові страхуватися ставка по кредиту може бути збільшена для вас на 0,5 - 1,5% річних! Загалом, краще все ж страхуватися.

Страховка несе в собі цінність і сама по собі, а ви ще й отримаєте помітну знижку по процентній ставці. Види автокредитів Важливий момент - а на придбання яких машин банки дають кредити. Деякі банки дають автокредити тільки на покупку нових автомобілів, обмежень, що кредити даються тільки на придбання вітчизняних чи тільки на іномарок я не бачив. Навіщо вам вигідний кредит на машину, якщо його дають тільки на нову іномарку, а ви хочете придбати уживаний автомобіль?

Дуже мало банків дають кредити на старі автомобілі. Причому у більшості банків є вимога, що машину треба купувати обов'язково в автосалоні. Зрозуміло справа, що така машина буде коштувати дорожче, ніж купувати «з рук». Я знайшов тільки дві офіційні пропозиції взяти автокредит на придбання уживаного автомобіля без вимоги «обов'язково в автосалоні або у офіційного дилера» - це банки Абсолют банк і Радянський.

Умови надання таких кредитів, треба зауважити, цілком ринкові, ставка кредитування коливається про 17 до 20% річних. Швидкий автокредит Для деяких автокредит на вигідних умовах - це швидкий і простий в оформленні кредит. Як правило, це залежить від кількості документів, які потрібно зібрати для прийняття рішення банком про надання вам автокредиту.

Класично потрібно і паспорт, і другий документ що засвідчує особу, та довідку про доходи, і завірену копію трудової книжки. Однак є кредитні програми «тільки по двох документах», коли для прийняття рішення надати вам автокредит чи ні банку необхідний тільки паспорт і другий документ, що засвідчує особу. Такі програми є в Абсолют Банку, Росбанка, Банку Москви, ЮніКредит Банку. Проте ж треба розуміти, що в даному випадку банки не повною мірою можуть оцінити вашу платоспроможність, тому ризики такого кредитування вище, а значить і ставка по кредиту буде більше, ніж якщо б ви зібрали і надали повний пакет документів, і вимоги до мінімального початкового внескові теж жорсткіше - мінімум третину від вартості машини, а то й половина. Спеціальні програми

Власне кажучи, а чому обов'язково автокредит і обов'язково в банку? Не варто скидати з рахунків і такий варіант отримання «кредиту» - як розстрочка від автовиробника. Правда, її надають в основному виробники іноземних автомобілів. Але, тим не менш, має сенс в автосалоні уточнити умови і порівняти з варіантами банківських автокредитів. Найвигідніший кредит на авто ви отримаєте в рамках спеціальних короткочасних акцій, спільних програм автосалонів і банків.

Такі акції можуть включати в себе зменшені відсоткові ставки, або знижку по загальній вартості автомобіля. Можна відчутно заощадити на придбанні автомобіля хоч в кредит, хоч за готівковий розрахунок, якщо відслідковувати різні акції і знижки, які пропонують автовиробники, автосалони і банки, щоб простимулювати і продажу машин, і видачу авкторедітов. Як правило, всі акції обмежені в часі, так що обов'язково стежте та встигайте скористатися вигідними пропозиціями щодо придбання машини нехай навіть і в автокредит.

Не скидайте з рахунків схему Trade-in - це можливість потім продати машину назад автосалону і таким чином або погасити автокредит, або взяти знову новий автомобіль. Як правило, за такою схемою продаються тільки іноземні автомобілі преміум-класу. Автокредит або споживчий кредит

Деякі задаються питанням, що вигідніше - автокредит або споживчий кредит (який потім можна використовувати для покупки машини)? Відповідь однозначна - краще брати автокредит. Ставки по автокредитах більш вигідні, ніж пропозиції за споживчими кредитами.

Наприклад, у Ощадбанку ставки по автокредитах - 13-16%, а от ставки по споживчих кредитах - 15-23%. Н.Бабурін, спеціально для Занімаем.ру

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Планування малого бізнесу - бізнес-план в малому бізнесі Бізнес-плани в основному призначаються для того, щоб сприяти виведенню на ринок нових видів товарів ... Більше

Юникредит Банк - кредити UniCredit Bank Про банк «Юникредит Банк» був заснований ... Більше

Світова фінансова криза в Росії 2008 рік, умови кризи 2008 однозначно увійде в економічну історію Росії завдяки ... Більше

Альфа-Банк і PEGAS Touristik запустили програму online-кредитування туристичних турів 25 червня 2012 15:13 Альфа-Банк і PEGAS Touristik (туристична компанія, що працює в ... Більше

Як отримати товарний кредит у Китаї Не секрет, що непроста економічна ситуація вимагає неординарних рішень.Одним з них можна назвати ... Більше

Популярне