Главная » Порівнюємо процентні ставки по автокредитах - огляд ринку автокредитів » Чи реально взяти автокредит без довідок і швидко - процентні ставки та умови


Чи реально взяти автокредит без довідок і швидко - процентні ставки та умови

Чи реально взяти автокредит без довідок і швидко - процентні ставки та умови

Переставши бути розкішшю, автомобіль залишається недешевим засобом пересування. Абсолютна більшість наших співгромадян купують автомобіль в кредит, при цьому всі хочуть швидше і дешевше. А деякі просто не в силах уявити документальне підтвердження свого добробуту: досі дуже багато росіян отримують сіру, а то й чорну зарплату. Ясно, що довідка про щомісячний дохід, в якій стоїть цифра «10 тис. рублів до вирахування податків», викличе у кредитора цілком законне недовіру до позичальника.

І як цій людині бути, якщо його фактична зарплата - 40-50 тисяч «чорним налом»? Ще гірше фрілансеру або спеціалісту-приватнику, який виконує роботи на замовлення без укладення договорів: навіть якщо вони де-факто заробляють добре, можливості довести свої доходи документально у них немає. Схожа ситуація і в індивідуального підприємця з нестабільним доходом ... Тим часом автомобіль дуже потрібний.

Як же тут бути? Вихід один: автокредит без довідок, тобто з мінімумом документів. Той же автокредит, тільки простіше. І дорожче

Чудово розуміючи, що виплата зарплат в нашій країні - область досить суперечлива, багато банк пропонують спрощену процедуру оформлення автокредиту. Якщо стандартні програми автокредитування передбачають надання позичальником довідки про доходи, то спеціально для тих, у кого офіційний дохід невеликий або зовсім відсутній, винайдені так звані кредити по двох документах (вони ж експрес-автокредити). Основна перевага таких автокредитів - у зручності оформлення: щоб взяти позику, як правило, потрібно надати паспорт громадянина РФ і ще один документ (наприклад, військовий квиток або водійські права). Ніяких довідок про доходи не вимагається. Як результат, якщо у людини хороша чи «нульова» кредитна історія, банк приймає рішення про видачу позики протягом одного робочого дня або навіть однієї години.

Які документи потрібні для експрес-автокредиту? Це в обов'язковому порядку паспорт громадянина РФ (особі без громадянства такий кредит просто не видадуть), а також інший документ, що посвідчує особу. Це може бути військовий квиток, водійські права, закордонний паспорт і т.д. На швидкості прийняття рішення і відсутності необхідності збирати «папірці» плюси експрес-автокредиту закінчуються - і починаються мінуси. По-перше, банк-кредитор, проявляючи до вас «високу довіру», дуже ризикує: адже він фактично поняття не має про вашому реальне фінансове становище, яке не підтверджено нічим.

Страхуючись від «неповернення» грошей, виданих позичальнику на покупку машини, банк встановлює підвищену процентну ставку. В порівнянні із звичайними автокредитами експрес-автокредити дорожче як мінімум на 7-10% річних, а в деяких банках і на всі 15%. По-друге, при відносно невисокій процентній ставці (ті ж 15% проти 8% по кредиту «з купою довідок») банк напевно закладе в умови кредитного договору ряд умов, які або помітно збільшать кінцеву суму, яку вам належить виплатити, або накладуть на вас багато зобов'язань.

Рекомендуємо не полінуватися порівняти умови 20-30 банків за таким кредитом, а вибравши кредитора, уважно прочитати кредитний договір. Втім, для бажаючих заощадити на відсотках є маленький секрет. Зменшити відсоткову ставку допоможе ... покупка автомобіля з КАСКО. Справа в тому, що найдорожчі кредити без довідок - це «автокредити без страховки». За такими позиками відсоток може досягати 30% річних і більше.

У деяких випадках знизити процентну ставку допоможе страхування життя. Ставки ростуть Щоб проілюструвати на прикладі, наскільки відрізняються ставки по звичайному та «бессправочному» автокредиту, візьмемо три банки: Росбанк, Райффайзенбанк і Ренесанс-Кредит.

Так, Росбанк пропонує експрес-кредит без страхування під 24-27% річних, а з КАСКО - під 14,5 - 18,5%, в той час як «звичайні» кредити видає під 10,5 - 16,5%. Схожа ситуація і з Райффайзеном: якщо по автокредитах з довідками у цього банку ставка коливається в діапазоні від 8 до 15,5%, то по експрес-кредиту ставка буде вже 16,4-18,4%, причому без страхування життя і здоров'я вона підвищиться ще на 1,5%. Деякі банки, які активно розвивають роздрібний напрям, надають позичальнику настільки велику довіру, що готові видати йому експрес-автокредит за тим самим двом документам на купівлю автомобіля у приватної особи.

В якості прикладу можна навести Ренесанс-Кредит, цей банк пропонує потенційним автовласникам тільки експрес-кредити. Отже, порівнюючи пропозиції різних банків по експрес-автокредитах, звертайте увагу на наступне: 1) невисока процентна ставка за таким кредитом не завжди означає, що цей кредит в абсолютному вирахуванні обійдеться вам дешевше автокредиту з більш високим відсотком. Звертайте увагу на комісії та інші умови договору; 2) з'ясуйте, які чинники дозволять вам знизити процентну ставку (придбання КАСКО, страхування життя і т.д.).

Замість післямови: час vs гроші Трапляється, людині фізично ніколи або просто не хочеться збирати довідки під автокредит. У такому випадку подумайте, що вам принциповіше: серйозна переплата по відсотках або кілька годин (протягом однієї робочого тижня), витрачених на збір потрібних документів.

Навіть якщо експрес-автокредит планується взяти в «зарплатному» банку, який традиційно лояльний до «рідного» клієнтові, краще не заганяти себе в жорсткі умови «дорогого» кредиту, а вибрати інший - з довідками, але дешевше. Тамара Рибка, спеціально для Занімаем.ру 6 лютого 2012

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Банк24.ру г Єкатеринбург - кредити, послуги банку Про банк Банк24.ру, що займає восьме місце в рейтингу ... Більше

Євро і долар - прогноз, курс валют, співвідношення Новини про зміну курсу ... Більше

Кредитоспроможність позичальника, оцінка кредитоспроможності позичальника Серед сучасних економістів досі не існує єдиної думки з приводу визначення ... Більше

Джі Ваб Банк - кредити, робота банку, офіси і мережу філій Закрите акціонерне товариство «Джии Ваб Банк» внесено ... Більше

Банк «Відродження» знизив ставки кредитів 7 лютого 2012 0:00 Зниження процентних ставок по споживчих кредитах стало одним з змін умов кредитування, ... Більше

Популярне