Главная » Порівнюємо процентні ставки по автокредитах - огляд ринку автокредитів » Автокредити Газпромбанку - огляд умов і вимог банку до позичальника


Автокредити Газпромбанку - огляд умов і вимог банку до позичальника

Автокредити Газпромбанку - огляд умов і вимог банку до позичальника

На думку багатьох експертів, ринок автокредитування очікує певною мірою бум, банки змагаються в кредитних програмах і заманюють клієнтів різними маркетинговими «ходами». У цій статті ми розглянемо автокредити, які пропонує Газпромбанк. Які особливості відразу треба відзначити при оцінці кредитних програм цього банку: - Кредит може бути наданий громадянам у віці від 20 років (головне - стобою була прописка в регіоні розташування філії Газпромбанка). - Придбаний автомобіль можна оформити не тільки на самого позичальника, але і на іншу особу. - Комісії практично відсутні. - У подарунок дається безкоштовна карта з дозволеним овердрафтом «Газпромбанк-Газпромнафта». - Можливе надання відстрочки по гасінню основного боргу до 4-х місяців. - При первинному внеску від 50% вартості автомобіля не потрібна згода дружини (чоловіка) на заставу автомобіля. - Строки розгляду кредитних заявок теж радують: не більше трьох днів якщо по паспорту ви прописані там же, куди звертаєтесь до філії Газпромбанка, і 5-7 днів якщо ви прописані в одному регіоні, а фактично звертаєтеся до філії, розташований в іншому місці.

За всіма програмами кредитування обов'язково страхування автомобіля за програмами КАСКО та ОСАЦВ, при цьому Газпромбанк приймає поліси будь-яких страховиків, що задовольняють його вимогам. Вимоги до позичальників, які пред'являє Газпромбанк, щодо типові: - як ми вже відзначали вище, мінімальний вік майбутнього автовласника може бути і 20 років, максимальний - пенсійний (60 років для чоловіків, 55 для жінок - на дату закінчення кредитного договору); - допускається , що вік поручителя та / або заставодавця по кредиту може складати і 70 років на дату закінчення кредиту; - громадянство - тільки РФ; - прописка - обов'язково в місцях, де є філії Газпромбанка; - загальний трудовий стаж повинен бути не менше одного року, при цьому на останньому місці треба протрудіться хоча б 3 місяці; - Газпромбанк відразу пише у вимогах до потенційного позичальника, що він не повинен мати негативної кредитної історії і не притягувався до кримінальної відповідальності. Треба сказати, нормальні вимоги характерні для більшості банків. Документи, які вам необхідно буде зібрати, щоб отримати автокредит у Газпромбанку, теж не особливо відрізняються від інших банків.

Обов'язковими є: - паспорт позичальника; - завірена копія трудової книжки (до речі, не потрібна, якщо у вас зарплатна картка Газпромбанку); - довідка, що підтверджує доходи: бажано 2-ПДФО, але допускаються й інші способи підтвердження доходу. Додатково можуть попросити: - водійське посвідчення; - документи, що підтверджують володіння вами та членами вашої родини дорогим майном; - документи про освіту; - свідоцтво про шлюб. Позичальникам Газпромбанк пропонує як «класичні» програми кредитів на нові та вживані машини, так і щодо унікальний продукт - кредитування під заставу наявного автомобіля. В рамках кредитування нових автомобілів Газпромбанк пропонує програми «Стандарт», «Автокспресс». В рамках програми «Стандарт» можна придбати нову іномарку чи вітчизняний автомобіль.

Різниця буде в максимальному терміні кредитування: кредит на іномарку надається на строк до семи років, на вітчизняний автомобіль - тільки три роки. Максимальна сума кредиту складає 2400000 для машин «місцевого» виробництва і 4500000 - для іномарок. Мінімальний початковий внесок складає всього 15%.

Примітно, що купувати автомобіль можна в будь-якому автосалоні, Газпромбанк не обмежує вас у виборі місця придбання. Процентні ставки досить диференційовані і залежать від початкового внеску по кредиту і терміну кредитування. По рублевих кредитах ставка коливається від 12% (розмір початкового внеску становить більше 40% вартості автомобіля і термін кредиту - не більше 1-го року) до 15,5% при терміні 7 років і першим внеском від 15 до 40%.

Примітно, що жодних додаткових комісій не стягується. Не лагодить банк перешкод і для дострокового погашення кредиту. Єдина, дивна, на мій погляд, комісія - це 50 рублів за перерахування грошових коштів автосалону, ні в одного з банків більше я такого не зустрічав.

За валютними кредитами при аналогічних варіантах кредитування ставки коливаються від 9 до 12%. Що не особливо зручно, на сайті банку відсутня кредитний калькулятор, а враховуючи, що платіж по кредиту ануїтетний, самостійно його вираховувати не дуже зручно. Для бажаючих швидко оформити автокредит Газпромбанк пропонує програму «Автоекспрес». Для отримання кредиту достатньо лише паспорта та водійського посвідчення.

Замість прав можна надати довідку з психоневрологічного диспансеру або закордонний паспорт. Терміни кредитування за цією програмою нижче, ніж за стандартним варіантом: 5 років - для іномарок, 3 роки - для вітчизняних автомобілів. Ну, і процентні ставки на 2 процентних пункти вище.

Як ми вже відзначали, у Газпромбанку є програми кредитування на придбання старих автомобілів, але тільки іноземного виробництва. Кредит можна отримати тільки на придбання іномарки не старше 5 років. Максимальний термін кредиту - 5 років (якщо автомобіль на момент отримання кредиту молодше 3-х років). Процентна ставка також залежить від розміру початкового внеску і терміну кредиту: мінімум 11,5% при первинному внеску від 40% і терміні кредитування до року, максимум - 14% при внеску від 5 до 40% і терміні кредитування п'ять років. Якщо ви візьмете кредит в доларах США, то процентна ставка буде 10-11%. Для охочих купити уживане авто швидко є програма «Автоекспрес» - по ній необхідний мінімум документів (тільки паспорт і водійське посвідчення), але зате термін кредитування складає максимум три роки.

Процентна ставка в общем-то розумна - 13,5% річних. На додаток до стандартних програм атвокредітованія Газпромбанк пропонує і спільні з автосалонами програми з придбання в кредит практично всіх відомих марок: Mitsubishi, FORD, Kia, Hundai, Mazda, Jaguar, Land Rover, Cadilac, Opel, Shevrole, Audi, Wolksvagen, Skoda, AUDI , Suzuki, Chance, Subaru. Для окремих марок є також варіант придбання вживаного автомобіля. Для бажаючих придбати машини вітчизняного виробника є спеціальна програма кредитування з Автовазом.

Кредит надається тільки на придбання нових автомобілів моделей «Priora», «Kalina» і «Samara». Максимальний термін кредитування - три роки. Крім перерахованих варіантів кредитування, є можливість отримати кредит під заставу вже наявної іномарки. Максимальний «вік» закладається автомобіля не повинен перевищувати п'яти років, а пробіг - 150 000 км.

Термін кредитування залежить від «віку» машини: під заставу п'ятирічних машин можна отримати кредит строком тільки на один рік, під заставу однорічних - до 5 років. Відповідно, чим старше машина, тим меншу суму кредиту можна взяти: під заставу машини віком 5 років можна отримати не більше 30% вартості машини, під заставу однорічної машини - до 80% вартості. Никанор Бабурін, спеціально для Занімаем.ру 1 березня 2012

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Бистробанк про кредити для малого та середнього бізнесу Сергій Черкашин, директор департаменту ... Більше

Ліміт експрес-кредиту від ВНЗ-банку збільшився з трьох до п'яти мільйонів рублів 14 серпня 2012 21:05 ВУЗ-банк переглянув умови, на яких компаніям малого і середнього бізнесу ... Більше

Банки Тольятті - кредит у банківських установах Тольятті Поговоримо сьогодні про місто з красивим і незвичайним назвою Тольятті, а зокрема, про ... Більше

Автокредит без початкового внеску - де взяти автокредит без першого внеску Більшість з нас мріють про власний автомобіль, для когось це необхідність, для ... Більше

Які порушення відображаються в кредитній історії? Часто позичальники помилково вважають, що в кредитній історії відбивається тільки сам факт отримання ... Більше

Популярне