Автокредити банку АК БАРС покращені умови

4 квітня 2012 0:00

Банк АК БАРС поліпшив свої автокредити. Банк знизив процентні ставки по всім своїм чинним автокредитах, а також змінив деякі інші умови отримання автокредитів. Банк АК БАРС знизив процентні ставки за всіма своїми автокредитах в кінці минулого місяця.

Крім державних програм утилізації старих автомобілів і програми автокредитування з державним субсидуванням у банку АК БАРС діють стандартні автокредити. Перший - програма автокредитування під назвою «АК БАРС - Максимум». Програма призначена для швидкого надання кредиту на купівлю автомобіля, як нового, так і вживаного.

Початкові внески починаються з 15% вартості машини і закінчуються 70% вартості. Терміни кредитування - від року до семи років. Процентні ставки по даному автокредиту починаються з 11,9% річних у рублях і завершуються 14,5%.

У доларах і євро відсоткова ставка коливається від 10,9% річних до 13,5%.

Сума кредиту починається з 50 тисяч рублів - максимальна ж сума по кредиту визначається для кожного позичальника індивідуально. Вона також може піднятися до 100 тисяч при страхуванні життя позичальника та злагоді застрахуватися на деякі ризики. Програма «АК БАРС - Пільговий» дозволяє отримати автокредит працівникам бюджетної сфери та державним службовцям.

Процентна ставка по такому автокредиту буде коливатися між 13,9% та 15,9% річних в рублях і 12,9% і 14,9% річних в доларах і євро.

Ставки можна понизити, погодившись включити в суму договору про кредитування оплату страхування ОСАЦВ. Тоді ставки будуть від 12,5% до 14,5% в рублях і від 11,5% до 13,5%. По автокредиту «АК БАРС - Статус» процентні ставки тепер визначаються в межах від 15,5% до 17,5% річних у рублях, якщо позичальник має діючий розрахунковий рахунок у банку АК БАРС.

Якщо розрахункового рахунку немає, автокредит можна отримати за відсотковою ставкою від 16,5% до 17,5% річних. Автокредит за програмою «АК БАРС - Статус» призначений для власників бізнесу та ПБОЮЛ, призначений на придбання дорогих автомобілів.

Дорогу машину в кредит за даною програмою можна купити, отримавши тут кредит на суму від 100 тисяч до 5 мільйонів рублів. Кредит надається на термін до п'яти років. Автокредит за програмою «АК БАРС - Профі» на покупку автомобілів, призначених для перевезення пасажирів в автомобілях з невеликою кількістю сидячих місць.

Автомобіль по даній програмі можна купити в кредит за ставкою від 18,5% до 19,5% річних у рублях. Термін кредиту складе від року до п'яти років.

Варто відзначити, що банк «АК БАРС» нещодавно стартував акцію по автокредитах. Тепер будь-який позичальник може отримати призи при оформленні автокредиту - портал «Занімаем.Ру» вже писав про цю програму.

Оцініть: Друзям це теж може бути корисно: Повернення до списку

Джерело: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Кредит готівкою від КРЕДИТ ЄВРОПА БАНКу Портал «Занімаем.Ру» і Юлія Алексєєва, ... Більше

Русь-Банк про автокредитування Василь Палаткін, заступник голови Правління Русь-Банку, який пропонує екпрес-автокредити, відповідає на питання порталу «Занімаем.Ру» і розповідає про стан ринку, а ... Більше

Заявка на кредит готівкою - як її правильно оформити Незважаючи на ... Більше

Будь-яку іпотеку в Нордеа Банку дадуть по трьом документам 12 вересня 2012 19:29 До початку осені Нордеа Банк «дозрів» ... Більше

Кредит під заставу нерухомості - поліпшені умови в Далекосхідному банку і банку АК Барс 24 серпня 2012 0:00 Умови кредитів під заставу нерухомості Далекосхідного банку ... Більше

Популярне