Автокредити банку АК БАРС покращені умови

4 квітня 2012 0:00

Банк АК БАРС поліпшив свої автокредити. Банк знизив процентні ставки по всім своїм чинним автокредитах, а також змінив деякі інші умови отримання автокредитів. Банк АК БАРС знизив процентні ставки за всіма своїми автокредитах в кінці минулого місяця.

Крім державних програм утилізації старих автомобілів і програми автокредитування з державним субсидуванням у банку АК БАРС діють стандартні автокредити. Перший - програма автокредитування під назвою «АК БАРС - Максимум». Програма призначена для швидкого надання кредиту на купівлю автомобіля, як нового, так і вживаного.

Початкові внески починаються з 15% вартості машини і закінчуються 70% вартості. Терміни кредитування - від року до семи років. Процентні ставки по даному автокредиту починаються з 11,9% річних у рублях і завершуються 14,5%.

У доларах і євро відсоткова ставка коливається від 10,9% річних до 13,5%.

Сума кредиту починається з 50 тисяч рублів - максимальна ж сума по кредиту визначається для кожного позичальника індивідуально. Вона також може піднятися до 100 тисяч при страхуванні життя позичальника та злагоді застрахуватися на деякі ризики. Програма «АК БАРС - Пільговий» дозволяє отримати автокредит працівникам бюджетної сфери та державним службовцям.

Процентна ставка по такому автокредиту буде коливатися між 13,9% та 15,9% річних в рублях і 12,9% і 14,9% річних в доларах і євро.

Ставки можна понизити, погодившись включити в суму договору про кредитування оплату страхування ОСАЦВ. Тоді ставки будуть від 12,5% до 14,5% в рублях і від 11,5% до 13,5%. По автокредиту «АК БАРС - Статус» процентні ставки тепер визначаються в межах від 15,5% до 17,5% річних у рублях, якщо позичальник має діючий розрахунковий рахунок у банку АК БАРС.

Якщо розрахункового рахунку немає, автокредит можна отримати за відсотковою ставкою від 16,5% до 17,5% річних. Автокредит за програмою «АК БАРС - Статус» призначений для власників бізнесу та ПБОЮЛ, призначений на придбання дорогих автомобілів.

Дорогу машину в кредит за даною програмою можна купити, отримавши тут кредит на суму від 100 тисяч до 5 мільйонів рублів. Кредит надається на термін до п'яти років. Автокредит за програмою «АК БАРС - Профі» на покупку автомобілів, призначених для перевезення пасажирів в автомобілях з невеликою кількістю сидячих місць.

Автомобіль по даній програмі можна купити в кредит за ставкою від 18,5% до 19,5% річних у рублях. Термін кредиту складе від року до п'яти років.

Варто відзначити, що банк «АК БАРС» нещодавно стартував акцію по автокредитах. Тепер будь-який позичальник може отримати призи при оформленні автокредиту - портал «Занімаем.Ру» вже писав про цю програму.

Оцініть: Друзям це теж може бути корисно: Повернення до списку

Джерело: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Ощадбанк почав розсилку кредитних карт поштою Ощадбанк Росії почав розсилати кредитні карти поштою, повідомляє ... Більше

Чи може банк забрати квартиру в разі неповернення кредиту?Як бути позичальникові? Світова ... Більше

Як правильно вибрати кредит - вибір між банківським споживчим, цільовим і ... Більше

Банки активніше продають погані борги колекторам Колекторське агентство "Секвоя Кредит ... Більше

Іпотека для молодої сім'ї Іпотека ... Це слово зараз у всіх ... Більше

Популярне