Главная » Порівнюємо процентні ставки по автокредитах - огляд ринку автокредитів » Автокредит в банку Русфінанс - умови спеціальні програми кредити Форсаж й Відмінна можливість


Автокредит в банку Русфінанс - умови, спеціальні програми, кредити Форсаж й Відмінна можливість

Автокредит в банку Русфінанс - умови спеціальні програми кредити Форсаж й Відмінна можливість

Вже досить багато написано Занімаем.ру про автомобільні кредити іменитих банків. Розглянемо подібно програми автокредитування, які пропонує банк Русфінанс. На що відразу звертають увагу кредитні програми банку? 1. У кредит можна придбати автомобіль не тільки в салоні, але і у приватного продавця - треба сказати, досить рідкісна можливість, яка надається небагатьма банками. 2. При розрахунку платоспроможності банк враховує сукупний дохід сім'ї.

3. Кредит можна взяти, навіть якщо у вас немає водійського посвідчення. 4. Якщо ви хочете якісно «нафарширувати» машину хорошою акустикою і іншим додатковим устаткуванням, банк «привітно» дозволяє включити в суму кредиту таких «примочок» до 30% вартості машини. 5. Страховки теж можна включити в суму кредиту. 6. Всі комісії по автокредитах Русфінанс давно скасував і поки не збирається повертати. Що ще примітно, на сайті банку Русфінанс є он-лайн кредитний калькулятор, де ви можете попередньо порахувати суму щомісячного платежу в залежності від обраної програми кредитування, вартості машини, терміну кредиту і розміру початкового внеску.

Відзначимо, що даний он-лайн калькулятор володіє певним «інтелектом»: за підсумками розрахунків вам пропонуються деякі підказки як можна зменшити суму щомісячного платежу. Мало того, при перегляді програм автокредитування при наведенні мишкою на вподобаний автомобіль виводиться підказка з приблизними розрахунком кредиту по відносно «типовим» варіантам кредитування та базовій комплектації машини. Треба сказати, зручна «штука».

Що ще зручно, заяву на автокредит можна подати не тільки в банку і у представників Русфінанс в автосалонах, але і прямо на сайті. Єдино - поки даний сервіс працює не для всіх міст присутності банку. Хто ж може розраховувати на отримання автокредиту в банці Русфінанс? Громадянин РФ у віці від 23-х років, прописаний там, де є хоча б один підрозділ банку.

Для оформлення кредиту знадобиться обов'язково паспорт і будь-який з додаткових документів на вибір (страхове свідоцтво державного пенсійного страхування, водійське посвідчення, закордонний паспорт, свідоцтво про постановку на облік в податковому органі). Особам призовного віку доведеться ще надати і військовий квиток. Свою платоспроможність доведеться підтвердити довідкою за формою 2-НДФЛ або за формою банку.

Якщо цього виявиться недостатнім для видачі бажаного вами кредиту можна додати дохід чоловіка або дружини, щоправда, тільки офіційний дохід. Можна сказати кредитному менеджерові, що у вас є і непідтверджені доходи, але як їх врахує банк сказати складно. Приємний нюанс, якщо сума запрошуваного кредиту менше 800 000 рублів, підтверджувати дохід необов'язково. Що ще мені сподобалося, на сайті банку є докладні поради експерта щодо того, як правильно провести огляд автомобіля, що купується і як проводити переговори з продавцем. Автокредит в банку Русфінанс можна взяти на легковий автомобіль, причому не важливо, вітчизняного або імпортного виробництва, а також на комерційний транспорт з дозволеною масою до 3,6 тонн.

Які програми кредитування пропонує банк? Їх насправді всього чотири. Розглянемо детальніше кожну з них.

Програма «Форсаж» В рамках цієї програми кредитування можна взяти кредит на придбання нової іномарки. Кредит надається строком на 2, 3, 4 і 5 років. Відсоткова ставка залежить від розміру початкового внеску, терміну кредитування і наявності або відсутності страхування.

За базовим варіантом допускає мінімальний початковий внесок у розмірі 10% від вартості вашої мрії (для комерційного транспорту, до речі, мінімальний початковий внесок - 15%). Максимальна процентна ставка за кредитом складе 20% річних. При максимальному первинному внеску (від 30% і більше) - ставка складе 18%. Якщо ви захочете включити у вартість кредиту страховку по КАСКО, ОСАГО, а також страхування свого життя і здоров'я «на випадок чого», то процентна ставка по кредиту буде менше відсотка на 2 річних. Цікавий момент, є програма кредитування за ставкою і 9,5%, але умови її використання потрібно уточнювати в автосалонах, так як поширена вона не скрізь.

Програма «Відмінна можливість» За цим автокредиту банку Русфінанс можна придбати новий вітчизняний автомобіль марок ГАЗ, УАЗ, ВАЗ, ВИС, АЗЛК, ІЖ, РАФ, СЕАЗ, Богдан, Гура. Максимальний термін кредиту також складає 5 років. Спочатку можна внести від 10% вартості придбаного автомобіля. Процентна ставка за кредитом в цьому випадку складе 23,5%.

Якщо ви внесете більше 30% вартості машини - можете розраховувати на ставку в розмірі 20% річних. Якщо ж ви включите в вартість кредиту страхові платежі з КАСКО, ОСАГО і життя, то процентну ставку вам знизять на 2-2,5%. Хоча треба вважати, що дешевше: взяти кредит за базовим варіантом і заплатити страховки за обраним вами варіанту, або взяти велику суму кредиту (на величину страхових платежів), але отримати більш низьку ставку по кредиту.

Придбання старих автомобілів В рамках своїх програм автокредитування банк Русфінанс дає можливість взяти кредит і на придбання вживаного автомобіля, хоч вітчизняного, хоч імпортного виробництва. Для цього є дві спеціальних програми. Програма «Двіж'ОК» - по суті, кредит на придбання уживаної іномарки. В рамках цієї програми пропонується маса підпрограм в залежності від того, купуєте ви іномарку в автосалоні (у дилера) або десь в іншому місці, від термінів кредитування, суми початкового внеску, страховок.

Процентна ставка варіюється від 15,5 до 24% річних. Максимальна сума кредиту без страховок становить 650 000 рублів, зі страховкою - 6,5 млн. руб. Програма «Те, що треба!» - по суті, кредит на вітчизняні автомобілі з пробігом. В рамках стандартного кредитування максимальна сума кредиту без страховки становить 220 000 рублів, зі страховкою - 250 000.

Початковий внесок повинен бути не менше 20% вартості придбаного автомобіля за умови страхування, і 25% - без страховок. Процентна ставка по базовому варіанту автокредитування становить 29% з мінімальним початковим внеском і 24,5% - з внеском від 40% і більше. Якщо ви вирішите «включити» страхові платежі в суму кредиту, то процентна ставка для вас буде на 3 процентних пункти річних менше. Партнерські програми

Як і в багатьох банків, у Русфінанс є спеціальні програми автокредитування в партнерстві з відомими виробниками. Побіжний аналіз умов показує, особливість таких кредитів полягає в знижених процентних ставках. Є можливість взяти нові машини в кредит наступних марок: VOLKSWAGEN, SKODA, AUDI, HYUNDAI, MITSUBISHI, KIA (взагалі «шоколадні» умови кредитування), DAEWOO, ZAZ Chance, ГАЗ (тільки комерційні автомобілі на термін не більше 3-х років). Програма «Автобумеранг - все повернеться!» Русфінанс пропонує дуже цікавий продукт із «захисту» документів на автомобіль і ключів від втрати, крадіжки і т.д.

Комплект «Автобумеранг» складається із спеціальної обкладинки для автомобільних документів, спеціальних брелоків для ключів і наклейок на документи і номерні знаки автомобіля. На всіх них міститься унікальний ідентифікаційний номер клієнта, повідомивши які знайшов на номер безкоштовної цілодобової лінії підтримки отримає грошову винагороду. Вартість такого комплекту складає 1 500 рублів на рік. На мій погляд, дуже пристойна ціна, якщо врахувати, у скільки може обійтися офіційне відновлення документів в ГИБДД, а також замовлення ключів на заводі-виробнику. Також банк пропонує за пільговою ціною придбати кару РАТ «допомога на дорозі» - оперативна технічна допомога на дорозі: від заміни колеса до евакуації машини до найближчого автосервісу.

Крім цього ви можете цілодобово скористатися юридичною допомогою, а також отримати знижки в компаніях-партнерах проекту РАТ. Никанор Бабурін, спеціально для Занімаем.ру 1 березня 2012

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Юніаструм Банк запустив кредит "Доступний експрес" для клієнтів, яким терміново потрібен займ 7 червня 2012 14:51 Юніаструм Банк відкрив «Доступний експрес» - пілотну програму кредитування.Дійсно ... Більше

Пермське УФАС виявило змова між банками і страховими компаніями 16 березня 2012 14:57 Два банку ... Більше

Іпотека в ЮніКредит Банку - умови іпотечних кредитів, вимоги до позичальника Ми багато писали про іпотечні програми великих банків, в основному, ... Більше

Газпромбанк повідомив про оновлення мобільних додатків для системи «Телекард» 22 липня 2012 23:19 Газпромбанк повідомив про оновлення мобільних ... Більше

Чи не требующіу застави кредит Ощадбанку для малого бізнесу "Довіра" з початку року залучив ... Більше

Популярне