Главная » Порівнюємо процентні ставки по автокредитах - огляд ринку автокредитів » Автокредит Райффайзенбанку - умови спеціальні програми банку і вимоги до позичальника


Автокредит Райффайзенбанку - умови, спеціальні програми банку і вимоги до позичальника

Автокредит Райффайзенбанку - умови спеціальні програми банку і вимоги до позичальника

Чергова стаття Занімаем.ру присвячена кредитами на придбання автомобіля, які пропонує Райффайзенбанк. Ми коротко розповімо про переваги цих програм і основних вимогах, пропонованих до позичальника і наданих документів. Що вигідно відрізняє програми автокредитування Райфайзенбанку від інших банків? 1. Мінімальний початковий внесок по кредиту складає всього 15% від вартості придбаного автомобіля.

2. Мінімальні строки розгляду кредитної заявки, банк стверджує, що цей термін складає всього 1 день. 3. Рішення банку діє досить довго, 4 місяці, це означає, що можна спочатку отримати підтвердження кредиту, а потім спокійно вибирати машину і чекати поставки. 4. Не обов'язково укладати договір поруки з дружиною чи чоловіком, а також не потрібно її або його згоду на заставу. 5. Як і в багатьох інших банків, у Райффайзен по всі кредитними програмами передбачено обов'язкове страхування придбаного автомобіля від ризиків збитку, загибелі та розкрадання (викрадення) - по суті КАСКО.

Але у «австрійців» перший рік страховки можна оплатити за рахунок кредитних коштів. 6. Можливе отримання автокредиту індивідуальним підприємцем або засновником юридичної особи (не всі банки чекають таких клієнтів з розпростертими обіймами). Певним недоліком автокредитів Raiffeisen можна вважати наявність комісії за видачу кредиту в розмірі 5 500 рублів. Інших комісій немає.

Отже, хто може розраховувати на отримання автокредиту в Райффайзенбанку? Автокредит надається особам старше 23 років, які проживають і прописаним у регіонах, де є філії Райффайзенбанку. Стаж на останньому місці роботи повинен становити не менше 4-х місяців.

Однак, якщо ви раніше вже брали кредити у Райффайзенбанку і своєчасно їх погашали, то можна мати стаж на останньому місці роботи лише один місяць. Особи, притягалися до кримінальної відповідальності, автокредит не отримають. Які документи необхідно надати потенційному позичальникові?

1. Копію всіх сторінок паспорта разом з оригіналом. 2. Завірену роботодавцем копію трудової книжки. Якщо ви її з якихось причин надати не можете або не хочете, потрібно буде надати копію водійського посвідчення або закордонного паспорта, або військового квитка. 3. Довідку про доходи за формою 2-ПДФО. Важлива примітка: якщо у вас зарплатна картка Райффайзенбанку, то копію трудової книжки і довідку про доходи надавати не потрібно, банк сам все побачить із зарахування грошових коштів на вашу пластикову карту.

Якщо ви є індивідуальним підприємцем, то для підтвердження доходів вам необхідно буде надати копію свідоцтва про державну реєстрацію, а також копії зданих в податкову інспекцію декларацій про доходи за попередній рік та останній звітний період. Попереджу відразу, з «нульовими» деклараціями вам кредит не затвердять. Якщо ви використовуєте систему оподаткування за поставлений податку, то додатково доведеться надати копію касової книги або виписку про рух грошових коштів по розрахунковому рахунку. Надання більшості документів можна уникнути, якщо початковий внесок по автокредиту буде більше 40% від вартості придбаного автомобіля.

Якщо ви є засновником юридичної особи (і ось він, один із «каверз» Райффайзенбанку, або ваш близький родич є засновником юридичної особи), вам доведеться надати копі балансів та звіту про прибутки і збитки за попередній рік та останній звітний період обов'язково з відмітками податкової інспекції про прийом цієї звітності. До достоїнств Райффайзенбанку можна віднести те, що на сайті є кредитний калькулятор, за допомогою якого можна розрахувати будь-які параметри кредиту, виходячи з суми, початкового внеску і терміну кредитування. Що важливо: вам порахують мінімальний дохід, при якому ви зможете отримати запитуваний кредит. Відзначимо одну особливість укладання кредитного договору в Райффайзенбанку. Як мені вдалося з'ясувати, при отриманні автокредиту ви не підписуєте стандартний кредитний договір і договір застави: замість цього ви подаєте заявку на кредит, яка апріорі є вашим згодою на укладення кредитного договору у вигляді договору приєднання на умовах, описаних в правилах кредитування.

Про небезпеки укладення таких договорів ми вже писали в статтях Занімаем.ру. Отже, ми докладно розповіли, що потрібно зробити, щоб отримати автокредит у Райффайзенбанку. Подивимося тепер, який же саме кредит можна отримати. По стандартній програмі кредитування необхідно надати повний пакет документів.

Відсоткова ставка залежить від строку кредитування: при терміні кредитування до трьох років ставка складе 9,5%, на термін від року до трьох - 12,5%, 3-6 років - 13,5%. Максимальна сума кредиту залежить від розміру початкового внеску: від 15 до 40% вартості машини - максимум 1 500 000 рублів, понад 40% - 3 000 000 рублів. Однак є «підступ» - названі ставки дійсні при страхуванні життя і здоров'я, а інакше плюс 1,5%.

Ну, і перераховані умови поширюються тільки на кредити на іномарки. Якщо ви будете брати автокредит Райффайзенбанку на придбання вітчизняного автомобіля - ставки будуть на 2% вище. Є спеціальна програма автокредитування для небажаючих надати копію трудової книжки.

У цьому випадку достатньо надати лише паспорт і другий документ. Однак за таким кредитом процентна ставка буде на 3% вище, ніж за стандартним кредитом. Є у Райффайзенбанку і кредит на придбання уживаного автомобіля. Однак вимоги до приобретаемому автомобілю у банку достатньо «жорсткі»: - набувати можна тільки іномарку і тільки в офіційного дилера, - вік автомобіля повинен бути не більше 4-х років, - автомобіль по ПТС мав не більше 4-х власників, до речі, останній власник не повинен бути близьким родичем.

Мінімальний початковий внесок за кредитом становить 20%, а для індивідуальних підприємців та власників бізнесу - 40%. При терміні кредиту до п'яти років ставка за кредитом складе 15,5%. Якщо ви хочете придбати машину в кредит у неофіційного дилера, то ця компанія обов'язково повинна бути партнером Райффайзенбанку.

Процентна ставка за кредитом буде ще більше - 18,4%, але й вимоги до автомобіля «пом'якше»: допускається вік до 15 років (на момент закінчення кредитного договору). Існує варіант кредитування за схемою «trade-in». Умови досить різноманітні, але застосовні тільки до офіційних дилерів.

Є у Райффайзенбанку досить унікальна програма рефінансування автокредитів, отриманих в інших банках. Умови перекредитування такі ж як, і при наданні стандартного кредиту або по двох документах. Ще одна ексклюзивна програма - це можливість придбання в кредит мотоциклів, квадроциклів, снігоходів, гідроциклів, реактивних катерів, родстеров. При терміні кредиту до трьох років ставка складає 18%, а мінімальний платіж повинен бути не менше 40%.

Ну, і як у будь-якого «порядного» банку, серед автокредитів Райффайзенбанка є спільні програми з автодилерами: - Chevrolet, єдине значуще відміну від стандартних програм - це більший термін кредитування - до семи років; - Opel, програма «Новий Opel Astra за 5000 рублів на місяць »-« красива »маркетинговий прийом: насправді ви купуєте автомобіль за схемою« trade-in »з фіксованою щомісячною платою; - Volvo і Suzuki, ось тут цікавіше: ставка по кредиту зменшується на 1,5%; - Hundai , Mitsubishi, за цими програмами ви одержите спеціальні знижки від дилерів. Є, до речі кажучи, у Райффайзенбанку і варіанти кредитування без початкового внеску. Поширюються вони тільки на автомобілі Chevrolet Lacetti, Chevrolet Aveo і Hyundai i30.

Втім, ставка за такими кредитами трохи вище стандартної, вона становить 16,4% річних. Никанор Бабурін, спеціально для Занімаем.ру 1 березня 2012

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Іпотека в Пермі - іпотечні кредити в пермському регіоні Ринок іпотеки в Пермі Іпотека в Пермі і в Пермському краї представлена 46 банками, федеральними ... Більше

Взяти кредит у банку - як, де і який кредит краще взяти У наш час спокуси супроводжують нас скрізь - у ... Більше

Кредитна карта Русь-Банк - інтерв'ю Василя Палаткіна про кредитні картки банку У чому переваги кредитних карт?Які вимоги банки висувають ... Більше

Іпотеку запустив Регіональний банк розвитку 19 травня 2012 0:00 Іпотечні кредити почав надавати Регіональний банк розвитку.Кредитна організація надає іпотеку ... Більше

Банк Глобекс пропонує придбати в іпотеку житло, що будується в підмосковному комплексі "Суханове" 8 липня 2012 8:36 Банк Глобекс (Москва) запрошує тих, хто ... Більше

Популярне