Главная » Порівнюємо процентні ставки по автокредитах - огляд ринку автокредитів » Автокредит - покупка машини в кредит автокредит у банку


Автокредит - покупка машини в кредит, автокредит у банку

Автокредит - покупка машини в кредит автокредит у банку

Ще кілька років тому вся країна із заздрістю дивилася на «закордон», жителі якої, незалежно від віку могли придбати машину будь-якого класу і якості в кредит. І ось вже який житель нашої країни може придбати собі «залізного коня». Варто лише подивитися на безперервний потік на наших дорогах, щоб побачити і дорогі автомобілі представницького класу, і спортивні авто, і «скромні засоби пересування». Така ситуація стала можлива завдяки потужному розвитку банківської системи і, як наслідок, можливості надання населенню автокредитів.

Купівля автомобіля в кредит

Враховуючи зростаючий попит цього виду банківських послуг у населення, банки в боротьбі за клієнта розробляють все більше і більше різних програм кредитування для всіх категорій автолюбителів. На сьогоднішній день автокредити вважаються одними з найдешевших (звичайно, криза внесла свої поправки ...). Оформити кредити можна як на нові, так і на старі машини. На цьому ринку потенційному клієнтові пропонується оформити класичний кредит, експрес-кредит, деякі салони йдуть на продаж авто в розстрочку, останнім часом з'явилася програма buy-back (кредит з відстроченням або зворотним викупом).

Конкуренція серед банків змушує їх пропонувати автолюбителям більш привабливі схеми кредитів, додаткові послуги та бонуси, збільшувати терміни кредитування, здійснювати кредитування без застави і т.д. Автокредитування є для банків одним з пріоритетних напрямків в діяльності, так як це один із способів отримати стабільний дохід від процентних ставок по кредиту. Для отримання класичного кредиту потенційний позичальник надає стандартний набір документів (паспорт, довідка про доходи, копія трудової книжки і т.д.). Кредит може бути отриманий на термін від півроку до 7 років (в середньому, це 3-5 років). Процентна ставка становить 15-20% в рублях і 9-15% в іноземній валюті.

Ставка залежить від терміну, на який береться кредит, початкового внеску і віку автомобіля: за стару машину доведеться платити більше. Якщо ви вирішили купити автомобіль в кредит, вам слід знати про нюанси, які розкриваються вже безпосередньо при оформленні кредитного договору. Такі «дрібниці» значно збільшують вартість кредиту.

Особливості автокредитування

Це ті збори, про які банки, як правило, замовчують. При оформленні автокредиту в багатьох банках береться комісія за відкриття рахунку і за його ведення.

Банки не люблять дострокового погашення кредиту і нараховують за це штраф. Також є моменти, які відносяться конкретно до автокредитування. Наприклад, переважна більшість банків вимагає оформлення страхового поліса КАСКО (страхування автомобіля від пошкоджень і викрадень), який, на відміну від ОСАГО, не є обов'язковим. Причому банки наполягають на укладенні договору з певними компаніями. Такий поліс обійдеться автовласникові приблизно в 10% вартості машини щорічно.

Що цікаво, на протязі всього терміну кредитних платежів вартість страхового поліса залишається незмінною, а страхові випадки, описані чітко в страховому договорі, далеко не завжди звільнять господаря авто від можливих проблем. Якщо ви не оформляєте страховий поліс КАСКО, тоді процентні ставки будуть вищі. Часто для залучення клієнтів пропонується безпроцентний кредит на половинну вартість автомобіля (друга половина не кредитується, а виплачується позичальником самостійно). Природно, постає питання: «Навіщо банкам потрібна така доброчинність?».

Насправді, це всього лише вдалий маркетинговий хід, що збільшує обсяги продажів. Комісії за відкриття рахунка та його обслуговування нікуди не пропадають, а страховка оформляється на повну вартість машини. Таким чином, банк не тільки повністю окупає витрати, але й отримує прибуток за рахунок половини страхової премії.

  Купуючи автомобіль в кредит, позичальник повинен знати, що продати його, не виплативши повністю суму по кредиту, він не має права. Якщо у автовласника немає водійських прав, він може купити машину в кредит без всяких обмежень, оформивши довіреність на право водіння на іншу людину. Созаемщиком по кредиту він може не бути.

У середньому, кінцева вартість автомобіля, купленого в кредит, виявляється приблизно в 1,5 рази вище початкової. Слід ретельно вивчити умови кредитного договору, щоб уникнути неприємних фінансових несподіванок і додаткових платежів. 5 жовтня 2010

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Де знайти гроші в борг терміново Життя не попереджає нас про її наміри на наш рахунок, і кожен з нас може потрапити в ситуацію, ... Більше

Банк Кубань-Кредит г Краснодар - кредити, послуги банку Про банк Банк «Кубань-Кредит» був ... Більше

Лізинг автомобілів для юридичних осіб - лізинг вантажних автомобілів У дослівному перекладі слово «лізинг» означає довгострокову оренду обладнання або транспортних ... Більше

Ощадбанк Росії у Волгограді - відділення, адреси філій, кредити, депозити та інші послуги Ощадбанку Перше відділення Державного банку в Царицині ... Більше

Банк Донінвест г Ростов-на-Дону: кредити, послуги Про банк Банк Донінвест був заснований в 1991 році.Через два роки молодому банку вдалося одному з перших в Ростовській ... Більше

Популярне