Главная » Поради майбутнім позичальникам від фахівців банку » З перших вуст Знайомство з шахраями


З перших вуст: "Знайомство з шахраями"

З перших вуст Знайомство з шахраями

До нас прийшов черговий лист, автор якого докладно описує історію свого першого знайомства з шахрайською організацією.

Хочу розповісти про свій досвід спілкування з якоюсь фінансовою організацією, іменованої "шахраї". До того часу, як банки сподобилися повестить на сайтах і в офісах оголошення щодо розсилки смс дивного змісту, особисто я отримав таких смс-ки вже дві. А зміст у них приблизно таке: "Ваша карта зламана по ПІН-коду.

Негайно зателефонуйте за таким-то телефоном ".

Перші два рази я не передзвонював. По-перше, з якого дива банк буде вказувати номер телефону, який починається не на "8800 ..". По-друге, смс-ки приходили на робочий мобільник, який в банку не "засвічений", так з чого б банк став слати повідомлення на нього?

Зі спілкування з колегами дійшов висновку, що хтось просто "злив" базу мобільних. Тому що карти у всіх від різних банків, а у когось їх і зовсім немає. Ну і тут, звичайно, мені стало цікаво, чого такого хлопці хочуть від власників.

Тому, коли смс прийшло в третій раз, я не втерпів.

Для початку зателефонував зі стаціонарного робочого телефону. Млявий дівочий голос в трубці промимрив щось про службу безпеки мого банку. Потім мені повідомили, що база недоступна, телефонуйте в банк, і кинули трубку.

Подзвонив в "службу безпеки" з того самого номера, на який прислали смс. На цей раз трубку взяв якийсь Андрій. Він мені дбайливо повідав, що є службою безпеки Visa і MasterCard (про як!).

Потім повідомив, що карта моя зламана, і щоб врятувати свої кровні, я повинен бігти до банкомату, а потім передзвонити по тому ж номеру.

З місця я, звичайно, не зрушився, але Андрію передзвонив - цікаво було, чим справа закінчиться. Андрій почав мене турботливо інструктувати, що мені робити далі. Перекладаючи на російську мову ту локшину, яку він мені на вуха вішав, я повинен був перевести гроші на номер мобільного телефону.

Тут я не стримався і послав Андрія за відомим всім маршрутом.

Хочу попередити тих, хто може легко потрапити на вудку до таких Андрія. Люди, поки наша доблесна поліція не навчилася таких пройдисвітів ловити, збереження грошей на карті - це ваша особиста головний біль! І якщо хтось просить вас щось з картою зробити, сто разів подумайте перед цим.

Зрештою, можна ж просто заблокувати картку: он він, телефончик-то справжньою "служби безпеки", прямо на звороті карти.

А взагалі непогано було б, щоб молодь цю історію почитала і розповіла б своїм бабусям і дідусям, а хтось батькам. Тому що от якраз вони по інтернету не ходять. У нас вахтер пенсіонерка мало не поскакала по указці цього ж Андрія, якби її вчасно не просвітили дівчата з планового відділу.

Ну а шахраї добром не скінчать, обманом на чужих грошах щастя-то не наживеш. З повагою, Олександр.

Конкурс триває. Запрошуємо всіх до участі! Діліться враженнями, досвідом і особистою думкою. Джерело: CreditCardsOnline.ru

Теги: досвід читачів
Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

У Челябінську, оформляючи кредит в УБРіР у вихідні, можна отримати ... Більше

Пермське УФАС виявило змова між банками і страховими компаніями 16 березня 2012 14:57 Два банку ... Більше

Investor Relations, зв'язки з інвесторами - що потрібно від фахівця із зв'язків з інвесторами У ринковій економіці підприємства працюють в умовах конкурентної ... Більше

Альфа-Банк скасував автокредит через Інтернет 19 травня 2012 0:00 Альфа-Банк перестав приймати заявки на ... Більше

Взяти кредит швидко - де взяти кредит без довідок, умови та вимоги Товарний достаток, постійні новинки, випадкова "зустріч" з річчю своєї ... Більше

Популярне