Главная » Поради майбутнім позичальникам від фахівців банку » Яку кредитну карту вибрати кредитну карту якого банку вибирати


Яку кредитну карту вибрати, кредитну картку якого банку вибирати

Яку кредитну карту вибрати кредитну карту якого банку вибирати

«П'ятий рік коплю на шубу», «двадцять років збираємо гроші на квартиру» - такі зітхання були не рідкість ще кілька років тому. Сьогодні заяви різко змінили своє формулювання: «Взяли в кредит машину», «отримали позику на будинок», «поїхали відпочивати в кредит» ... Сучасне суспільство не хоче відкладати свої мрії в довгий ящик, погодьтеся, набагато простіше сходити в банк і в лічені дні , а то і годинник отримати на руки жадану кредитну карту, що дозволяє втілити всі побажання тут і зараз. Якщо вірити соціологам, за 2007 р. попит на кредитні карти виріс в три рази.

Зовсім не дивно, що кожен поважаючий себе банк на сьогоднішній день пропонує клієнтам кілька різновидів кредиток на будь-який смак і гаманець. Як не помилитися при такому різноманітті і правильно вибрати кредитну карту?

Карта: кредитна або дебетова?

Перш за все, необхідно розібратися з поняттями. Справа в тому, що під «кредитною картою» найчастіше розуміють дебетову пластикову карту, яка, окрім зовнішньої схожості, не має нічого спільного з кредиткою. Кредитна картка прив'язана до особового рахунку певного банку, її основне призначення - це забезпечення свого власника кредитними коштами в будь-який час і практично в будь-якому місці. Кредитка має свій ліміт, визначений банком для конкретного клієнта.

Кредитна картка - це зручно. Більше не потрібно збирати на якусь річ довгі місяці, а то й роки, немає необхідності чекати зарплати, щоб придбати вподобану річ. І все, здавалося б чудово, от тільки кредитка, в гаманці - це не тільки впевненість у власних можливостях, але і велика спокуса. Психологи стверджують, що вільне володіння грошима, нехай навіть кредитними, легко вскружівает голову власникам.

Як результат, будинки маса непотрібних або не особливо потрібних речей і чималий кредитний борг перед банком. Гарненько подумайте перед тим як оформити кредитку. У тому випадку, якщо без грошової підтримки банку Вам не обійтися, визначитеся який саме кредит Вам підійде максимально. Потрібно дотягнути до зарплати або просто підстрахуватися на всяк випадок? Кредитка буде оптимальним рішенням.

Ви потребуєте у великій сумі одноразово? Віддайте перевагу споживчому кредиту (процентна ставка за кредитом буде нижчою, а сума можливого кредитування - вище).

Кредитна картка - зробіть правильний вибір

При виборі кредитної картки зверніть увагу на наступні фактори: 1. Розмір комісії. Згідно з кредитним договором, за випуск карти, її обслуговування, а так само переведення в готівку грошей банк стягує комісію. Чим менше її розмір - тим вигідніше умови кредиту. 2. Оформлення кредитних карт "на місцях" (в торгових центрах, магазинах і т.д.) дуже зручно, але зовсім не вигідно. Відсоткова ставка за такими кредитами сильно завищена.

Якщо не хочете переплачувати, не лінуйтеся і сходіть в банк. 3. Зверніть увагу на сервіс кредитної картки: поцікавтеся чисельністю і розташуванням банкоматів Вашого банку, наявністю різних бонусів, знижок і партнерських програм. 4. При укладенні кредитного договору зверніть увагу на штрафи за прострочення платежів. У деяких випадках вони просто звірячі.

Не забудьте поцікавитися за скільки днів здійснюється зарахування грошей на Ваш рахунок, це допоможе не потрапляти в прострочку. 5. Валюта. Ви плануєте користуватися кредитною карткою за кордоном?

Тоді оформіть карту в іноземній валюті, в іншому випадку комісія за переведення в готівку грошей може виявитися досить високою. Ви багато подорожуєте, але і в Росії без кредитки Вам не обійтися? У цій ситуації найпростіше буде оформити дві карти. Діана Джонаян, спеціально для Занімаем.ру 5 жовтня 2009

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Будь-яку іпотеку в Нордеа Банку дадуть по трьом документам 12 вересня 2012 19:29 До початку осені Нордеа Банк «дозрів» ... Більше

Банк24.ру запропонував термінали розміром з флешку Банк24.ру почав просування мобільних міні-терміналів ... Більше

Банки зробили іпотеку трохи доступніше 15 лютого 2012 0:00 Серед банків ... Більше

Кредитна карта Альфа-Банку - як оформити, умови одержання чоловічої карти і Космополітен Кредитною картою сьогодні ... Більше

Що таке ставка по кредитних картах Від чого залежить ставка по кредитних картахЦіна ... Більше

Популярне