Главная » Поради майбутнім позичальникам від фахівців банку » ТОП 5 найпопулярніших кредитних карт


ТОП 5 найпопулярніших кредитних карт

ТОП 5 найпопулярніших кредитних карт

Для того, щоб підібрати кредитну карту з найбільш оптимальними умовами, необхідно вивчити цілий ряд параметрів, що включають в себе розмір процентної ставки, вартість річного обслуговування, тривалість безпроцентного періоду, різні комісії.

З метою спростити користувачам CreditCardsOnline.ru процедуру вибору, фахівці порталу оцінили популярність кредитних карт, виділивши з них ТОП 5, які користуються найбільшим попитом.

П'ятірка найпопулярніших кредиток

Перше місце займає Тинькофф MasterCard Platinum. Це одна з тих небагатьох карт, для одержання якої не потрібно нікуди ходити - доставка проводиться по пошті. Карта пропонує поновлюваний ліміт до 300 тис. рублів і безкоштовне обслуговування протягом першого року.

На другому місці - кредитна карта "Стандарт" Хоум Кредит Банку з безкоштовним річним обслуговуванням і відсутністю комісії за переказ кредитних і власних коштів в межах банку.

Далі, Російський Стандарт Visa Classic. Карта дозволяє розміщувати на рахунку власні кошти і отримувати 3% річних на залишок. Пільговий період кредитування поширюється на всі операції по карті.

Альфа-Банк Visa Classic. Оформляється з вигідною кредитною ставкою. Безвідсотковий період в 100 днів діє як на операції покупок, так і на зняття готівки.

П'ятий рядок займає Карта "Прозора" Ренесанс Капітал Банку - карта з популярною опцією cash back, яка дозволяє повернути 1-10% від суми покупки назад на рахунок.

Позиції кредитних карт були розставлені c урахуванням проявленого користувачами порталу інтересу і кількості заявок, оформлених на CreditCardsOnline.

Незважаючи на те, що карти по популярності мають невелику різницю в показниках, вимоги для їх оформлення далеко не уніфіковані. Якщо, приміром, для отримання карти банку "Тінькофф" крім копії паспорта та анкети інші документи не потрібні, то для оформлення карт "Російський Стандарт" необхідно додатково надати один з документів, який підтверджує платоспроможність (довідка 2НДФЛ, свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу, діючий закордонний паспорт і пр.).

Різні вимоги пред'являються і до віку. Якщо в тому ж ТКС-Банку оформити картку можна у віці від 18 років, то в банку "Російський Стандарт" - тільки від 25 років.

У десятку найпопулярніших карт на CreditCardsOnline.ru також увійшли:

Cosmopolitan Visa Classic Альфа-Банку;

М. Відео - Бонус MasterCard Standard Альфа-Банку;

Aeroflot American Express ® Classic Card банку "Російський Стандарт";

Пробизнесбанк MasterCard Standard;

Сітібанк MasterCard Cash Back.

Джерело: CreditCardsOnline.ru

Теги: кредитні карти
Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Автокредит в КРЕДИТ ЄВРОПА БАНКу КРЕДИТ ЄВРОПА БАНК входить у десятку лідерів ринку автокредитування: за обсягом виданих автокредитів банк займає ... Більше

У Комсомольську-на-Амурі зростають обсяги іпотечного кредитування 5 липня 2012 11:13 У Комсомольську-на-Амурі зростають обсяги іпотечного кредитування.На думку експертів, це ... Більше

Найбільш затребувана іпотека ФОРА-БАНКу в Пермі - «Все по кишені!» 27 серпня ... Більше

Знімайте готівку з карток MasterCard без комісій! Відмінна новина для клієнтів Альфа-Банку і Уральського банку реконструкції і розвитку (УБРіР)!З 12 березня 2012 ... Більше

Огляд автокредитів банку ВТБ 24 - вимоги до позичальника, ставки, умови Ми досить багато писали про ринок автокредитів взагалі і його особливостях і тенденціях ... Більше

Популярне