Главная » Поради майбутнім позичальникам від фахівців банку » Популярність кредитних карт по регіонах РФ


Популярність кредитних карт по регіонах РФ

Була карта розрахункова стала кредитна

Російський ринок кредитних карт поступово зростає і, за прогнозами, очікує подальшого розвитку. Згідно з даними ЦБ росіяни вже оформили "карткових" кредитів майже на 500 млрд. рублів, і ця цифра продовжує збільшуватися.

Із зростанням попиту на кредитки, фахівці CreditCardsOnline.ru зацікавилися кредитними вподобаннями російських громадян в окремих регіонах країни. Вони провели аналіз бази даних за перший квартал 2012 року і з'ясували - в різних частинах Росії попитом користуються різні кредитні карти.

За результатами, у жителів Південно-західній частині країни найбільшу популярність мають продукти банку "Російський Стандарт" - Visa Classic, British Airways American Express Classic Card. На другому місці - ТКС-Банк з картою MasterCard Platinum (рис.1). Карти обох банків мають безвідсотковий період кредитування до 55 днів, високий кредитний ліміт.

Для їх оформлення не потрібна постійна реєстрація в регіоні отримання кредитки.

Рис.1

Банк Вид карти Максимальний кредитний ліміт Річна ставка Пільговий період Річне обслуговування Російський СтандартBritish Airways American Express Classic Card до 450 000 руб. 36% до 55 днів 1500 руб. Тінькофф Кредитні СістемиMasterCard Platinum до 300 000 руб. від 24.9% до 55 днів 890 руб.

На Заході найбільш затребувані карти ТКС-і Альфа-Банку, в останнього особливим попитом користуються Visa Classic і MasterCard Gold (рис.2) c пільговим періодом кредитування до 100 днів, що надають знижки в магазинах-партнерах банку. Для оформлення карток підтвердження доходів не потрібно.

Рис.2

Банк Вид карти Максимальний кредитний ліміт Річна ставка Пільговий період Річне обслуговування Альфа-БанкVisa Classic до 90 000 руб. від 18.99% до 100 днів 875 крб. Альфа-БанкMasterCard Gold до 210 000 руб. від 17.99% до 100 днів 3000 руб.

Серед жителів Санкт-Петербурга та Північно-західній частині Росії перше місце за популярністю - у карт Російського Стандарту, друге - у банку "Авангард" з картою MasterCard Standard, що пропонує найвигідніший серед російських банків пільговий період - до 200 днів. При оплаті карткою "Авангард" товарів і послуг у торгових і сервісних підприємствах-партнерах банку надається знижка до 25%.

У Поволжі лідирують картки Visa Classic і Visa Gold Російського Стандарту. Обидві карти дозволяють розміщувати власні кошти і отримувати 3% річних на залишок не менше 500 рублів.

Жителі столиці Уралу і прилеглих міст віддають переваги MasterCard Standard Пробизнесбанка (ПРББ). Карта має процентну ставку від 28% річних, пільговий період до 51 дня, поширюється на всі операції. При оформленні можна вибрати дизайн і тип карти (чіпова / магнітна).

Також тут користується попитом Visa Classic "Російський Стандарт" (рис.3).

Банк Вид карти Максимальний кредитний ліміт Річна ставка Пільговий період Річне обслуговування ПробізнесбанкMasterCard Standard до 75 000 руб. від 28% до 51 днів 1200 руб. Російський СтандартVisa Classic до 450 000 руб. 36% до 55 днів 600 руб.

На Півдні росіяни воліють "класику" Альфа-Банку та Platinum "Тінькофф". У Сибіру крім карткових продуктів "Російський Стандарт" і ТКС дуже популярні карти "Авангарду" - Visa Classic і MasterCard Standard (рис.4).

Банк Вид карти Максимальний кредитний ліміт Річна ставка Пільговий період Річне обслуговування Банк АвангардVisa Classic до 50 000 руб. від 15% до 200 днів 600 руб. Банк АвангардMasterCard Standard до 50 000 руб. від 15% до 200 днів 600 руб.

У підсумку, найбільш затребуваними в регіонах Росії виявилися карти банків "Російський Стандарт" і "Тінькофф Кредитні Системи". Нагадаємо, що в рейтингу банків за якістю обслуговування "Російський Стандарт" і ТКС-Банк також зайняли лідируючі позиції, завдяки оперативності та якості обслуговування клієнтів. Джерело: CreditCardsOnline.ru

Теги: кредитні карти
Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

У Россельхозбанке можна взяти до 90 відсотків стартового капіталу на відкриття бізнесу за програмою "Стань фермером" 25 червня 2012 11:32 Россельхозбанк оголосив про запуск ... Більше

З 1 по 31 серпня Райффайзенбанк оформляє іпотеку під знижену на ... Більше

Кредит на газифікацію - Россельхозбанк почав кредитувати газифікацію 17 листопада 2012 0:00 Россельхозбанк змінив умови своїх кредитів на газифікацію сільської території - кредит фізичним особам ... Більше

Яку кредитну карту вибрати, кредитну картку якого банку вибирати «П'ятий рік коплю на ... Більше

Кредитні карти по паспорту   Ритм життя багатьох людей вимагає від них прийняття швидких рішень.Тому, якою ... Більше

Популярне