Главная » Поради майбутнім позичальникам від фахівців банку » Популярність кредитних карт по регіонах РФ


Популярність кредитних карт по регіонах РФ

Була карта розрахункова стала кредитна

Російський ринок кредитних карт поступово зростає і, за прогнозами, очікує подальшого розвитку. Згідно з даними ЦБ росіяни вже оформили "карткових" кредитів майже на 500 млрд. рублів, і ця цифра продовжує збільшуватися.

Із зростанням попиту на кредитки, фахівці CreditCardsOnline.ru зацікавилися кредитними вподобаннями російських громадян в окремих регіонах країни. Вони провели аналіз бази даних за перший квартал 2012 року і з'ясували - в різних частинах Росії попитом користуються різні кредитні карти.

За результатами, у жителів Південно-західній частині країни найбільшу популярність мають продукти банку "Російський Стандарт" - Visa Classic, British Airways American Express Classic Card. На другому місці - ТКС-Банк з картою MasterCard Platinum (рис.1). Карти обох банків мають безвідсотковий період кредитування до 55 днів, високий кредитний ліміт.

Для їх оформлення не потрібна постійна реєстрація в регіоні отримання кредитки.

Рис.1

Банк Вид карти Максимальний кредитний ліміт Річна ставка Пільговий період Річне обслуговування Російський СтандартBritish Airways American Express Classic Card до 450 000 руб. 36% до 55 днів 1500 руб. Тінькофф Кредитні СістемиMasterCard Platinum до 300 000 руб. від 24.9% до 55 днів 890 руб.

На Заході найбільш затребувані карти ТКС-і Альфа-Банку, в останнього особливим попитом користуються Visa Classic і MasterCard Gold (рис.2) c пільговим періодом кредитування до 100 днів, що надають знижки в магазинах-партнерах банку. Для оформлення карток підтвердження доходів не потрібно.

Рис.2

Банк Вид карти Максимальний кредитний ліміт Річна ставка Пільговий період Річне обслуговування Альфа-БанкVisa Classic до 90 000 руб. від 18.99% до 100 днів 875 крб. Альфа-БанкMasterCard Gold до 210 000 руб. від 17.99% до 100 днів 3000 руб.

Серед жителів Санкт-Петербурга та Північно-західній частині Росії перше місце за популярністю - у карт Російського Стандарту, друге - у банку "Авангард" з картою MasterCard Standard, що пропонує найвигідніший серед російських банків пільговий період - до 200 днів. При оплаті карткою "Авангард" товарів і послуг у торгових і сервісних підприємствах-партнерах банку надається знижка до 25%.

У Поволжі лідирують картки Visa Classic і Visa Gold Російського Стандарту. Обидві карти дозволяють розміщувати власні кошти і отримувати 3% річних на залишок не менше 500 рублів.

Жителі столиці Уралу і прилеглих міст віддають переваги MasterCard Standard Пробизнесбанка (ПРББ). Карта має процентну ставку від 28% річних, пільговий період до 51 дня, поширюється на всі операції. При оформленні можна вибрати дизайн і тип карти (чіпова / магнітна).

Також тут користується попитом Visa Classic "Російський Стандарт" (рис.3).

Банк Вид карти Максимальний кредитний ліміт Річна ставка Пільговий період Річне обслуговування ПробізнесбанкMasterCard Standard до 75 000 руб. від 28% до 51 днів 1200 руб. Російський СтандартVisa Classic до 450 000 руб. 36% до 55 днів 600 руб.

На Півдні росіяни воліють "класику" Альфа-Банку та Platinum "Тінькофф". У Сибіру крім карткових продуктів "Російський Стандарт" і ТКС дуже популярні карти "Авангарду" - Visa Classic і MasterCard Standard (рис.4).

Банк Вид карти Максимальний кредитний ліміт Річна ставка Пільговий період Річне обслуговування Банк АвангардVisa Classic до 50 000 руб. від 15% до 200 днів 600 руб. Банк АвангардMasterCard Standard до 50 000 руб. від 15% до 200 днів 600 руб.

У підсумку, найбільш затребуваними в регіонах Росії виявилися карти банків "Російський Стандарт" і "Тінькофф Кредитні Системи". Нагадаємо, що в рейтингу банків за якістю обслуговування "Російський Стандарт" і ТКС-Банк також зайняли лідируючі позиції, завдяки оперативності та якості обслуговування клієнтів. Джерело: CreditCardsOnline.ru

Теги: кредитні карти
Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Банки Уфи - кредити в банківських установах Уфи Як відомо, конкуренція змушує шукати нові методи залучення клієнтів.На сьогоднішній день в ... Більше

Сергій Шпетер: «Головне завдання професійного колектора - встановити контакт із ... Більше

Реструктуризація, як спосіб зберегти статус добросовісного позичальника Багато клієнтів банків задаються питанням: "Що робити, якщо у ... Більше

Як стати кредитним брокером - франшиза, кредитні агенти або свій бренд Багатьом ... Більше

Автокредит Росбанка відгук: умови, ставки, на яку програму подати ... Більше

Популярне