Главная » Поради майбутнім позичальникам від фахівців банку » Пластикові картки Ощадбанку Visa Mastercard Maestro Сберкарт


Пластикові картки Ощадбанку: Visa, Mastercard, Maestro, Сберкарт

Сьогодні нам вже важко уявити своє життя без пластикових карт, хоча ще років 15 - 20 тому багато хто навіть і не підозрювали про їхнє існування. З'явився «пластик» в нашій країні в кінці 60-х років минулого століття, але масове поширення карт в Росії почалося лише після того, як російські банки почали здійснювати власну емісію цього продукту (на початку 90-х років). Ощадний банк РФ не був першопрохідцем в цій області (до випуску пластикових карт він приступив у 1996 році), але він, безумовно, входить до числа банків, що поклали початок успішному розвитку технології пластикових карток у Росії. На поточний момент Ощадбанк випускає картки міжнародних платіжних систем Visa, MasterCard, American Express. Види пластикових карт Ощадбанку включають в себе: дебетові, кредитні, соціальні, віртуальні, кобрендингові.

Мабуть, у жодного іншого банку на російському ринку немає такого розмаїття.  Ощадбанк Maestro і Visa Electron. Найбільш доступні за вартістю обслуговування карти. На них можна зараховувати заробітну плату, здійснювати з їх допомогою покупки, а також знімати готівку грошові кошти. Пластикова карта Visa Electron або Maestro має ряд істотних обмежень.

По-перше, їх прийом обмежений у деяких зарубіжних країнах (наприклад, у США або в Ірландії), втім, це стосується тільки терміналів у точках роздрібної торгівлі, банкомати такі карти обслуговувати повинні повсюдно. По-друге, такими картами, як правило, не можна розплатитися в Інтернет-магазині. Не можна їх прив'язати і до рахунку в системі електронних платежів (PayPal, ЯндексДеньгі або WebMoney).  Карта миттєвої видачі Ощадбанк Maestro Momentum видається прямо в момент звернення - достатньо уявити паспорт. Плата за обслуговування такої картки не стягується, що «компенсується» незручностями у використанні.

Так, ця карта приймається до обслуговування тільки на території Росії, причому максимальна сума операції обмежена 100 рублями (введення ПІН-коду обов'язковий при кожній операції), а видача / прийом готівки проводиться тільки в підрозділах і банкоматах Ощадбанку. Знову ж таки на відміну від інших карт, Maestro Momentum у власника може бути всього одна. Класичні карти типу Visa Classic або MasterCard Standart. Оптимальні по поєднанню наданих можливостей і ціною обслуговування.

У порівнянні з електронними можуть надавати своїм власникам знижки при купівлі товарів або оплату послуг. Дебетова карта Ощадбанку класичного типу коштує 750 рублів на рік, до основної картки можна випустити додаткові, їх обслуговування обійдеться в 450 рублів. Кредитні карти класичних категорій пропонуються за привабливою відсотків ставки - 24%. Їх обслуговування також обійдеться в 750 рублів щорічно.

Для учасників зарплатних проектів Ощадбанк готовий видати кредитні карти на особливих умовах (ставки нижче, з документів необхідний тільки паспорт та анкета) фізичним особам - працівникам своїх «зарплатних» клієнтів, власникам особистих карток Ощадбанку, а також позичальникам за іпотечними, споживчими та автокредитів. Преміальні картки. Срібні картки Visa та MasterCard, золоті картки Visa Gold або MasterCard Gold, платинові карти, включаючи Platinum American Express.

Золота картка Ощадбанку надає власникові більше вискокіе ліміти по зняттю готівки в банкоматах або оплаті покупок в магазинах, більш вигідні відсоткові ставки за кредитом або овердрафтом. Платинова карта, крім того, дає доступ до спеціальних пропозицій і знижок, які вводять для власників карток партнери платіжної системи. В принципі, у золотих карт теж є партнерські програми зі знижками та акціями, але таких менше, та й не часто трапляються справді цікаві пропозиції. Дебетові пластикові картки преміальних категорій обійдуться в 3000 рублів щорічно. Золоті кредитні карти також обійдуться в 3000 рублів.

Процента ставка по кредитній карті складе 23%. Грейс-період по всіх картах складає 50 днів. Платинова карта - найдорожча з точки зору річного обслуговування, доведеться викласти 15 000 рублів в перший рік і 10 000 в подальшому. Але і процентна ставка по ній може бути до 17%.

  На пільгові умови по випуску Platinum American Express можуть розраховувати власники вкладів на суму від 3 млн рублів. Розмір кредитного ліміту визначається в індивідуальному порядку, але за звичайними картами він в будь-якому випадку нижче, ніж по картах категорії Gold і Platinum. Молодіжні карти випускаються як дебетові, так і кредитні. Молодіжні дебетові карти емітуються в рамках програми «Респект від Ощадбанку».

Ці карти дають право на знижки в партнерів, а також можливість отримувати стипендію або зарплату на рахунок такої карти. Річне обслуговування молодіжної карти обійдеться власникові всього в 150 руб. Транспортна карта Visa Electron Транспортна або Maestro Транспортна поєднує функції зарплатної картки і безлімітного проїзного квитка в метрополітені м. Москви. Карта видається з вже активованим транспортним додатком - її власнику не треба звертатися до касира в метро, при цьому обмежень по числу поїздок і тимчасовому інтервалу для повторного проходу немає. Отримати таку картку може громадянин РФ у віці від 14 років, але видається вона на умовах укладання договору з організацією - роботодавцем цього громадянина.

Віртуальні дебетові карти Visa Virtual, MasterCard Virtual емітуються без випуску матеріального носія (тобто власне пластикової карти). Реквізити таких карт використовуються тільки для оплати товарів і послуг в Інтернеті; при випуску картки на ім'я клієнта останньому повідомляється 16-значний номер картки і термін її дії, які виводяться в Особистий кабінет клієнта в СбербанкеОнлайн. Крім цього, на мобільний телефон клієнта надходить SMS з кодом CVV2 або CVC2 (використовується при проведенні операції по віртуальній карті). Важливо відзначити, що на відміну від інших карт, до яких можна і не прив'язувати мобільний та інтернет-банк, віртуальна карта випускається виключно на умовах прив'язки до цих сервісів - і тільки для діючих клієнтів Ощадбанку.

Що стосується поповнення рахунку такої карти, то воно здійснюється тільки безготівково (переказом коштів з рахунку основної платіжної картки через Ощадбанк онлайн або пристрій самообслуговування Ощадбанку). Подарункова карта Ощадбанку - Це різновид «грошового подарунка» на суму до 15 тис. рублів. Це неіменна дебетова картка миттєвого випуску, при цьому договір про її емісії та обслуговуванні Ощадбанк не укладає - людина, що здобуває цю карту для дарування іншій особі, просто купує її, як товар, і поповнює на суму, яку має намір презентувати.

Пластиковий «подарунок» дає тому, кому його вручать, право на отримання товарів чи послуг на суму, зазначену на карті, при цьому ідентифікація утримувача проводиться по підпису (на карті і в паспорті, який потрібно пред'явити при оплаті цією картою). Розплачуватися такою карткою можна і в Інтернеті: на зворотньому її боці вказаний 3-значний CVV2-код, який знадобиться власникові для проведення операцій в Мережі. Соціальні картки випускаються двох категорій - студентська та соціальна, обидві обслуговуються безкоштовно.

На першу нараховуються стипендії, на другу - пенсії та соціальні допомоги. Банківська карта Ощадбанку соціальної категорії може бути видана людям у віці від 14 років (резидентам і нерезидентам) на підставі заяви, або від 10 років - за умови, що дитина полягає в близькій спорідненості з основним держателем картки або знаходиться під його опікою. Студентська карта видається з 14 років студентам і учням. Дообрендінговие карти випускаються в рамках спільних програм Ощад і його партнерів.

Бонусних програм у Ощадбанку 3: дві кобрендингових (Visa Аерофлот і MasterCard МТС) і благодійна (Visa Подаруй життя). Всі три карти можуть бути кредитними або дебетовими, звичайними або «золотими». Абоненти оператора мобільного зв'язку і найбільшого авіаперевізника Росії - власники карток Master Card і Visa відповідно можуть накопичувати бонусні бали і милі в рамках партнерських програм «МТС-Бонус» і «Аерофлот-Бонус», а власники Visa «Подаруй життя» - брати участь у благодійній програмі (50% плати за перший рік обслуговування карти і 0,3% від сум покупок, здійснених по ній, зараховуються Ощадбанком в однойменний Фонд). За кожен витрачений 1 долар / євро або 30 руб. нараховується 1 миля (Visa Classic) або 1,5 милі (Visa Gold) за програмою «Аерофлот-Бонус» або 1 бал - за програмою «МТС-Бонус».

Крім того, при відкритті рахунку нараховуються привітальні бали / милі. Олена Рассказова, спеціально для Занімаем.Ру

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

У 2012 році «Петрокоммерц» видасть на 88% більше кредитів фізичним особам 18 лютого 2012 11:26 Керівництво КБ «Петрокоммерц» повідомило про плани банку в області кредитування ... Більше

Оформити іпотеку на «вторинку» в ШПФ можна по одному ... Більше

C червня в банку DeltaCredit можна оформити іпотеку на купівлю квартири готельного ... Більше

Банк Балтійський - кредити, робота Балтійського банку Про банк Банк «Балтійський» був ... Більше

Ліміт кредитної картки Бажання наші деколи безмежні, на відміну від можливостей.Той, ... Більше

Популярне