Главная » Поради майбутнім позичальникам від фахівців банку » Оформлення кредиту не за місцем реєстрації


Оформлення кредиту не за місцем реєстрації

Оформлення кредиту не за місцем реєстрації

У потенційних клієнтів нерідко виникає питання: чи дадуть мені кредит, якщо я проживаю і працюю в одному місті, а реєстрація оформлена в іншому?

Моніторинг умов кредитування показав, що практично всі великі банки Росії готові надати кредити готівкою клієнтам з інших регіонів. Правда, в деяких банках є кілька АЛЕ ...

Частим вимогою кредиторів є наявність тимчасової реєстрації або місця роботи в регіоні проживання. Крім цього, позичальник повинен мати постійну реєстрацію в регіоні присутності банку (регіони проживання та реєстрації можуть бути відмінними один від одного). Такі вимоги висувають, наприклад, Росбанк і Ощадбанк.

За умови, що філіальна мережа Ощадбанку є найрозвиненішою на території Російської Федерації, дотримати ці вимоги буде не складно.

Крім вищевикладених умов деякі банки для таких клієнтів посилюють вимоги по терміну надання кредиту. Так, в НОМОС-Банку і МДМ-Банку можуть схвалити кредит на термін не більше терміну дії тимчасової реєстрації. Така вимога відразу ж знижує суму можливого кредиту.

Філіальна мережа цих банків представлена в багатьох регіонах країни, але особливо, достатньо відділень в Поволзькому, Уральському і Сибірському федеральних округах.

При всьому при цьому, є чимало банків, які дуже лояльно підходять до вимог про наявність постійної реєстрації за місцем отримання кредиту. Для Райффайзенбанку, Банку Москви, ОТП-Банку, Промсвязьбанк, ЮніКредит, Юніаструм, Альфа-Банку та ВТБ24 важливо, щоб клієнт мав реєстрацію в регіоні / населеному пункті, де присутнє одне з відділень цих Банків.

Перераховані банки мають розвинуту філіальну мережу.

Відділення Райффайзенбанку присутні в 48 регіонах РФ, Банку Москви - в 55, Промсвязьбанк - в 57, ЮніКредит - в 30, Альфа-Банку - в 52, ВТБ24 присутній практично в кожному регіоні Російської Федерації.

Повний перелік міст, де представлені відділення, завжди можна уточнити на офіційних сайтах банків або по телефону контактних центрів.

Тому, будь-якому позичальнику залишається лише порівняти пропозиції банків, знайти найближче відділення і сміливо оформляти кредит. Джерело: CreditCardsOnline.ru

Теги: кредит готівкою оформлення кредиту
Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

АКІБАНК оголосив про сезонної акції зниження річних ставок 4 липня ... Більше

Штрафи за кредитами юридичних осіб, пені та шртафи по кредиту Кредитування ... Більше

Банк Москви відповів голодуючим позичальникам реструктуризацією 4 березня 2012 10:43 ... Більше

АІЖК видає іпотеку військовим для покупки житла, що будується 11 жовтня 2012 0:00 Агентством по іпотечному й житловому кредитуванню ... Більше

Стильна карта «Космополітен» від Альфа банку - спеціально для жінок Навіть банківські організації виявилися не в силах утриматися від тенденцій ... Більше

Популярне