Куди краще вкладати свої гроші

Куди краще вкладати свої гроші

Через великі розмаїття вкладів не завжди легко визначитися з тим, куди вкласти гроші. Для початку слід вирішити, яка мета вкладу: отримати великі відсотки або просто перебувати в упевненості, що ваші гроші в "надійних руках".

Наведемо ряд прикладів:
 • Банківський вклад. В даний час немає нічого більш надійного, навіть якщо воно приносить маленькі доходи. Для захисту прав і законних інтересів вкладників російських банків була розроблена система страхування вкладів, закріплена Федеральним законом № 177 - ФЗ від 23 грудня 2003 року "Про страхування внесків фізичних осіб у банках Російської Федерації". Держава також заснувало Агентство по страхуванню внесків, яке гарантує кожному вкладнику повернення його накопичень до 700 тисяч рублів при настанні страхового випадку. Найбільш вигідно робити вклади в рублях - дохід по ним перевищує валютні вклади майже на 30%. Процентні ставки за вкладами протягом усього минулого року стабільно зменшувалися, і в результаті, до кінця року становили в середньому 7.84%. У 2011 ситуація покращилася до 8.25-9% річних. Подивимося, що принесе нам 2012 рік, але поки що банки налаштовані підвищувати відсотки.
 • ПІФи (Пайові інвестиційні фонди). Для використання ПІФу слід досить добре розбиратися в інвестиціях, оскільки тут гроші можна не тільки примножити, але й втратити. ПІФи дають можливість отримати більш високі доходи, ніж за попереднім видам вкладів. Однією з переваг ПІФів є те, що вкладені в них гроші можна повернути без втрати доходів.
 • І, нарешті, мікрофінансові організації як альтернатива банкам. Подібного роду організації дають вкладникам можливість заробити до 18% в рік. Це приблизно в 1.5% вище, ніж по банківських вкладах.
 • Чи можна довіряти таким організаціям? Подібні компанії, звичайно, - не конкуренти банкам, тим більше що в нашій країні вони представлені вкрай слабо. Але ще на початку цього року в силу вступив закон "Про мікрофінансування і мікрофінансових організаціях", на підставі якого всі мікрофінансові організації повинні подавати документи в Міністерство фінансів РФ, а будь-який бажаючий зможе отримати достовірні дані про діяльність та послуги компанії.

  У 2010 році великий ажіотаж викликало золото, коли ціна тройської унції збільшувалася з кожним днем. У січні вона становила $ 1100, а до листопада досягла позначки в $ 1410. Згідно з прогнозами аналітиків в майбутньому ціна за унцію може скласти $ 2000.

  За їх словами від "золотих" вкладів можна отримати хороший дохід, але тільки в тому випадку, якщо вкласти гроші на тривалий термін - від 3 до 5 років.

  Який внесок вам більше до душі - вирішувати вам. Зважте всі "за" і проти ", щоб зробити правильний вибір. Удачі! Джерело: CreditCardsOnline.ru

  Теги: вклади ПІФи
  Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
  Ваше имя *
  Ваш Email *

  Сумма цифр справа: код подтверждения


  Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

  Зміст

  Може бути корисним

  За підсумками першого півріччя 2012 року іпотечний кредитний портфель Россельхозбанка перевищив ... Більше

  Де взяти кредит під заставу квартири - пропозиції банків Останнім часом банки активно «розкручують» іпотеку, а також паралельні з ними аналогічні кредитні продукти під заставу ... Більше

  Банк Агропромкредит - загальна інформація про банк, мережі відділень, послуги Відкрите акціонерне товариство «Комерційний банк" Агропромкредит "» було внесено Центральним банком РФ в КГР ... Більше

  Іпотечний кредит МДМ Банк - іпотека «Поліпшення житлових умов» 16 вересня ... Більше

  Пропала кредитка?Інструкція до дії Крадіжка кредитних карт сьогодні не рідкість.Що робити, якщо ви виявили зникнення карти і як ... Більше

  Популярне