Куди краще вкладати свої гроші

Куди краще вкладати свої гроші

Через великі розмаїття вкладів не завжди легко визначитися з тим, куди вкласти гроші. Для початку слід вирішити, яка мета вкладу: отримати великі відсотки або просто перебувати в упевненості, що ваші гроші в "надійних руках".

Наведемо ряд прикладів:
 • Банківський вклад. В даний час немає нічого більш надійного, навіть якщо воно приносить маленькі доходи. Для захисту прав і законних інтересів вкладників російських банків була розроблена система страхування вкладів, закріплена Федеральним законом № 177 - ФЗ від 23 грудня 2003 року "Про страхування внесків фізичних осіб у банках Російської Федерації". Держава також заснувало Агентство по страхуванню внесків, яке гарантує кожному вкладнику повернення його накопичень до 700 тисяч рублів при настанні страхового випадку. Найбільш вигідно робити вклади в рублях - дохід по ним перевищує валютні вклади майже на 30%. Процентні ставки за вкладами протягом усього минулого року стабільно зменшувалися, і в результаті, до кінця року становили в середньому 7.84%. У 2011 ситуація покращилася до 8.25-9% річних. Подивимося, що принесе нам 2012 рік, але поки що банки налаштовані підвищувати відсотки.
 • ПІФи (Пайові інвестиційні фонди). Для використання ПІФу слід досить добре розбиратися в інвестиціях, оскільки тут гроші можна не тільки примножити, але й втратити. ПІФи дають можливість отримати більш високі доходи, ніж за попереднім видам вкладів. Однією з переваг ПІФів є те, що вкладені в них гроші можна повернути без втрати доходів.
 • І, нарешті, мікрофінансові організації як альтернатива банкам. Подібного роду організації дають вкладникам можливість заробити до 18% в рік. Це приблизно в 1.5% вище, ніж по банківських вкладах.
 • Чи можна довіряти таким організаціям? Подібні компанії, звичайно, - не конкуренти банкам, тим більше що в нашій країні вони представлені вкрай слабо. Але ще на початку цього року в силу вступив закон "Про мікрофінансування і мікрофінансових організаціях", на підставі якого всі мікрофінансові організації повинні подавати документи в Міністерство фінансів РФ, а будь-який бажаючий зможе отримати достовірні дані про діяльність та послуги компанії.

  У 2010 році великий ажіотаж викликало золото, коли ціна тройської унції збільшувалася з кожним днем. У січні вона становила $ 1100, а до листопада досягла позначки в $ 1410. Згідно з прогнозами аналітиків в майбутньому ціна за унцію може скласти $ 2000.

  За їх словами від "золотих" вкладів можна отримати хороший дохід, але тільки в тому випадку, якщо вкласти гроші на тривалий термін - від 3 до 5 років.

  Який внесок вам більше до душі - вирішувати вам. Зважте всі "за" і проти ", щоб зробити правильний вибір. Удачі! Джерело: CreditCardsOnline.ru

  Теги: вклади ПІФи
  Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
  Ваше имя *
  Ваш Email *

  Сумма цифр справа: код подтверждения


  Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

  Зміст

  Може бути корисним

  Про тонкощі експрес кредитування Багато банків у боротьбі за залучення клієнтів пропонують кредитні продукти, для отримання яких достатньо ... Більше

  У чому головна відмінність дебетової картки від кредитної У сучасному світі кредитні картки постійно знаходяться на слуху, про дебетові ж, ... Більше

  ЮніКредит Банк випускає нову кобрендовою карту ЮніКредит Банк оголосив про ... Більше

  Російський Стандарт розвиває преміальний сегмент Банк Російський Стандарт представив нові пакети ... Більше

  З перших вуст: "Як я оформляла карту в Ощадбанку" До редакції CreditCardsOnline.ru прийшло цікавий лист від мешканки м. Пермі ... Більше

  Популярне