Главная » Поради майбутнім позичальникам від фахівців банку » Кредит матерям одиначкам автокредит іпотека кредитна карта


Кредит матерям одиначкам - автокредит, іпотека, кредитна карта

Кредит матерям одиначкам автокредит іпотека кредитна карта

Як ми вже один раз писали, статус матері-одиначки - це не особливо велика перешкода для отримання кредиту. Банки без проблем дають кредит матерям одиначкам на загальних підставах. Ситуації, в яких жінка виявляється матір'ю-одиначкою бувають різні.

Наприклад, коли біологічний тато є, але юридично ніяк не оформлений: у свідоцтві про народження дитини стоїть прочерк або з якихось причин (зазвичай, це рішення суду) справжній тато позбавлений батьківських прав.

Або тато є, в свідоцтво про народження дитини він вписаний, а от офіційної реєстрації шлюбу поки немає.

Поспішаю порадувати - банкам абсолютно без різниці всі перераховані вище нюанси. До того ж ні у одного з банків я не бачив офіційних обмеження типу «кредит не надається матерям-одиначкам. Так що якщо у матері одиночці є необхідність чи вам дуже хочеться взяти споживчий кредит готівкою або кредитну карту, або автокредит, або іпотеку - да будь в принципі кредит, то шанси його отримати цілком реальні.

Єдине питання, яке буде турбувати банк - це ваша поточна і майбутня платоспроможність. І ось тут виникає кілька нюансів. Ніхто не знає достеменно, як влаштовані скорингові системи банків.

Скорингова система - це набір методів і правил, за якими визначається: дати \ не дати кредит і в якому розмірі. Наприклад, не виключений варіант, що у когось з банків є запрограмоване «таємне» правило типу споживчі кредити готівкою матерям-одиначкам на невідомі цілі не давати, а автокредити та іпотеку - давати. Так от, при оцінці платоспроможності банки аналізують і оцінюють не тільки ваші доходи, але й скільки грошей припадає на одного члена сім'ї.

Відповідно, якщо у вас на утриманні перебуває дитина, то ваш дохід при розрахунках буде поділений навпіл, відповідно, якщо декілька дітей - то на кількість дітей.

Проте ж, якщо ви перебуваєте з татом дітей у цивільному шлюбі і у анкеті показуєте і цей момент, і його дохід, то тоді сума доходу, що припадає на одного члена сім'ї, природно, буде вище. Якщо ж тато офіційний, та ще при цьому платить «хороші» аліменти на дітей - ну тоді взагалі все виглядає добре. При оцінці ваших доходів банк буде враховувати виплачуються аліменти у складі ваших особистих доходів, так що шанси отримати кредит зростають. Іпотека

Скажемо відверто, кредити під заставу будь-якого майна (нерухомість, земля, автотранспорт) банки дають набагато охочіше. Вони навіть готові «закрити очі» на деякі особливості позичальника, які не дозволять видати йому, скажімо, споживчий кредит готівкою. Адже головне, що «в разі чого» у них є хороше забезпечення за кредитом, яке вони можуть продати, так що ймовірність «неповернення» зведена до мінімуму.

У випадку з нерухомістю всі розуміють, що квартира або будинок нікуди не подінуться - їх завжди можна буде відібрати і реалізувати, щоб погасити борг. До того ж, як правило, позичальники самі не зацікавлені, щоб їх вигнали на вулицю, і шукають способи погасити борги по іпотеці якими способами. До речі, за законом про іпотеку у разі трьох прострочень платежів по іпотеці протягом року в банку з'являється достатній привід відібрати житло і виселити всіх там проживаючих незалежно від того, є інше житло чи ні.

Таким чином, якщо вашого поточного і майбутнього доходу цілком вистачить, щоб платити по іпотеці, то банк, швидше за все, надасть іпотеку матері одиночці.

Знову таки з дитиною «на руках», ви вже точно не захочете опинитися на вулиці - а значить, за логікою банку, знайдете спосіб заплатити. Другий момент: володіючи «зручним» статусом «матері-одиначки» можна розраховувати на державну допомогу при іпотеці. У кожному муніципальному освіті виявляється свій вид допомоги (цільових федеральних програм на цю тему я поки не зустрічав).

Це може бути: безвідсотковий кредит на початковий внесок (а то і безповоротний - дотація свого роду); компенсація частини ставки за кредитом; надання іпотеки не від банку, а з місцевого бюджету. Так що довідайтеся у своєму регіоні, ніж вам можуть допомогти. Не обіцяю, що це буде просто, швидше за все, доведеться постояти в чергах, зібрати «купу» паперів, але зате ви зможете непогано заощадити протягом декількох років!

Зверніть увагу на варіанти розстрочок і пайового будівництва, які пропонують забудовники нового житла. По суті - це буде та ж сама іпотека, але за фактом отримати її буде простіше.

У забудовника немає такого штату співробітників для повномасштабної перевірки вас як позичальника (і по лінії безпеки, і по кредитній історії, і по фінансовому становищу). Зате будівельники зацікавлені швидше продати побудоване житло, а ризики розстрочок для них мінімальні - житло-то буде в заставі. З пайовою будівництвом, правда, треба бути дуже і дуже акуратними, щоб не вийшла ситуація, коли забудовник зриває строки будівництва або взагалі його припиняє, а у вас обов'язок платити за договором розстрочки в зв'язку з цим зберігається. Автокредит

Автокредит матері одиночці, як і іпотека, видається банками лояльніше. Знов-таки, логіка прийняття рішення буде приблизно та ж: мета кредиту цілком зрозуміла, машина - у заставі, не зможе позичальник з якихось причин платити - зможе піти працювати в таксі на цій же машині і заробити на платіж по кредиту. Другий момент - не випускайте з уваги можливість придбати автомобіль на виплат від виробника або автосалону.

Так само як і з іпотекою, продавець машин зацікавлений вам продати і бажано швидше.

Звертайте обов'язково увагу на тексти договорів розстрочення та застави: принциповий момент - у чиїй власності буде автомобіль? Краще, щоб вашій. Споживчі кредити готівкою

З споживчими кредитами готівкою справа йде складніше, адже у банків немає можливості перевірити, навіщо вам, дійсно, потрібні гроші. До того ж у разі неповернення (навіть нехай і по хвилі об'єктивних причин) стягувати борг буде складно. Тим не менше, варіанти отримання кредиту є.

Знов-таки, заздалегідь неможливо визначити, чи не варто в скорингової системі банку «заглушка-правило», яка погіршує шанси отримати кредит матерям одиначкам (ну або взагалі батькам з неповних сімей). Якщо вам потрібна невелика сума, то треба орієнтуватися на кредитні програми банків, які в рекламі позиціонуються «швидко і по мінімуму документів», наприклад, кредити, які видаються лише при пред'явленні паспорта протягом 10 хвилин (я бачив і пропозиції «протягом 40 секунд »). У цьому випадку, шансів отримати більше, але такі кредити, як правило, дуже дорогі.

Якщо вас це не бентежить, то вперед за експрес-кредитом.

Якщо потрібний великий, але недорогий кредит, то тоді для підвищення ймовірності отримання кредиту, краще зібрати максимальний пакет документів: і довідку про зарплату за формою 2-ПДФО, і завірену копію трудової книжки, і документи на дороге майно. Солідний пакет документів допоможе переконати банк у вашій платоспроможності. Якщо є нерухомість або автотранспорт, можна пошукати кредитні програми під заставу наявного майна - в цьому випадку банки більш лояльно розглядають і приймають рішення про надання споживчого кредиту готівкою.

Якщо ви отримуєте зарплату на пластикову картку, так звана, «зарплатна» карта, то в першу чергу треба йти саме в цей банк. Оскільки ви вже клієнт банку (і ваша організація-роботодавець швидше за все той же), то в такому випадку умови кредитування більш цікаві, ніж для зовсім сторонніх клієнтів (яким ви і будете бути, якщо підете зовсім в інший банк). Кредитні карти

Що стосується кредитних карт, то для банків цей продукт аналогічний споживчими кредитами готівкою, тільки вважається більш ризикованим. Тому всі попередні міркування щодо отримання споживчого кредиту мамою-одиначкою також відносяться і до кредитних картах. Інша справа, що чомусь по кредитних картах рішення приймається простіше, ніж по кредитах, до того ж, новому позичальникові карту можна видати з невеликим кредитним лімітом.

Так що кредитна карта матері одиночці, в принципі, має видаватися з великою часткою ймовірності.

Але не забувайте - процентна ставка, а так само всякі комісії (за зняття готівки, страховку, повідомлення) по кредитних картах роблять такий кредит відсотків на 30-50 дорожче, ніж споживчий кредит готівкою. Знову ж є можливість отримати відносно дешеву кредитну карту в тому банку, де у вас є зарплатна картка. У більшості випадків, банки самі аналізують ваші доходи (зарахування на зарплатну картку) і практично «нав'язують» взяти карту з уже розрахованими кредитним лімітом.

В принципі, можна погоджуватися - за такими кредитними картками умови, дійсно, «м'якше», ніж для інших клієнтів. Альтернативні способи отримання кредитів

Якщо не один вищеперелічених варіантів або не підходить, або «не спрацював», не зневіряйтеся: залишаються ще мікрофінансові організації та ломбарди - там соціальний статус мало кого цікавить. За якими критеріями вони приймають рішення «дати / не дати позику» - нікому не відомо. Проте ж і процентні ставки там не просто великі - вони дуже великі.

На мій погляд, користуватися послугами таких організацій можна тільки в режимі «перехоплення» невеликої суми на короткий термін. Причому, краще, щоб частину суми для погашення кредиту у вас була вже припасена!

Скажімо, ви розраховуєте отримати мікропозик до зарплати. На роботі зарплату затримують, і ви опиняєтеся не в змозі платити по позиці. Так от, пені та штрафи у таких організацій дуже великі, тиждень прострочення може обійтися вам дорожче, ніж сам кредит!

Однак потрібно зауважити, у деяких таких організацій після двох-трьох коротких позик, повернутих вчасно, з'являється можливість узяти і великі суми, і надовго, і під розумний відсоток. Ще одна організація, на яку вам варто звернути увагу, якщо всі традиційні способи отримати кредит не спрацювали - це банк «Ходімо!». У Підемо рішення про кредит приймає не бездушна скорингова система, а жива людина, як правило, жінка.

Кредитний експерт виїжджає додому до потенційного позичальника і приймає рішення як на основі співбесіди, так і на основі особистого знайомства з умовами життя потенційного клієнта. Н. Бабурін, спеціально для Занімаем.ру, 23 липня 2012 Оцініть: Друзям це теж може бути корисно: Повернення до списку

Джерело: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Кредитна карта Альфа-Банку - як оформити, умови одержання чоловічої карти і Космополітен Кредитною картою сьогодні ... Більше

Росгосстрах БАНК поліпшив умови видачі кредитів 9 квітня 2012 20:57 Банк Росгосстрах в Москві і Московській області, а також ... Більше

Банк БистроБанк г Іжевськ - кредити, послуги банку Про банк Відкрите акціонерне товариство «БистроБанк» (Іжевськ) внесено Центробанком в КГР 2 квітня ... Більше

Банк Камабанк г Перм - кредити, послуги Про банк Відкрите акціонерне товариство «Комерційний банк« КАМАБАНК »(Перм) ... Більше

Умови автокредитів в Росевробанк поліпшені 4 квітня 2012 0:00 Автокредити Росевробанка були покращені.Лінійка автокредитів даної кредитної організації була, перш за все, здешевлена: знижено ... Більше

Популярне