Главная » Поради майбутнім позичальникам від фахівців банку » Банк Омськ-Банк - кредити послуги банку


Банк Омськ-Банк - кредити, послуги банку

Про банк

Відкрите акціонерне товариство «Омський акціонерний комерційний іпотечний банк« Омськ-Банк »(Омськ) внесено Центробанком в КГР 14 грудня 1990 Ліцензії на здійснення банківських операцій і на залучення у внески коштів фізичних осіб (у рублях і іноземній валюті) Омськ-Банк отримав 26 листопада 1999 В даний час Банк є учасником Системи страхування вкладів. Омськ-Банк емітує пластикові картки платіжної системи VISA International, приймаючи для здійснення операцій Union Card і MasterCard.

Сьогодні Омськ-Банк - один з лідерів ринку Сибіру.

Серед напрямів інвестування ключову роль Банк відводить видачі кредитів підприємствам будівництва, оптової та роздрібної торгівлі, паливно-енергетичного комплексу, хімічної та харчової промисловості. Головний офіс Банку розташований в Омську; в тому ж місті Банк має 13 допофісов, ще один офіс розташований в м. Тара. Крім цього, Омськ-Банк має філію в Тюмені.

Омськ-Банк є членом Асоціації російських банків, Омського Банківського Союзу, Московської і Сибірської міжбанківської валютної біржі, Санкт-Петербурзької міжбанківської валютної біржі, а також Омської Торгово-промислової палати.

Корпоративним клієнтам Омськ-Банк надає широкий спектр послуг: розрахунково-касове обслуговування, безготівкові розрахунки (як на території РФ, так і за кордоном), кредитування (ряд кредитних продуктів), операції з цінними паперами, консультаційні послуги і т.д. Омськ-Банк підтримує і розвиває кореспондентські відносини з фінансово-кредитними установами різних країн світу, що дозволяє забезпечувати клієнтам розрахунки в багатьох вільно конвертованих валютах. Серед послуг, що надаються Банком кореспондентам, - відкриття і ведення коррахунків, безкоштовне здійснення операцій за цими рахунками, залучення міжбанківських кредитів та міжбанківське кредитування, операції з цінними паперами, в тому числі з векселями, депозитарне обслуговування, видача банківських гарантій і т.д.

Помітне місце в переліку послуг Омськ-Банку займає кредитування малого та середнього бізнесу: Банк є учасником Державної програми підтримки малого та середнього підприємництва під егідою Російського Банку Розвитку. Приватні клієнти Омськ-Банку можуть вчинити валютообмінні операції, отримати цільовий (у тому числі іпотечний, автокредит) або нецільової споживчий кредит (у тому числі «Кредит під заставу вкладу»).

Фізичні особи мають можливість відкрити в Омськ-Банку вклад (депозитна лінійка Банку налічує 7 вкладів) в рублях, доларах або євро, здійснити грошовий переказ і т.д. Клієнтам - власникам пластикових карток Омськ-Банку при розрахунках цими картами в торгових точках - партнерах Банку надаються різні знижки. За даними на 1 липня 2009 р., Омськ-Банк займає за розміром нетто-активів 281-е місце в рейтингу банків РФ, а за обсягом коштів на депозитах фізичних осіб - 174-е.

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Портфель кредитів Россельхозбанка виріс до 850 мільярдів рублів 4 серпня 2012 0:00 Портфель кредитів Россельхозбанка виріс до 850 ... Більше

Абсолют Банк і банк УРАЛСИБ майже одночасно оголосили про початок іпотечних акцій 9 квітня 2012 22:28 Абсолют Банк зробив ... Більше

Банк НТБ - Національний торговий банк - кредити, послуги Про банк ВАТ «Національний торговий банк» (НТБ) був ... Більше

Кредитна карта Ощадбанку Росії Ощадбанк Росії займає одну з лідируючих позицій на ринку кредитних ... Більше

Банк «Агропромкредит»: автокредити без комісій Юліанна Васильєва, Начальник Управління по зв'язках з громадськістю і рекламі ВАТ КБ «Агропромкредит», розповіла порталу «Занімаем.Ру» ... Більше

Популярне