Главная » Поради майбутнім позичальникам від фахівців банку » Банк Агроімпульс г Воронеж - іпотека вклади та інші послуги


Банк Агроімпульс г Воронеж - іпотека, вклади та інші послуги

Споживчий кредит Хоум Кредит - порівняння пропозицій по кредитах банку ХКФ

Про банк

Відкрите акціонерне товариство комерційний банк «Агроімпульс» зареєстровано 18 жовтня 1990 (ліцензія № 514). Впродовж 19 років Банк динамічно розвивається як універсальна кредитно-фінансова установа, що пропонує повний комплекс банківських послуг для юридичних і фізичних осіб.

14 жовтня 2004 даний банк стає учасником системи обов'язкового страхування вкладів.

Крім цього, даний банк є членом Асоціації російських банків (АРБ), Асоціації «Росія», Міжнародної платіжної системи VISA International. У 2004 році Банк очолює нова ефективна команда менеджерів, яка стає найбільшим акціонером Банку. Сьогодні Банк «Агроімпульс» це 620 робочих місць, 2200 корпоративних клієнтів, 50000 клієнтів у вигляді фізичних осіб, 100 тисяч пластикових карт і майже 150 банкоматів.

Ефективне управління капіталом і активами, зважена кредитна і депозитна політика, накопичений досвід стали міцною основою для нових успіхів і створення репутації банку, якому можна довіряти.

Неухильно зростає і мережа філій відділень. Весь спектр банківських послуг можуть надати відділення в місті Москва та Московській області, Воронежі, Нижньому Новгороді, Челябінську, Тюмені, Оренбурзі, Іжевську. В даний момент «Агроімпульс» пропонує на вигідних умовах іпотечні кредити.

Тривалий термін кредитування (до 30 років), можливість дострокового погашення кредиту, можливість вибору більш якісної квартири і рівні щомісячні платежі є перевагами іпотечної програми. Іпотека з «Агроімпульс» це дійсно зручне і надійне рішення житлового питання.

Крім іпотеки Банк має активні пропозиції в споживчому кредитуванні та кредитуванні малого бізнесу. Гнучкість погашення кредиту, терміни кредитування і фіксована процентна ставка якісно відрізняє умови кредиту від інших пропозицій на ринку кредитних послуг. Наприклад, проект «Успішна аптека» є комплексним підходом в кредитуванні аптек і аптечних мереж.

Депозитні програми Банку дають можливість, вибравши найбільш підходящий тип вкладу, на вигідних умовах зберегти і примножити грошові кошти. Банк надає послуги з випуску та обслуговування карток міжнародної платіжної системи VISA International, реалізації проектів виплати заробітної плати на банківські картки, а також оплата різних послуг з використанням карток.

Банківські карти VISA Банку «Агроімпульс» - це зручне і безпечне управління своїми грошовими коштами. Грошові перекази, валютно-обмінні операції, розрахунково-касове обслуговування також входить до переліку послуг Банку. Станом на 1 січня 2010 року в рейтингу банків міста Воронеж «Агроімпульс» займає 1-е місце.

У загальному рейтингу російських банків (на 1 січня 2010 р.) в категорії «депозити фізичних осіб» банк посідає 171-е місце, а в категорії «активи-нетто» - 274 місце.

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Де оформити кредитну карту Велике поширення безготівкових операцій ставить перед багатьма питання про те, де оформити кредитну карту.Хоча в Росії кредитки не ... Більше

Державна підтримка АПК, національний проект АПК, кредити фермерам У сучасній історії розвиток АПК можна розділити на ... Більше

Взяти кредит швидко - де взяти кредит без довідок, умови та вимоги Товарний достаток, постійні новинки, випадкова "зустріч" з річчю своєї ... Більше

Банківська таємниця: поняття, відповідальність за розголошення відомостей Прямого поняття банківської таємниці не дано в законодавстві РФ, але перераховані категорії інформації, яка відноситься ... Більше

Банк Російський Стандарт - кредитні карти, карта банку Російський Стандарт Приймаючи рішення ... Більше

Популярне