Главная » Поради експертів перш ніж узяти кредит » Зв'язок-Банк нові пропозиції по іпотеці і споживчим кредитам


«Связь-Банк»: нові пропозиції по іпотеці і споживчим кредитам

«Связь-Банк» - один з найбільших на сьогоднішній день банків Росії, що є кредитною організацією з величезною філіальною мережею і масою позичальників. Про нові пропозиції банку в сфері іпотеки та нецільового кредитування, плани на 2010 рік, а також про успішність дій по відновленню банку після кризи читачам «Занімаем.Ру» розповідає Марія Зеніна, директор департаменту роздрібних банківських продуктів. «Занімаем.Ру»: Які найближчі плани «Зв'язок-Банку»? Марія Зеніна: З 15 листопада 2010 року ВАТ АКБ «Связь-Банк» розширює лінійку іпотечних продуктів і знижує процентні ставки по іпотеці.

В даний час середня ставка по іпотечному кредиту «Зв'язок-Банку» складає 10,6% річних, що відображає реальну, а не декларативну доступність іпотеки для позичальників з середньостатистичним доходом, в тому числі в регіонах. Для молодих людей у віці до 35 років буде запропонована спеціальна програма «Житло для молодих», що передбачає пільги по первинному внеску, а для клієнтів з позитивною кредитною історією, накопиченої в будь-якому з банків, впроваджується програма «Житло для надійних» зі зниженою відсотковою ставкою по кредитом. Клієнтам, які надають в заставу наявне житло, надається можливість оформити кредит без початкового внеску. Для співробітників підприємств, з якими «Связь-Банк» співпрацює за програмами іпотечного кредитування, стартує спеціальна програма з пільговими умовами. При цьому зберігаються можливості проведення міжрегіональних угод, коли клієнт купує нерухомість в одному регіоні, а застава знаходиться в іншому регіоні присутності банку.

Це особливо зручно для громадян, що міняють регіон проживання. В якості забезпечення за кредитом приймається нерухоме майно третіх осіб. У разі придбання новобудови після отримання свідоцтва про власність, за бажанням позичальника, можна зробити заміну застави з наявного нерухомого майна на придбане нерухоме майно. По всіх видах кредитування відсутнє мораторій на дострокове погашення і вимоги по мінімальній сумі погашення кредиту.

У листопаді 2010 року почалися активні продажі нецільового кредиту із заставою житла. Кредит надається на суму до 20 мільйонів рублів за ставкою 14% річних у рублях РФ з комісією 1% від суми кредиту. Цей кредит призначений для здійснення великих покупок, які потрапляють під спеціалізовані програми кредитування - дачних будиночків, земельних ділянок, гаражів, меблів, облаштування квартири, навчання, розвиток бізнесу.

Найближчим часом ми плануємо збільшити максимальні суми, що надаються позичальникам по всіх видах нецільових кредитів, а також поширити програму споживчого кредитування, що передбачає участь созаемщиков і діючу тільки для корпоративних клієнтів, на всіх позичальників. Для працівників бюджетних установ різних рівнів - лікарів, вчителів, військовослужбовців - діє пільгова програма споживчого кредитування. До кінця 2010 року клієнтам будуть запропоновані програми овердрафтного кредитування, кредитні картки та автокредитування. «Занімаем.Ру»: Наскільки успішно проходить відновлення банку після кризи?

М. З.: Протягом всього 2010 року скорочується кількість кредитних договорів фізичних осіб, які мають прострочену заборгованість. У період кризи «Связь-Банк» відмовлявся від утримання неустойки за кредитом у випадку погашення позичальником простроченої заборгованості. Очевидно, що в будь-які періоди часу платоспроможність позичальника може тимчасово погіршитися, при цьому банк і клієнт обопільно зацікавлені в якнайшвидшому врегулюванні проблеми - банк, щоб не отримати прострочену заборгованість, а клієнт - зіпсовану кредитну історію.

У зв'язку з цим «Связь-Банк» застосовує різні схеми реструктуризації кредитів для клієнтів, у яких з об'єктивних обставин знизилася платоспроможність. «Занімаем.Ру»: Як змінився підхід банку до позичальників - юридичним і фізичним особам? М. З.: При формуванні умов надання кредитів фізичним особам «Связь-Банк» керувався і керується, насамперед, принципом доступності кредитних продуктів для населення. «Занімаем.Ру»: Як стати партнером Зв'язок-Банку в рамках іпотечної програми? М. З.: Связь-Банк представлений в 50 регіонах РФ, тому ми працюємо з безліччю агентств нерухомості - як великих, так і невеликих.

На початку співпраці ми надаємо матеріали для консультування клієнтів і розрахунку умов кредитування, а також проводимо навчання ріелторів. Ми з вдячністю приймаємо від ріелторів пропозиції щодо подальшого розвитку іпотечних програм, і багато пропозиції вже впроваджені. Якщо говорити про кредитування споруджуваного житла, то необхідно відзначити особливість іпотечних кредитів «Зв'язок-Банку» - ми працюємо практично з будь-яким забудовником, не вимагаючи акредитації ні забудовника, ні споруджуваного об'єкта.

При цьому умови кредитування, включаючи процентну ставку, не залежать від ступеня готовності об'єкта та наявності права власності. Для нас звичайним є випадок, коли позичальник спочатку отримує схвалення за новобудові, а потім вибирає забудовника і квартиру. Тому ми раді співпраці з забудовниками, до яких можемо направляти клієнтів. У той же час активно розвивається зворотний потік, коли забудовники рекомендують «Связь-Банк» в якості кредитора по іпотеці. В даний час процентна ставка по іпотеці на житло, що будується становить від 12% до 12,5% річних в рулях РФ.

Фактично умови кредитування новобудов співставні з умовами кредитування вторинного житла. Економія, яку отримує позичальник за рахунок низької відсоткової ставки, дозволяє купити житло більшої площі або гараж або відкласти гроші на ремонт. Це вигідно і забудовникам, і нашим клієнтам. «Занімаем.Ру»: Економіка окремих регіонів Росії часто не однакова, розрізняються Чи є у банку пропозиції по кредитах для регіонів?

М. З.: «Связь-Банк» є багатофіліальних фінансовою установою, тому ми розуміємо специфіку регіонів. У деяких регіонах більше затребувані депозити, в інших - кредити, в деяких - іпотека, в інших - нецільове кредитування. Наші філії розставляють акценти на продуктах, затребуваних в конкретному регіоні.

Однак при цьому ми прагнемо створити єдине клієнтське простір, коли наші вкладники і позичальники можуть на рівних умовах обслуговуватися поза залежності від регіону проживання та здійснення операції. Першим кроком в цьому напрямку стала можливість оформлення іпотеки в будь-якому іпотечному центрі банку без урахування місця реєстрації позичальника, місцезнаходження застави і житла, що купується. При цьому, проводячи оцінку платоспроможності позичальника, ми враховуємо різний рівень доходів і витрат у різних регіонах РФ. Михайло Манокін, спеціально для «Занімаем.Ру» Оцініть: Друзям це теж може бути корисно: Повернення до списку

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Дебетова карта ВТБ - аналіз і оцінка на основі минулого часу. ВТБ почали ... Більше

Тури в кредит - кредит на відпочинок Наші звички і світогляд поступово ... Більше

Огляд кращих кредитних карт Усі банківські інститути Росії можна поділити на два ... Більше

Де знаходиться номер кредитної картки Банківський сервіс зараз представлений кількома напрямами і дозволяє отримати різноманітні відповіді навіть на питання де знаходиться номер кредитної ... Більше

Ощадбанк Росії - перспективи розвитку на 2009-2010 роки Про те, які будуть наслідки фінансової кризи, добратися до Росії восени ... Більше

Популярне