Главная » Поради експертів перш ніж узяти кредит » Зв'язок-Банк нові пропозиції по іпотеці і споживчим кредитам


«Связь-Банк»: нові пропозиції по іпотеці і споживчим кредитам

«Связь-Банк» - один з найбільших на сьогоднішній день банків Росії, що є кредитною організацією з величезною філіальною мережею і масою позичальників. Про нові пропозиції банку в сфері іпотеки та нецільового кредитування, плани на 2010 рік, а також про успішність дій по відновленню банку після кризи читачам «Занімаем.Ру» розповідає Марія Зеніна, директор департаменту роздрібних банківських продуктів. «Занімаем.Ру»: Які найближчі плани «Зв'язок-Банку»? Марія Зеніна: З 15 листопада 2010 року ВАТ АКБ «Связь-Банк» розширює лінійку іпотечних продуктів і знижує процентні ставки по іпотеці.

В даний час середня ставка по іпотечному кредиту «Зв'язок-Банку» складає 10,6% річних, що відображає реальну, а не декларативну доступність іпотеки для позичальників з середньостатистичним доходом, в тому числі в регіонах. Для молодих людей у віці до 35 років буде запропонована спеціальна програма «Житло для молодих», що передбачає пільги по первинному внеску, а для клієнтів з позитивною кредитною історією, накопиченої в будь-якому з банків, впроваджується програма «Житло для надійних» зі зниженою відсотковою ставкою по кредитом. Клієнтам, які надають в заставу наявне житло, надається можливість оформити кредит без початкового внеску. Для співробітників підприємств, з якими «Связь-Банк» співпрацює за програмами іпотечного кредитування, стартує спеціальна програма з пільговими умовами. При цьому зберігаються можливості проведення міжрегіональних угод, коли клієнт купує нерухомість в одному регіоні, а застава знаходиться в іншому регіоні присутності банку.

Це особливо зручно для громадян, що міняють регіон проживання. В якості забезпечення за кредитом приймається нерухоме майно третіх осіб. У разі придбання новобудови після отримання свідоцтва про власність, за бажанням позичальника, можна зробити заміну застави з наявного нерухомого майна на придбане нерухоме майно. По всіх видах кредитування відсутнє мораторій на дострокове погашення і вимоги по мінімальній сумі погашення кредиту.

У листопаді 2010 року почалися активні продажі нецільового кредиту із заставою житла. Кредит надається на суму до 20 мільйонів рублів за ставкою 14% річних у рублях РФ з комісією 1% від суми кредиту. Цей кредит призначений для здійснення великих покупок, які потрапляють під спеціалізовані програми кредитування - дачних будиночків, земельних ділянок, гаражів, меблів, облаштування квартири, навчання, розвиток бізнесу.

Найближчим часом ми плануємо збільшити максимальні суми, що надаються позичальникам по всіх видах нецільових кредитів, а також поширити програму споживчого кредитування, що передбачає участь созаемщиков і діючу тільки для корпоративних клієнтів, на всіх позичальників. Для працівників бюджетних установ різних рівнів - лікарів, вчителів, військовослужбовців - діє пільгова програма споживчого кредитування. До кінця 2010 року клієнтам будуть запропоновані програми овердрафтного кредитування, кредитні картки та автокредитування. «Занімаем.Ру»: Наскільки успішно проходить відновлення банку після кризи?

М. З.: Протягом всього 2010 року скорочується кількість кредитних договорів фізичних осіб, які мають прострочену заборгованість. У період кризи «Связь-Банк» відмовлявся від утримання неустойки за кредитом у випадку погашення позичальником простроченої заборгованості. Очевидно, що в будь-які періоди часу платоспроможність позичальника може тимчасово погіршитися, при цьому банк і клієнт обопільно зацікавлені в якнайшвидшому врегулюванні проблеми - банк, щоб не отримати прострочену заборгованість, а клієнт - зіпсовану кредитну історію.

У зв'язку з цим «Связь-Банк» застосовує різні схеми реструктуризації кредитів для клієнтів, у яких з об'єктивних обставин знизилася платоспроможність. «Занімаем.Ру»: Як змінився підхід банку до позичальників - юридичним і фізичним особам? М. З.: При формуванні умов надання кредитів фізичним особам «Связь-Банк» керувався і керується, насамперед, принципом доступності кредитних продуктів для населення. «Занімаем.Ру»: Як стати партнером Зв'язок-Банку в рамках іпотечної програми? М. З.: Связь-Банк представлений в 50 регіонах РФ, тому ми працюємо з безліччю агентств нерухомості - як великих, так і невеликих.

На початку співпраці ми надаємо матеріали для консультування клієнтів і розрахунку умов кредитування, а також проводимо навчання ріелторів. Ми з вдячністю приймаємо від ріелторів пропозиції щодо подальшого розвитку іпотечних програм, і багато пропозиції вже впроваджені. Якщо говорити про кредитування споруджуваного житла, то необхідно відзначити особливість іпотечних кредитів «Зв'язок-Банку» - ми працюємо практично з будь-яким забудовником, не вимагаючи акредитації ні забудовника, ні споруджуваного об'єкта.

При цьому умови кредитування, включаючи процентну ставку, не залежать від ступеня готовності об'єкта та наявності права власності. Для нас звичайним є випадок, коли позичальник спочатку отримує схвалення за новобудові, а потім вибирає забудовника і квартиру. Тому ми раді співпраці з забудовниками, до яких можемо направляти клієнтів. У той же час активно розвивається зворотний потік, коли забудовники рекомендують «Связь-Банк» в якості кредитора по іпотеці. В даний час процентна ставка по іпотеці на житло, що будується становить від 12% до 12,5% річних в рулях РФ.

Фактично умови кредитування новобудов співставні з умовами кредитування вторинного житла. Економія, яку отримує позичальник за рахунок низької відсоткової ставки, дозволяє купити житло більшої площі або гараж або відкласти гроші на ремонт. Це вигідно і забудовникам, і нашим клієнтам. «Занімаем.Ру»: Економіка окремих регіонів Росії часто не однакова, розрізняються Чи є у банку пропозиції по кредитах для регіонів?

М. З.: «Связь-Банк» є багатофіліальних фінансовою установою, тому ми розуміємо специфіку регіонів. У деяких регіонах більше затребувані депозити, в інших - кредити, в деяких - іпотека, в інших - нецільове кредитування. Наші філії розставляють акценти на продуктах, затребуваних в конкретному регіоні.

Однак при цьому ми прагнемо створити єдине клієнтське простір, коли наші вкладники і позичальники можуть на рівних умовах обслуговуватися поза залежності від регіону проживання та здійснення операції. Першим кроком в цьому напрямку стала можливість оформлення іпотеки в будь-якому іпотечному центрі банку без урахування місця реєстрації позичальника, місцезнаходження застави і житла, що купується. При цьому, проводячи оцінку платоспроможності позичальника, ми враховуємо різний рівень доходів і витрат у різних регіонах РФ. Михайло Манокін, спеціально для «Занімаем.Ру» Оцініть: Друзям це теж може бути корисно: Повернення до списку

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Кредитні карти Агропромкредит - нові тарифи для карток 26 січня 2012 0:00 Три нових ... Більше

НОМОС-Банк запустив іпотеку для бізнесу - комерційна нерухомість в іпотеку 24 жовтня 2012 0:00 НОМОС-Банк почав надавати іпотечні кредити малому бізнесу ... Більше

Хоум Кредит Банк запустив сервіс голосового пошуку банкоматів Хоум Кредит Банк запустив новий сервіс для клієнтів, яких цікавить розташування ... Більше

Російський Стандарт розвиває преміальний сегмент Банк Російський Стандарт представив нові пакети ... Більше

Чим розстрочка відрізняється від кредиту - кредит або розстрочка Останнім часом нашу країна охопила епідемія кредитоманії, люди прагнуть оформити кредити ... Більше

Популярне