Главная » Поради експертів перш ніж узяти кредит » Як відправити гроші в армію


Як відправити гроші в армію?

Як відправити гроші в армію

До експертів порталу CreditCardsOnline.ru регулярно надходять запитання від рідних і близьких молодих людей, що проходять службу в армії. Всі ці питання зводяться до одного: як можна переказати гроші на картку банку ВТБ24, яку видали в армії?

Перший спосіб поповнити карту ВТБ24 - звернутися в будь-яке з відділень банку. Щоб відправити переказ, знадобиться дізнатися номер карти. Це 16 цифр на лицьовій стороні картки.

Також в заяві треба буде вказати прізвище, ім'я та по батькові одержувача коштів.

Однак відділення банку ВТБ24 є далеко не скрізь. Якщо немає можливості звернутися в ВТБ24, відправте переклад з будь-якого іншого банку. Переказати гроші можна зі свого рахунку або з карти, або оформити переказ без відкриття рахунку, тоді ви просто приходите в банк з готівкою, заповнюєте заяву та вносите потрібну суму в касу банку.

Для переведення з іншого банку буде потрібно знати повні реквізити карткового рахунку отримувача. В першу чергу, треба дізнатися номер рахунку карти. Не слід плутати номер рахунку з номером картки.

Номер рахунку складається з 20 цифр і починається на "408". Переглянути його можна в документах, які повинні бути видані разом з картою. У тих же документах треба подивитися, в якому філіалі банку ВТБ24 ведеться рахунок.

Тепер треба дізнатися реквізити самої філії. На офіційному сайті ВТБ24 в розділі "Переклади та оплата послуг" перейдіть за посиланням "Переклади з банківського рахунку", там ви знайдете реквізити всіх підрозділів ВТБ24. Вам буде потрібно назву філії, її БИК і коррахунок.

Знаючи всі ці дані, Ви зможете відправити переказ з будь-якого банку.

Проблема в тому, що документи, які мають бути видані разом з картою, цілком могли загубитися в метушні при видачі карт. Тоді є ще один варіант відправити гроші - можна оформити переведення за номером картки. Буде потрібно тільки 16-ти значний номер картки.

Такий переказ можна відправити, наприклад, з офісу банку Російський Стандарт, через банкомат Альфа-Банку або Транскредитбанка, з терміналу самообслуговування платіжної системи QIWI.

Якщо у вас є пластикова карта, ви можете перевести з неї гроші прямо на порталі CreditCardsOnline.ru, скориставшись сервісом "Переклади з карти на карту". Єдина умова - по вашій карті повинні бути дозволені операції в мережі Інтернет, це необхідно уточнити у своєму банку.

Відправляючи переклад за номером карти, будьте особливо уважні при введенні номера. Якщо ви помилитеся в цифрах, опротестувати таку операцію і повернути гроші буде проблематично, якщо взагалі можливо. Джерело: CreditCardsOnline.ru

Теги: переказ грошей банківське обслуговування
Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Сбербанк Росії в г Єкатеринбург - робота відділень і філій, кредити, послуги Ощадбанк в ... Більше

Банкрутство банків у Росії - причини, закони, особливості банкрутства банків На порталі Банкі.ру є сторінка, ... Більше

Номер кредитної картки. Кредитну карту, або кредитку, зовні дуже просто можна сплутати з банківською карткою.Зовні вони майже ідентичні.Лицьова сторона, де номер кредитної картки та ... Більше

Чи варто переплачувати за статус кредитної картки? Оформити картку статусу ... Більше

Рейтинг банків по якості обслуговування Починаючи з березня 2012 року, фахівці CreditCardsOnline.ru ... Більше

Популярне