Главная » Поради експертів перш ніж узяти кредит » Як відправити гроші в армію


Як відправити гроші в армію?

Як відправити гроші в армію

До експертів порталу CreditCardsOnline.ru регулярно надходять запитання від рідних і близьких молодих людей, що проходять службу в армії. Всі ці питання зводяться до одного: як можна переказати гроші на картку банку ВТБ24, яку видали в армії?

Перший спосіб поповнити карту ВТБ24 - звернутися в будь-яке з відділень банку. Щоб відправити переказ, знадобиться дізнатися номер карти. Це 16 цифр на лицьовій стороні картки.

Також в заяві треба буде вказати прізвище, ім'я та по батькові одержувача коштів.

Однак відділення банку ВТБ24 є далеко не скрізь. Якщо немає можливості звернутися в ВТБ24, відправте переклад з будь-якого іншого банку. Переказати гроші можна зі свого рахунку або з карти, або оформити переказ без відкриття рахунку, тоді ви просто приходите в банк з готівкою, заповнюєте заяву та вносите потрібну суму в касу банку.

Для переведення з іншого банку буде потрібно знати повні реквізити карткового рахунку отримувача. В першу чергу, треба дізнатися номер рахунку карти. Не слід плутати номер рахунку з номером картки.

Номер рахунку складається з 20 цифр і починається на "408". Переглянути його можна в документах, які повинні бути видані разом з картою. У тих же документах треба подивитися, в якому філіалі банку ВТБ24 ведеться рахунок.

Тепер треба дізнатися реквізити самої філії. На офіційному сайті ВТБ24 в розділі "Переклади та оплата послуг" перейдіть за посиланням "Переклади з банківського рахунку", там ви знайдете реквізити всіх підрозділів ВТБ24. Вам буде потрібно назву філії, її БИК і коррахунок.

Знаючи всі ці дані, Ви зможете відправити переказ з будь-якого банку.

Проблема в тому, що документи, які мають бути видані разом з картою, цілком могли загубитися в метушні при видачі карт. Тоді є ще один варіант відправити гроші - можна оформити переведення за номером картки. Буде потрібно тільки 16-ти значний номер картки.

Такий переказ можна відправити, наприклад, з офісу банку Російський Стандарт, через банкомат Альфа-Банку або Транскредитбанка, з терміналу самообслуговування платіжної системи QIWI.

Якщо у вас є пластикова карта, ви можете перевести з неї гроші прямо на порталі CreditCardsOnline.ru, скориставшись сервісом "Переклади з карти на карту". Єдина умова - по вашій карті повинні бути дозволені операції в мережі Інтернет, це необхідно уточнити у своєму банку.

Відправляючи переклад за номером карти, будьте особливо уважні при введенні номера. Якщо ви помилитеся в цифрах, опротестувати таку операцію і повернути гроші буде проблематично, якщо взагалі можливо. Джерело: CreditCardsOnline.ru

Теги: переказ грошей банківське обслуговування
Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Кредитні карти для дітей, їх оформлення, переваги та недоліки Зрозуміло, з одного боку таку карту відкривати ... Більше

Про тонкощі експрес кредитування Багато банків у боротьбі за залучення клієнтів пропонують кредитні продукти, для отримання яких достатньо ... Більше

Россельхозбанк відкрив кредит МСБ в «малої і середньої» торгівлі 28 серпня 2012 20:29 Россельхозбанк зазначив ... Більше

Смоленський банк - умови по автокредитах Сьогоднішній гість редакції Занімаем.ру - Катерина Олексієнко, заступник начальника відділу розвитку роздрібних продуктів ... Більше

Споживчий кредит на невідкладні потреби, кредит Ощадбанку на невідкладні потреби Якщо Ви бажаєте ... Більше

Популярне