Главная » Поради експертів перш ніж узяти кредит » Як отримати товарний кредит у Китаї


Як отримати товарний кредит у Китаї

Оплата кредиту через банкомат - особливості оплати банківських кредитів

Не секрет, що непроста економічна ситуація вимагає неординарних рішень. Одним з них можна назвати пошук ідей та засобів для розвитку бізнесу за межами свого регіону чи навіть країни. Давайте поговоримо про Китай. 1. Як Ви можете охарактеризувати сучасний Китай з точки зору ведення бізнесу? На мій погляд, сучасний Китай є досить привабливою країною з точки зору бізнесу, про що можна судити кількома параметрами: Створена законодавчо-правова база, яка гарантує збереження вкладених коштів, і, з іншого боку, рівень виробництва і технологій в КНР досяг рівня світових стандартів , причому вартість вироблених товарів і раніше залишається низькою, конкурентноспроможної.

Крім того, тут створені сприятливий інвестиційний і внутрішньополітичний клімат, відсутні націоналістичні настрої в суспільстві, таким чином, бізнесмен, який прибуває в Китай відчуває себе максимально «комфортно». Але так само варто відзначити, що починаючи роботу з КНР необхідно враховувати національні особливості ведення бізнесу в Китаї. Під цим я розумію той факт, що тут великий вплив мають традиції, закладені віками, починаючи з того, що вирішення всіх питань, що стосуються бізнесу прийнято вирішувати за обідом і закінчуючи тим, що навіть якщо китайський бізнесмен сказав «Так», то це буде означати лише те, що він подумає над вирішенням питання. 2. Ми вже близько року живемо в стані кризи, який прийшов в Росію, як відзначають багато, у вересні 2008 року.

Що змінилося за останній рік у зовнішній торгівлі між Росією і Китаєм? Які тенденції можна відзначити? В цілому, зміни позитивні. Так, з ринку пішли компанії, які орієнтувалися на сіемінутную прибуток, залишилися працювати підприємства, що будують свою фінансову політику, виходячи зі стану китайського та російського ринків.

Крім того, китайські компанії в умовах дефіциту покупців стали більш гнучко вибудовувати свою цінову політику. 3. Китайський уряд стимулює експорт за допомогою програм товарного кредитування. У чому суть цих програм, і на кого вони поширюються?

Стимулювання експорту китайської продукції є одним із заходів уряду КНР з підтримки підприємств-експортерів. На ці цілі китайським урядом тільки на 2009 рік була виділена сума в 10 млрд. доларів США. Ці гроші може одержати будь китайське підприємство, що випускає продукцію, що йде на експорт. Виділення коштів йде як через державні банки Китаю у вигляді кредитів підприємствам-експортерам, так і шляхом надання товарних кредитів підприємствам-імпортерам країнам ШОС через страхування імпортних угод.

На сьогоднішній день з урахуванням брокерських послуг, ставка за такими кредитами становить від 10 до 15% річних 4. Очевидно, що програми уряду Китаю спрямовані, в першу чергу, на підтримку своїх експортерів. Але давайте спробуємо поглянути з іншого боку. Представники яких галузей російської промисловості зможуть отримати найбільшу вигоду від згаданих вище ініціатив китайського уряду? Тут треба зазначити, що вирішальним чинником одержання російським підприємством товарного кредиту є бездоганна історія роботи з китайськими експортерами в плині хоча б року. Вигода російських підприємств полягає в доступі до набагато більш дешевих кредитних ресурсів на території Китаю з більш м'якими умовами отримання (відсутність застав, поручительств і т.д.) Товарний кредит дає можливість російським імпортерам при тих же власних фінансових коштах збільшити обсяг операцій до 70%, ті використати власні кошти тільки на проплату депозиту підприємству-експортеру і виплату митних платежів по приходу товару в Росію.

5. Наскільки складно правильно оформити всі необхідні для отримання товарного кредиту документи? Скільки часу йде на цей процес? Взагалі, взаємовідносини російських бізнесменів з китайськими страховими і банківськими компаніями утруднено як мовним бар'єром, так і незнанням законодавства КНР. Компанія RVL Consult у своєму складі створило підрозділ фінансового консалтингу і будучи партнером китайської імпортно-експортної страхової компанії, а так само агентами ряду китайських банків звела проблему збору необхідних документів до простою, зрозумілою операції. Звернувшись до нас і заповнивши типові форми клієнт протягом тижня дізнається про можливості отримання товарного кредиту, в разі позитивного рішення документальне оформлення кредиту займає близько 30 днів.

6. Які б Ви могли дати поради тим, хто захоче скористатися можливістю отримання доступу до недорогих кредитних лініях в Китаї. На що слід звернути особливу увагу? У першу чергу необхідно звернути увагу претендентів на товарний кредит на достовірність наданих відомостей, так як подана інформація перевіряється через російські страхові компанії і банки, таким чином, недостовірність поданого інформації може негативно позначитися на можливості отримання коштів. Розмовляли Роман Матусевич (Занімаем.ру) і Микола Якубовський (RVL Consult) Оцініть: Друзям це теж може бути корисно: Повернення до списку

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Будь-яку іпотеку в Нордеа Банку дадуть по трьом документам 12 вересня 2012 19:29 До початку осені Нордеа Банк «дозрів» ... Більше

Експрес-кредит в день звернення готівкою в банку Іноді виникають ситуації, коли оформлення так ... Більше

Банк Хоум Кредит оформляє кредитні карти миттєвої видачі для клієнтів і не клієнтів 10 липня 2012 23:39 ... Більше

Проблеми з кредитними картами: стягнення заборгованості, спілкування з колекторами ... Більше

Умови автокредитів в Росевробанк поліпшені 4 квітня 2012 0:00 Автокредити Росевробанка були покращені.Лінійка автокредитів даної кредитної організації була, перш за все, здешевлена: знижено ... Більше

Популярне