Главная » Поради експертів перш ніж узяти кредит » Як отримати товарний кредит у Китаї


Як отримати товарний кредит у Китаї

Оплата кредиту через банкомат - особливості оплати банківських кредитів

Не секрет, що непроста економічна ситуація вимагає неординарних рішень. Одним з них можна назвати пошук ідей та засобів для розвитку бізнесу за межами свого регіону чи навіть країни. Давайте поговоримо про Китай. 1. Як Ви можете охарактеризувати сучасний Китай з точки зору ведення бізнесу? На мій погляд, сучасний Китай є досить привабливою країною з точки зору бізнесу, про що можна судити кількома параметрами: Створена законодавчо-правова база, яка гарантує збереження вкладених коштів, і, з іншого боку, рівень виробництва і технологій в КНР досяг рівня світових стандартів , причому вартість вироблених товарів і раніше залишається низькою, конкурентноспроможної.

Крім того, тут створені сприятливий інвестиційний і внутрішньополітичний клімат, відсутні націоналістичні настрої в суспільстві, таким чином, бізнесмен, який прибуває в Китай відчуває себе максимально «комфортно». Але так само варто відзначити, що починаючи роботу з КНР необхідно враховувати національні особливості ведення бізнесу в Китаї. Під цим я розумію той факт, що тут великий вплив мають традиції, закладені віками, починаючи з того, що вирішення всіх питань, що стосуються бізнесу прийнято вирішувати за обідом і закінчуючи тим, що навіть якщо китайський бізнесмен сказав «Так», то це буде означати лише те, що він подумає над вирішенням питання. 2. Ми вже близько року живемо в стані кризи, який прийшов в Росію, як відзначають багато, у вересні 2008 року.

Що змінилося за останній рік у зовнішній торгівлі між Росією і Китаєм? Які тенденції можна відзначити? В цілому, зміни позитивні. Так, з ринку пішли компанії, які орієнтувалися на сіемінутную прибуток, залишилися працювати підприємства, що будують свою фінансову політику, виходячи зі стану китайського та російського ринків.

Крім того, китайські компанії в умовах дефіциту покупців стали більш гнучко вибудовувати свою цінову політику. 3. Китайський уряд стимулює експорт за допомогою програм товарного кредитування. У чому суть цих програм, і на кого вони поширюються?

Стимулювання експорту китайської продукції є одним із заходів уряду КНР з підтримки підприємств-експортерів. На ці цілі китайським урядом тільки на 2009 рік була виділена сума в 10 млрд. доларів США. Ці гроші може одержати будь китайське підприємство, що випускає продукцію, що йде на експорт. Виділення коштів йде як через державні банки Китаю у вигляді кредитів підприємствам-експортерам, так і шляхом надання товарних кредитів підприємствам-імпортерам країнам ШОС через страхування імпортних угод.

На сьогоднішній день з урахуванням брокерських послуг, ставка за такими кредитами становить від 10 до 15% річних 4. Очевидно, що програми уряду Китаю спрямовані, в першу чергу, на підтримку своїх експортерів. Але давайте спробуємо поглянути з іншого боку. Представники яких галузей російської промисловості зможуть отримати найбільшу вигоду від згаданих вище ініціатив китайського уряду? Тут треба зазначити, що вирішальним чинником одержання російським підприємством товарного кредиту є бездоганна історія роботи з китайськими експортерами в плині хоча б року. Вигода російських підприємств полягає в доступі до набагато більш дешевих кредитних ресурсів на території Китаю з більш м'якими умовами отримання (відсутність застав, поручительств і т.д.) Товарний кредит дає можливість російським імпортерам при тих же власних фінансових коштах збільшити обсяг операцій до 70%, ті використати власні кошти тільки на проплату депозиту підприємству-експортеру і виплату митних платежів по приходу товару в Росію.

5. Наскільки складно правильно оформити всі необхідні для отримання товарного кредиту документи? Скільки часу йде на цей процес? Взагалі, взаємовідносини російських бізнесменів з китайськими страховими і банківськими компаніями утруднено як мовним бар'єром, так і незнанням законодавства КНР. Компанія RVL Consult у своєму складі створило підрозділ фінансового консалтингу і будучи партнером китайської імпортно-експортної страхової компанії, а так само агентами ряду китайських банків звела проблему збору необхідних документів до простою, зрозумілою операції. Звернувшись до нас і заповнивши типові форми клієнт протягом тижня дізнається про можливості отримання товарного кредиту, в разі позитивного рішення документальне оформлення кредиту займає близько 30 днів.

6. Які б Ви могли дати поради тим, хто захоче скористатися можливістю отримання доступу до недорогих кредитних лініях в Китаї. На що слід звернути особливу увагу? У першу чергу необхідно звернути увагу претендентів на товарний кредит на достовірність наданих відомостей, так як подана інформація перевіряється через російські страхові компанії і банки, таким чином, недостовірність поданого інформації може негативно позначитися на можливості отримання коштів. Розмовляли Роман Матусевич (Занімаем.ру) і Микола Якубовський (RVL Consult) Оцініть: Друзям це теж може бути корисно: Повернення до списку

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

За підсумками першого півріччя 2012 року іпотечний кредитний портфель Россельхозбанка перевищив ... Більше

Яку кредитну карту вибрати, кредитну картку якого банку вибирати «П'ятий рік коплю на ... Більше

Росбанк запустив кредитний продукт для підприємців Росбанк запускає новий кредитний продукт "Професіонал", розроблений спеціально для індивідуальних підприємців, юридичних ... Більше

Власники карт самостійно встановлюють ліміти на операції Нордеа Банк надає своїм клієнтам можливість самостійно встановлювати граничні ліміти за всіма операціями по ... Більше

КПКГ - функції, принципи кредитного кооперативу Кредитні споживчі кооперативи громадян (КПКГ) - це кредитна організація, створювана як добровільне об'єднання ... Більше

Популярне