Главная » Поради експертів перш ніж узяти кредит » Відпочинок в кредит - кредит КРЕДИТ ЄВРОПА БАНКу


Відпочинок в кредит - кредит КРЕДИТ ЄВРОПА БАНКу

Відпочинок в кредит - кредит КРЕДИТ ЄВРОПА БАНКу

Де отримати кредит на відпочинок? Яка процедура його оформлення? Чому ці кредити користуються популярністю? Євген Єрофеєв, керівник проекту «Відпочинок у кредит» дирекції споживчого кредитування КРЕДИТ ЄВРОПА БАНКу, відповідає на питання кореспондента Занімаем.ру і розповідає про пропоновану туристам програмі.

Занімаем.ру: КРЕДИТ ЄВРОПА БАНК - один з небагатьох банків, що видають кредити для мандрівників. Розкажіть, які тарифи пропонує банк. Євген Єрофєєв: Програма «Відпочинок у кредит» відрізняється від стандартних програм споживчого кредитування.

КРЕДИТ ЄВРОПА БАНК використовує тарифи, розроблені спільно з туристичними агентствами, враховуючи основні побажання клієнтів. Це виражено як у сумах кредиту, так і в термінах кредитування. Сьогодні в Банку діють 5 тарифів: «Велике Подорож», «Доступний відпочинок», «Відпочинок в кредит», «Супер відпочинок в кредит» та «Відпочинок в задоволення». Занімаем.ру: Хто може отримати кредит на відпочинок в КРЕДИТ ЄВРОПА БАНКу? Євген Єрофєєв: Будь-який громадянин Росії у віці від 20 (для жінок) або 21 (для чоловіків) до 66 років може оформити кредит на відпочинок, якщо він має постійне місце роботи і стаж на останньому - не менше 4 місяців.

Також необхідна реєстрація в регіоні присутності Банку. Занімаем.ру: Яка процедура оформлення кредиту? Які документи потрібно надати? Євген Єрофєєв: Клієнт може оформити кредит на відпочинок в турагентстві або у відділенні КРЕДИТ ЄВРОПА БАНКу, просто вибравши сподобався тур.

Можна також подати онлайн заявку на кредит, не виходячи з дому, на сайті Банку: http://www.crediteurope.ru/ru/privately/consumer_credit/instant/holiday_loan_hide/. Для оформлення кредиту необхідний мінімальний пакет документів: - паспорт РФ (при сумі кредиту до 100 000 рублів); - другий документ на вибір (при сумі кредиту понад 100 000 рублів): закордонний паспорт, водійське посвідчення, свідоцтво ГПФ або свідоцтво про присвоєння ІПН. Занімаем.ру: Кредит можна оформити в будь-якому турагентстві?

Євген Єрофєєв: Отримати кредит на відпочинок можна в будь-якому туристичному агентстві. Якщо дане агентство є партнером (список агентств-партнерів є на сайті Банку: то клієнт оформляє кредит на місці, якщо ж агентство не співпрацює з КРЕДИТ ЄВРОПА БАНКом, то оформлення відбувається у відділенні Банку. Занімаем.ру: Чи є можливість погасити кредит на відпочинок заздалегідь? Євген Єрофєєв: Так, незалежно від вибору тарифу, клієнт може погасити кредит достроково без виплати комісії за дострокове погашення. Занімаем.ру: Наскільки затребуваним є відпочинок у кредит?

Чи можна спостерігати збільшення попиту? Євген Єрофєєв: Даний вид кредитування є вкрай затребуваним. Це пояснюється наступними причинами: - оформити відпочинок в кредит можна в будь-якому турагентстві, відділенні КРЕДИТ ЄВРОПА БАНКу, а також на сайті Банку можна подати онлайн заявку на кредит - клієнт може вибрати найбільш зручний для себе варіант; - швидкість оформлення кредиту при мінімальній кількості необхідних документів ; - в КРЕДИТ ЄВРОПА БАНКу існують пропозиції, розроблені спільно з агентствами-партнерами, які задовольняють будь-які побажання клієнта. Завдяки багаторічному досвіду роботи з даного напрямку, в КРЕДИТ ЄВРОПА БАНКу добре розуміють потреби клієнта і можуть запропонувати найбільш вдалий варіант, щоб відпочинок приніс лише позитивні емоції.

Важливо відзначити, що дана послуга популярна серед людей з різним рівнем доходу. За результатами досліджень, останнім часом спостерігається підвищений попит на турпутівки середнього і високого сегмента - вартістю понад 100 тисяч рублів. Зручність та швидкість оформлення кредиту на відпочинок в КРЕДИТ ЄВРОПА БАНКу в поєднанні з можливістю безпроцентного дострокового погашення дозволяють придбати тур «спонтанно». Класичний приклад, коли людина заходить в турагентство, щоб просто придивитися, але при цьому, знайшовши підходящий варіант, відразу оформляє путівку.

Ще однією перевагою такого виду кредитування є можливість відпочивати кілька разів на рік, що добре як для клієнтів, так і для турагентств: клієнт має можливість подорожувати без одноразово великий витрати своїх коштів, а агентство не прив'язується до «сезонності» туристичного бізнесу. Соня Коркодінова, спеціально для Занімаем.ру Оцініть: Друзям це теж може бути корисно: Повернення до списку

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Банк ЕЛКАБАНК г Самара: кредити, послуги банку Про банк Свою діяльність банк ЕЛКАБАНК почав здійснювати в Самарі 29 липня 1994.Банк ... Більше

Русь-Банк - кредити, філії ВАТ Русь-Банк Про банк 8 вересня 2012 Русь-Банк був перейменований в Росгосстрах Банк.Історію свого ... Більше

Реструктуризація, як спосіб зберегти статус добросовісного позичальника Багато клієнтів банків задаються питанням: "Що робити, якщо у ... Більше

Портфель кредитів Россельхозбанка виріс до 850 мільярдів рублів 4 серпня 2012 0:00 Портфель кредитів Россельхозбанка виріс до 850 ... Більше

Кредити в 2012 році - прогноз від банку Уралсиб: споживчі, іпотечні, автокредити Новий фінансовий рік - ... Більше

Популярне