Главная » Поради експертів перш ніж узяти кредит » Відпочинок в кредит - кредит КРЕДИТ ЄВРОПА БАНКу


Відпочинок в кредит - кредит КРЕДИТ ЄВРОПА БАНКу

Відпочинок в кредит - кредит КРЕДИТ ЄВРОПА БАНКу

Де отримати кредит на відпочинок? Яка процедура його оформлення? Чому ці кредити користуються популярністю? Євген Єрофеєв, керівник проекту «Відпочинок у кредит» дирекції споживчого кредитування КРЕДИТ ЄВРОПА БАНКу, відповідає на питання кореспондента Занімаем.ру і розповідає про пропоновану туристам програмі.

Занімаем.ру: КРЕДИТ ЄВРОПА БАНК - один з небагатьох банків, що видають кредити для мандрівників. Розкажіть, які тарифи пропонує банк. Євген Єрофєєв: Програма «Відпочинок у кредит» відрізняється від стандартних програм споживчого кредитування.

КРЕДИТ ЄВРОПА БАНК використовує тарифи, розроблені спільно з туристичними агентствами, враховуючи основні побажання клієнтів. Це виражено як у сумах кредиту, так і в термінах кредитування. Сьогодні в Банку діють 5 тарифів: «Велике Подорож», «Доступний відпочинок», «Відпочинок в кредит», «Супер відпочинок в кредит» та «Відпочинок в задоволення». Занімаем.ру: Хто може отримати кредит на відпочинок в КРЕДИТ ЄВРОПА БАНКу? Євген Єрофєєв: Будь-який громадянин Росії у віці від 20 (для жінок) або 21 (для чоловіків) до 66 років може оформити кредит на відпочинок, якщо він має постійне місце роботи і стаж на останньому - не менше 4 місяців.

Також необхідна реєстрація в регіоні присутності Банку. Занімаем.ру: Яка процедура оформлення кредиту? Які документи потрібно надати? Євген Єрофєєв: Клієнт може оформити кредит на відпочинок в турагентстві або у відділенні КРЕДИТ ЄВРОПА БАНКу, просто вибравши сподобався тур.

Можна також подати онлайн заявку на кредит, не виходячи з дому, на сайті Банку: http://www.crediteurope.ru/ru/privately/consumer_credit/instant/holiday_loan_hide/. Для оформлення кредиту необхідний мінімальний пакет документів: - паспорт РФ (при сумі кредиту до 100 000 рублів); - другий документ на вибір (при сумі кредиту понад 100 000 рублів): закордонний паспорт, водійське посвідчення, свідоцтво ГПФ або свідоцтво про присвоєння ІПН. Занімаем.ру: Кредит можна оформити в будь-якому турагентстві?

Євген Єрофєєв: Отримати кредит на відпочинок можна в будь-якому туристичному агентстві. Якщо дане агентство є партнером (список агентств-партнерів є на сайті Банку: то клієнт оформляє кредит на місці, якщо ж агентство не співпрацює з КРЕДИТ ЄВРОПА БАНКом, то оформлення відбувається у відділенні Банку. Занімаем.ру: Чи є можливість погасити кредит на відпочинок заздалегідь? Євген Єрофєєв: Так, незалежно від вибору тарифу, клієнт може погасити кредит достроково без виплати комісії за дострокове погашення. Занімаем.ру: Наскільки затребуваним є відпочинок у кредит?

Чи можна спостерігати збільшення попиту? Євген Єрофєєв: Даний вид кредитування є вкрай затребуваним. Це пояснюється наступними причинами: - оформити відпочинок в кредит можна в будь-якому турагентстві, відділенні КРЕДИТ ЄВРОПА БАНКу, а також на сайті Банку можна подати онлайн заявку на кредит - клієнт може вибрати найбільш зручний для себе варіант; - швидкість оформлення кредиту при мінімальній кількості необхідних документів ; - в КРЕДИТ ЄВРОПА БАНКу існують пропозиції, розроблені спільно з агентствами-партнерами, які задовольняють будь-які побажання клієнта. Завдяки багаторічному досвіду роботи з даного напрямку, в КРЕДИТ ЄВРОПА БАНКу добре розуміють потреби клієнта і можуть запропонувати найбільш вдалий варіант, щоб відпочинок приніс лише позитивні емоції.

Важливо відзначити, що дана послуга популярна серед людей з різним рівнем доходу. За результатами досліджень, останнім часом спостерігається підвищений попит на турпутівки середнього і високого сегмента - вартістю понад 100 тисяч рублів. Зручність та швидкість оформлення кредиту на відпочинок в КРЕДИТ ЄВРОПА БАНКу в поєднанні з можливістю безпроцентного дострокового погашення дозволяють придбати тур «спонтанно». Класичний приклад, коли людина заходить в турагентство, щоб просто придивитися, але при цьому, знайшовши підходящий варіант, відразу оформляє путівку.

Ще однією перевагою такого виду кредитування є можливість відпочивати кілька разів на рік, що добре як для клієнтів, так і для турагентств: клієнт має можливість подорожувати без одноразово великий витрати своїх коштів, а агентство не прив'язується до «сезонності» туристичного бізнесу. Соня Коркодінова, спеціально для Занімаем.ру Оцініть: Друзям це теж може бути корисно: Повернення до списку

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Кредит готівкою - як взяти кредит у банку, умови, документи Кожен з нас ... Більше

Сбербанк Росії в Омську - робота відділень, адреси філій, кредити, послуги Перше відділення Держбанку Росії в Омську було відкрито в 1865 році.Через кілька ... Більше

З Сітібанком на фінальний розіграш Ліги чемпіонів УЄФА! Сплачуйте покупки кредитною картою MasterCard Сітібанку і отримаєте шанс виграти поїздку на фінальний ... Більше

"Східний Експрес" знижує тарифи на онлайн перекази всередині банку Банк "Східний Експрес" знижує тарифи на внутрішньобанківські перекази ... Більше

Лізингові платежі, методика розрахунку лізингових платежів, графік, сума Лізинговий платіж - ця кінцева ... Більше

Популярне