Главная » Поради експертів перш ніж узяти кредит » Види кредитних карт в чому переваги Visa Gold і MasterCard Platinum


Види кредитних карт - в чому переваги Visa Gold і MasterCard Platinum

Преміальні програми Visa і MasterCard

Як ми вже багато писали в різних статтях, в даний час банки пропонують широкий вибір кредитних карт двох основних платіжних систем, Visa і MasterCard. Причому в рамках кожної платіжної системи пропонується на вибір випустити класичну, золоту або платинову картку. У чому їх відмінності і переваги володіння? Як їх отримати?

Читайте у цій статті. Отже, скажемо відразу, що перераховані види кредитних карт випускаються в першу чергу, платіжною системою, а не конкретним банком. Основні відмінності цих карт полягають у вартості річного обслуговування і додаткових перевагах, які вони дають їх власникам. Розберемося детальніше. Найпростіша карта - це класична, Visa Classic або MasterCard Standard.

Її пропонують майбутніх позичальників, що називається, за замовчуванням. Річне обслуговування класичної карти становить 400 рублів. Деякі банки в рамках маркетингових програм пропонують безкоштовне відкриття такої карти. Економія мізерна, та до того ж, як правило, банки проплачують тільки перший рік тримання карти, а ось вже зі всіх наступних доведеться додатково щороку платити. Ніяких особливих бонусів власника така карта не дає.

Більш престижна карта - Visa Gold або MasterCard Gold. Основна відмінність від класичної карти - це вартість річного обслуговування, приблизно 3 500 рублів щороку. За кордоном власник золотої карти - це ознака приналежності до певної соціальної групи.

Переваги кредитних карт Visa Gold або золотий MasterCard - це знижки на обслуговування в дорогих готелях, ресторанах, бутиках. Спільна мережу партнерів для власників цих карт досить широка. Наприклад, при наявності золотої карти ви можете бронювати готелі по телефону. Однак всі ці переваги в більшому ступені поширені за кордоном.

У Росії такого практично немає. У нас золота карта - це більше «понти». Як отримати золоту картку?

Дуже просто - треба просто висловити бажання їй володіти. Зазвичай це робиться відразу на рівні анкети-заявки на кредитну карту, де ви вказуєте тип кредитної картки. У Росії все просто, хочете класичну карту - будь ласка.

Хочете золоту - будь ласка. Вся різниця полягає в умовах кредитування. Як правило, по золотих картам максимальний встановлюваний ліміт набагато більший, ніж по класичних.

Якщо з класичних пластикових карток - тисяч до 100-300, то по золотих - близько 600 тисяч рублів. Ще одна різниця - це ліміт зняття готівки через банкомати. З класичних пластикових карток, як правило, ви можете зняти в день через банкомат не більше 50 000 рублів, це в деякому роді захист власників кредитних карт від шахрайства.

За золотим - майже 300 000, передбачається, що власник - людина забезпечена і йому може знадобитися відразу і багато грошей. Тому для золотих карт набагато більш актуальна послуга страхування від шахрайства, додайте ще близько 2 000 рублів в рік до вартості обслуговування. У разі втрати золотої карти вам випустять нову карту набагато швидше, ніж якщо б це була класична карта. За золотим картам передбачена ще одна дуже корисна «опція», у разі втрати картки ви можете за телефоном заблокувати її, але при це попросити фінансової допомоги, тобто вам видадуть готівку в розмірі до 300 000 рублів, ну або в розмірі залишку кредитного ліміту, практично в будь-якому банку, який є учасником платіжної системи Visa.

З класичних пластикових карток нічого подібного немає. Деякі банки «дарують» власникам кредитних карток Visa Gold або MasterCard Gold безкоштовні додаткові опції типу безкоштовного смс-інформування і інших не завжди потрібних послуг. А ось процентні ставки по золотих картками не сильно-то й відрізняються від класичних аналогів: різниця складає зазвичай 1-2% річних.

А всі інші умови кредиту: мінімальний платіж, пільговий період - такі ж, як і у стандартної карти. Наступна «наворочена» карта - Visa Platinum або MasterCard Platinum. Які по ній передбачені додаткові можливості. Ну, по-перше, кредитний ліміт по ній може бути до 2 500 000 рублів. Головне, щоб вистачило доходу на обслуговування кредиту.

Вартість річного обслуговування може доходити до 30 000 рублів. Відсоткова ставка за кредитом становить всього 17% річних, а ось це вже цікаво, в порівнянні з 24 - 27% з класичних пластикових карток. Природно, що власники платинових карт користуються тими ж привілеями, що і власники золотих карт, тільки таких привілеїв ще більше. Зокрема, власники платинових карток можуть отримувати знижки набагато більше, ніж власники золотих карт. На утримувачів платинових карт поширюються програми гарантії покупок (захист від неправомірних розрахунків), а також додаткове гарантійне обслуговування.

Є ще більш наворочені карти - Visa Infinite або MasterCard World Signia. На жаль, але у російських банків практично не зустрічається варіантів саме кредитних карт такого типу. Підсумовуючи, можна сказати, що ніяких проблем стати власником золотої або платинової картки Visa або MasterCard немає.

Інша справа, чи готові ви платити за додаткові привілеї підвищені річні комісії. У будь-якому випадку треба вважати, що вигідніше особисто вам, переплачувати відсотки за користування кредитом або платити річну комісію. Никанор Бабурін, спеціально для Занімаем.ру 14 квітня 2012

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Російським банкам потрібна допомога уряду, щоб не вступати в ... Більше

Смоленський Банк готовий до діалогу з підприємствами малого бізнесу Дмитро Скоркін, начальник управління кредитування Московської філії Смоленського Банку про те, які «підводні камені» існують ... Більше

Банк ПромСервісБанк г Санкт-Петербург - кредити, послуги Про банк «ПромСервісБанк» - кредитна організація, створена в 1991 ... Більше

Інтернет банк - безпека понад усе! Клієнту банку, охочому користуватися послугами інтернет-банкінгу, важливо знати про безпеку такого виду управління грошовими коштами на банківських ... Більше

Стягнення боргів - судове стягнення, порядок, позови Проблема стягнення боргів та недопущення безнадійної заборгованості в даний час стоїть досить гостро.Чітко обумовлені в договорах ... Більше

Популярне