Главная » Поради експертів перш ніж узяти кредит » Уралтрансбанк про онлайн заявках на кредит


Уралтрансбанк про онлайн заявках на кредит

Уралтрансбанк про онлайн заявках на кредит

Як відправити заявку на кредит on-line? Чи можна розрахувати заздалегідь, якими будуть щомісячні платежі по кредиту? Чи варто побоюватися залишати особисті дані на сайті банку? Про це порталу «Занімаем.Ру» розповідає Артур Новруз, керівник ІТ-проектів ВАТ «Уралтрансбанк».

«Занімаем.Ру»: Артур, розкажіть нашим читачам, як працює система онлайн заявок на кредити Уралтрансбанка і яку інформацію потрібно надавати. Артур Новруз: На сьогоднішній день Уралтрансбанк пропонує близько двох десятків кредитних програм для фізичних осіб. Від кредитної картки з пільговим періодом кредитування (GRACE-період до 50 днів) до іпотечного кредиту. Ставка по кредиту складає від 12% річних.

Визначившись з кредитною програмою, потенційний позичальник має можливість зробити попередній розрахунок щомісячних платежів по кредиту. Отриманий результат можна роздрукувати або відправити на свою електронну пошту. Також існує можливість відправити on-line заявку на кредит в Уралтрансбанке.

При цьому в заявці потрібно вказати мінімум інформації: ПІБ, дату народження та інформацію для контакту (номер телефону, адресу електронної пошти). «Занімаем.Ру»: Як швидко обробляється онлайн заявка на кредит? А.Н.: Вибравши відповідний кредитний продукт, потенційний позичальник Уралтрансбанка може заповнити on-line заявку на кредит.

Зробити це можна двома способами: безпосередньо відправити заявку на вибраний кредит, або відправити заявку, попередньо розрахувавши графік платежів. Відправлена заявка реєструється в обліковій системі Уралтрансбанка. Інформація про те, що заявка прийнята до розгляду, надсилається заявнику по електронній пошті. Подальшу долю заявки можна відстежити по її унікальному ідентифікатору. Протягом нетривалого часу співробітник банку зв'язується з заявником для виконання подальших кроків по оформленню кредиту.

«Занімаем.Ру»: Який ризик того, що персональні дані потенційних позичальників, що залишили онлайн заявку на кредит, можуть бути вкрадені зловмисниками? А.Н.: Уралтрансбанк традиційно приділяє пильну увагу підтриманню рівня інформаційної безпеки в належному стані. Так, наприклад, персональна інформація, що вказується заявником при оформленні кредитної заявки, передається на сайт банку в зашифрованому вигляді.

Сертифікати ключів шифрування, за допомогою яких здійснюється криптоперетворень трафіку, Уралтрансбанком отримані в найбільших світових засвідчують центрах, таких як Thawte, VerySign, COMODO. Довжина ключа шифрування становить 256 біт. Таким чином, передана на сайт банку персональна інформація знаходиться під надійним захистом. Для довідки: Стандарт AES (Advanced Encryption Standard) є стандартом шифрування США, прийнятим в 2000-му році, і для злому 128-бітного ключа, за заявою уряду США, буде потрібно більше трильйона років. Зрозуміло, що після закінчення цього строку, зашифрована інформація втрачає свою актуальність.

«Занімаем.Ру»: Перед тим, як оформити кредит, позичальники часто звертаються до сайту банку, щоб вивчити його пропозиції. Як ми з'ясували, сайт Уралтрансбанка, крім усього іншого, пропонує сервіс по розрахунку відсотків і майбутніх платежів по кредиту. Наскільки точними є підрахунки калькулятора? А.Н.: З різноманіття пропонованих Уралтрансбанком кредитних продуктів, зробити правильний вибір допоможе сервіс «Кредитний калькулятор». Даний сервіс представлений для всіх споживчих кредитів і націлений на розрахунок графіка платежів, виходячи з запитуваної суми та параметрів кредиту (терміни, відсоткові ставки, комісії тощо).

На точність розрахунку графіка платежів по кредиту можуть вплинути умови по окремих продуктах, які передбачають, наприклад, знижену комісію або процентну ставку для позичальників з позитивною кредитною історією, оскільки в процесі формування on-line заявки неможливо врахувати дану обставину. Уточнена інформація буде доведена до потенційного позичальника в максимально короткий термін. «Занімаем.Ру»: Як з моменту запуску онлайн заявок і кредитних калькуляторів на сайті Уралтрансбанка змінився попит на кредити? В цілому, наскільки затребуваними сьогодні є подібні сервіси?

А.Н.: Сервіс «On-line заявка на споживчий кредит» запущений Уралтрансбанком трохи більше року тому. Ми періодично проводимо аналіз наших потенційних позичальників, що відправили заявку на кредит через сайт банку. Нещодавно ми отримали наступні результати: попит на кредити за допомогою on-line сервісу стійко зростає. Більше 90% заявників перед відправкою заявки на кредит роблять розрахунок графіка погашення платежів по кредиту, тобто ці люди більш усвідомлено роблять відповідну заявку, і, як наслідок, частка позитивного рішення щодо надання кредиту серед таких людей значно вища, ніж серед тих, хто відправив заявку, що називається, навмання.

Сьогодні ми націлені на модернізацію сервісу on-line заявок, спрямовану на підвищення мотивації подати заявку на кредит через сайт Уралтрансбанка, а також на надання інформації за кредитами в більш «дружелюбному» вигляді. Буде передбачена можливість в наочному вигляді представити порівняльний аналіз за схожими кредитним продуктам, ще більша інтерактивність і багато іншого. Соня Коркодінова, спеціально для «Занімаем.Ру» Оцініть: Друзям це теж може бути корисно: Повернення до списку

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Банк Омськ-Банк - кредити, послуги банку Про банк Відкрите акціонерне товариство «Омський акціонерний комерційний іпотечний банк« Омськ-Банк »(Омськ) внесено Центробанком в КГР 14 грудня 1990 Ліцензії ... Більше

Красноярці отримають іпотеку в DeltaCredit під 10,5% річних 18 вересня 2012 16:16 У мережі одного з найбільших російських ... Більше

Інвестторгбанк випустить цінні іпотечні папери загальним обсягом майже в 3 млрд рублів 6 липня 2012 17:37 ... Більше

Відмова в кредиті банку - причини, як зробити щоб видали кредит Вже багато років в нашій країні комерційні банки ... Більше

Райффайзен Банк - кредити банку Raiffeisen Bank Про банк Райффайзен Банк веде свою історію з середини 19 століття.Основоположник Групи - Фрідріх ... Більше

Популярне