Главная » Поради експертів перш ніж узяти кредит » Уралтрансбанк онлайн сервіси для персональних кредитних рішень кредитний калькулятор


Уралтрансбанк: онлайн сервіси для персональних кредитних рішень, кредитний калькулятор

Уралтрансбанк онлайн сервіси для персональних кредитних рішень кредитний калькулятор

Андрій Володимирович Спіцин, Заступник Голови правління ВАТ «Уралтрансбанк», розповідає порталу «Занімаем.Ру» про нову кредитну програму банку, а також про «Кредитному навігаторі» - онлайн сервісі, що дозволяє потенційному позичальникові розраховувати параметри кредиту зі 100% точністю. «Занімаем.Ру»: Андрій Володимирович, які принципи роботи нового сервісу сайту Уралтрансбанка «Кредитний навігатор»? Андрій Спіцин: 1 липня Уралтрансбанк запустив принципово іншу кредитну програму для фізичних осіб.

Стали вже класичними «іменовані» кредити пішли в минуле, їм на заміну прийшли персональні кредитні рішення. Персональность кредитів Уратрансбанка полягає в обраній клієнтом процентній ставці по кредиту, яка варіюється від 16 до 23% річних. З'явилося таке поняття як тариф, всього їх три: «Перший», «Дружній» та «Соціальний». Найбільш вигідним є тариф «Дружній»: для клієнтів, що мають відносини з Уралтрансбанком або є співробітниками акредитованих Уралтрансбанком організацій.

Тариф «Соціальний» застосовується для працівників соціальної сфери та пенсіонерів. За тарифом «Перший» Уралтрансбанк видає кредити іншим категоріям заявників. Кредит може бути наданий на термін від 1 року до 5 років, як із забезпеченням, так і без.

На деяких тарифах, в залежності від терміну та наявності забезпечення, можливі одноразова або щомісячна комісії. Для того щоб розібратися, яка саме комбінація з можливих варіантів найбільш вигідна для клієнта, і був розроблений сервіс «Кредитний навігатор». Принцип роботи «Кредитного навігатора» наступний: клієнт відповідає на кілька запитань, після чого йому видається карта найбільш вигідних пропозицій, далі, виходячи з потреб і можливостей, клієнт вибирає оптимальний варіант. Наведу приклад роботи з навігатором.

Клієнт запросив 134000 рублів, вказавши при цьому розмір свого чистого доходу в 12000 рублів. Навігатор розрахував наступні умови кредитування (див. малюнок): Видно, що суму в 134 000 рублів банк готовий надати на термін у 36 або 60 місяців, на менший строк не готовий, оскільки ліміт для даного клієнта на ці періоди менше запитуваної суми. Це так звана область прийняття рішень. Одне з рішень - про термін, на який буде виданий кредит. З одного боку, чим швидше буде повернений кредит, тим краще і дешевше, але при цьому розмір щомісячного платежу вище, ніж при більш тривалому терміні кредитування.

Вартість кредиту (переплата) також є важливим критерієм при виборі умов кредитування. У нашому прикладі видно, що переплата за кредит на 5 років буде більше на 61,41% по порівняння з вартістю кредиту на 3 роки, але при цьому щомісячний платіж буде менше. Якщо ж вибирати між пропозиціями по однаковому терміну, але із забезпеченням чи ні, видно, що кредит із забезпеченням на той самий строк буде коштувати на 63,19% дешевше, та і розмір щомісячного платежу також буде менше. Клієнт повинен прийняти рішення в залежності від того, чи готовий він надати забезпечення (поручительство і / або заставу). Вибравши той або інший варіант кредитування, клієнт отримує повну інформацію про кредит.

«Занімаем.Ру»: Наскільки точним є розрахунок параметрів кредиту через «Кредитний навігатор» Уралтрансбанка? А.С.: Розрахунок, який виробляє «Кредитний навігатор», максимально точний і в переважній більшості випадків на 100% відповідає параметрам майбутнього кредиту. «Занімаем.Ру»: Після розрахунку параметрів кредиту можна подати заявку. При цьому потрібно вводити персональні дані. Як захищені від зловмисників ці дані потенційного позичальника?

А.С.: Персональні дані, що вводяться клієнтом, передаються в інформаційну систему банку в зашифрованому вигляді, тому про їх конфіденційності турбуватися не варто. «Занімаем.Ру»: Чи допоміг новий онлайн сервіс скоротити час розгляду заявки і видачі кредиту? А.С.: Оскільки при роботі з «Кредитним навігатором» Уралтрансбанка частково здійснюються ті процеси, які раніше вироблялися тільки в банку, термін розгляду заявки істотно скоротився.

Практика на сьогоднішній день така, що отримати необхідну суму реально вже через 1-2 дні. При цьому клієнт, зрозуміло, повинен підтвердити документально вказаний дохід, що впливає на максимальний розмір кредиту. Також необхідний паспорт клієнта.

«Занімаем.Ру»: Підвищилась чи число онлайн заявок на кредити після введення нової послуги? А.С.: Тут необхідно говорити не про кількість поданих заявок, а про їх якість. До введення в експлуатацію «Кредитної навігатора» лише 7-8% заявок проходили за умовами банку, тепер ця цифра зросла до 90-95%.

При незмінному кількісному вхідному потоці навантаження на банківського працівника знизилася більш ніж у 10 разів, що в сукупності з оптимізованим бізнес-процесом істотно скоротило час прийняття рішення про видачу кредиту в Уралтрансбанке. Соня Коркодінова, спеціально для «Занімаем.Ру» Оцініть: Друзям це теж може бути корисно: Повернення до списку

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Кредитування малого та середнього бізнесу від Росбанка: умови, процентні ставки, програми Спеціальні програми, ... Більше

ВТБ24 змінює умови для зняття готівки З 1 червня 2012 року для держателів Платинової карти пакета "Привілей" і преміальних карток пакету "Пріоритет" банку ... Більше

ЮніКредит Банк підвів підсумки діяльності у 2 кварталі 2012 ЮніКредит Банк показав гарні ... Більше

Юніаструм Банк пропонує нові програми страхування позичальників Програми страхування позичальників за споживчими кредитами стають все більш популярними.Страхування ... Більше

Банк Уралсиб почав надавати іпотеку з державною підтримкою 16 січня 2012 0:00 Іпотечні кредити з державною ... Більше

Популярне