Главная » Поради експертів перш ніж узяти кредит » Споживчі кредити в ОТП Банку


Споживчі кредити в ОТП Банку

Споживчі кредити в ОТП Банку

ОТП Банк входить в п'ятірку російських банків, що лідирують за обсягом виданих в 2010 році беззаставних кредитів. Які споживчі кредити можна оформити в ОТП Банку? Як розраховується персональна процентна ставка? Що краще: кредит у банку або розстрочка в магазині?

На запитання «Занімаем.Ру» відповідає Юлія Анікіна, Начальник відділу кредитних продуктів, заступник директора дирекції продуктів ОТП Банку. «Занімаем.Ру»: Юлія, які основні умови програм споживчого кредитування, які пропонує ОТП Банк своїм клієнтам? Юлія Анікіна: ОТП Банк надає кредити готівкою в рублях і доларах США на термін від 1 до 60 міс. Максимальна сума кредиту досягає 1 000 000 руб. Мінімальна процентна ставка в гривнях складає 10,9% річних.

У Банку є нецільові програми кредитування як для існуючих клієнтів Банку, так і для нових клієнтів. Для співробітників зарплатних і корпоративних клієнтів Банку, а також багатодітних сімей діють пільгові програми кредитування. «Занімаем.Ру»: Який з наданих споживчих кредитів банку користується найбільшою популярністю?

Ю.А.: Найбільшою популярністю серед наших клієнтів користуються Відмінний кредит готівкою без поручительства. Перевагами даного продукту є можливість отримання досить великої суми грошей (до 400 т. р.) без поруки та застави, конкурентоспроможні ставки і невеликий пакет документів (паспорт та копія трудової книжки). «Занімаем.Ру»: ОТП Банк також пропонує оформити кредит у магазині. У чому переваги банківського кредиту перед розстрочкою, наданої безпосередньо магазином? Ю.А.: Тандем «банк + магазин» розробили систему знижок на товари, які купуються в кредит.

Це дозволяє вам купити товар без переплати. Припустимо, ви оформляєте кредит ОТП Банку «На 36 місяців, без переплати». У цьому випадку магазин робить вам знижку в розмірі банківських відсотків.

Тобто ви оплачуєте тільки вартість товару, але протягом 36 місяців. Що стосується розстрочки, наданої магазинами, то варто пам'ятати, що магазини побутової техніки є фахівцями в області продажу товарів, кредити не їх профіль. У магазину просто немає ресурсів, щоб на банківському рівні займатися перевіркою позичальників або створювати різноманітні кредитні програми. Всі свої ризики магазин закладає у вартість товару, саме тому розстрочка залишається дуже дорогим кредитом.

«Занімаем.Ру»: Як проходить процедура отримання споживчого кредиту в ОТП Банку? Чи можна подати заявку онлайн? Ю.А.: Клієнт може подати заявку на кредит готівкою у відділенні Банку, на інтернет-сайті Банку або через банківського агента.

Далі Банк розглядає заявку, оцінюючи платоспроможність конкретного позичальника і враховуючи його кредитну історію, виносить позитивне чи негативне рішення. У разі позитивного рішення Клієнт запрошується до відділення Банку для підписання кредитного договору. Клієнту відкривається поточний рахунок у Банку, і на нього перераховується сума кредиту.

«Занімаем.Ру»: Які основні вимоги банку до позичальників? Ю.А.: Клієнт повинен бути громадянином РФ у віці 21-60 років, мати постійне місце роботи (стаж на останньому місці роботи - 3 місяці), мати постійну реєстрацію в будь-якому регіоні знаходження кредитує підрозділу Банку та фактично проживати в регіоні оформлення кредиту. Пакет документів залежить від суми кредиту.

До 400 тисяч рублів Банк кредитує без надання довідки про доходи. «Занімаем.Ру»: Як ви оцінюєте потенційного клієнта? Які чинники є ключовими при винесенні рішення про видачу кредиту?

Ю.А.: ОТП Банк суттєво змінив систему оцінки ризиків при видачі нецільових кредитів, запустивши програму risk based pricing (визначення процентної ставки на базі оцінки ризиків). Це багатовимірна система оцінки ризиків, завдяки якій Банк у три рази знизив свої ризики в порівнянні з докризовим періодом, що вплинуло на значне поліпшення якості кредитного портфеля. Позичальник оцінюється Банком, бюро кредитних історій, а також автоматизованою системою боротьби з шахрайством. На підставі точної оцінки індивідуальних параметрів потенційного позичальника при отриманні кредиту розраховується персональна процентна ставка по кредиту. У розрахунок беруться такі показники, як кредитна історія, вік, дохід клієнта, сума запрошуваного кредиту, місце роботи позичальника та ін

Мінімальна ставка по кредиту готівкою завдяки новому рішенню зараз складає всього 10,9% річних, а для отримання кредиту на суму менше 100 тис. вимагається тільки паспорт. Швидкість прийняття рішення по кредиту складає всього два дні, а в деяких випадках може скоротитися до 1 години. «Занімаем.Ру»: Які основні способи погашення боргу за кредитом?

Ю.А.: Сьогодні існує безліч зручних і швидких способів погашення кредитів: пошта, електронні термінали, операційні офіси банку, термінали банку. Тому клієнт завжди зможе вибрати те, що підходить саме йому. Соня Коркодінова, спеціально для «Занімаем.Ру» Оцініть: Друзям це теж може бути корисно: Повернення до списку

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Джі Ваб Банк - кредити, робота банку, офіси і мережу філій Закрите акціонерне товариство «Джии Ваб Банк» внесено ... Більше

Автокредит на старі автомобілі - як оформити кредит на б / у авто Якщо людині дуже потрібен автомобіль, але грошей в обріз, а нове авто ... Більше

Договір іпотеки квартири, реєстрація іпотечного договору Відповідно до законодавства всі договори іпотеки регламентуються двома основними законами - ФЗ «Про іпотеку (заставі нерухомості)» і ФЗ «Про ... Більше

Investor Relations, відносини з інвесторами - що потрібно від фахівця із зв'язків з інвесторами У даній статті ми спробуємо дати короткий, але ... Більше

Промсвязьбанк вводить послугу SMS-підтвердження платежів Промсвязьбанк запускає новий сервіс підтвердження платежів в інтернет-банку PSB-Retail - "SMS-код".Завдяки тому, що код для ... Більше

Популярне