Главная » Поради експертів перш ніж узяти кредит » Споживчі кредити Росгосстрах БАНКУ зниження ставок поліпшення умов


Споживчі кредити Росгосстрах БАНКУ: зниження ставок, покращення умов

Споживчі кредити Росгосстрах БАНКУ зниження ставок поліпшення умов

Тенденція до пом'якшення умов споживчого кредитування рано чи пізно призводить банки до розробки комплексних підходів до лібералізації своїх кредитних пропозицій. Вілен Лі, директор департаменту продажів і продуктів Росгосстрах БАНКУ розповідає читачам Занімаем.ру про програму позитивних змін і поліпшених умов для поточних і майбутніх клієнтів РГС Банку, готових взяти споживчий кредит. Занімаем.ру: Те, що в даний час відбувається із споживчими кредитами Росгосстрах БАНКУ, в пресі називають і модернізацією, і лібералізацією, та покращенням умов. Що ж це насправді, і що дозволило банку зважитися на цей крок? Вілен Лі: РОСГОССТРАХ БАНК активно веде політику поліпшення умов кредитування роздрібних клієнтів, насамперед у зв'язку з пріоритетністю роздрібного напрямку в діяльності Банку.

І як це не називай - «лібералізація» або «модернізація» - метою проведених заходів є оптимізація процесу одержання кредитів у банку, створення гнучких і комфортних умов і для існуючих, і для майбутніх клієнтів. Занімаем.ру: Наскільки взагалі вигідно банку покращувати умови кредитування, якщо воно має на увазі зниження процентної ставки? Чи є подібна лібералізація кредитів тенденцією, чи це виключно досягнення вашого банку?

Вілен Лі: Лібералізація умов кредитних програм є загальним ринковим трендом. Наприклад, знов актуальні автокредити без початкового внеску, кредити, які можна оформити по двох і навіть одному документу, а також на більш тривалі терміни, ніж раніше, знижуються вимоги до позичальників і забезпеченню і так далі. Сьогодні в боротьбі за клієнта, тим більше на тлі зниження темпів зростання кредитного портфеля, банки прагнуть поліпшувати умови кредитування, бути менш вимогливими до позичальників, стають все мобільнішими і доступніше. Крім цього, важливо пам'ятати і про досить жорсткої конкуренції в цьому сегменті: споживчі кредити - хай ризикований, але все ж найбільш дохідний вид роздрібного кредитування.

І коли такі гравці, як Ощадбанк і ВТБ 24, стають дедалі активнішими в ньому, це змушує інших гравців покращувати умови кредитування як галузі цінової, так і нецінової політики. Занімаем.ру: Звернемося до найважливішого: яким чином були покращені умови споживчого кредитування в РОСГОССТРАХ БАНКУ? Яких аспектів кредитування торкнулися зміни? Вілен Лі: У рамках програми лібералізації споживчого кредитування були змінені вимоги до позичальників і процентні ставки по цілому ряду кредитних програм.

По-перше, тепер оформити кредит Росгосстрах БАНКУ в Москві, Московській області і Санкт-Петербурзі можна без наявності постійної реєстрації в цих регіонах. Не буде потрібно постійна реєстрація в регіоні видачі кредиту та для лояльних позичальників по всій Росії. По-друге, поліпшені умови кредитування під заставу нерухомості: на 2,5-4,5% знижено відсоткові ставки за кредитами, збільшені максимальні суми кредиту й термін кредитування (з 5 до 10 років). По-третє, по ряду програм споживчого кредитування збільшений віковий ценз: тепер верхня межа віку для позичальників дорівнює 65 рокам на момент закінчення дії договору, а нижня опустилася до 18 років.

Також ми розширили коло програм, в рамках яких кредит можуть отримати індивідуальні підприємці. Стало простіше оформити і кредитну карту Росгосстрах БАНКУ. Загальний стаж, необхідний для оформлення картки, в тому числі на останньому місці роботи, тепер може не перевищувати 3 місяців. Ми не залишили без уваги і співробітників підприємств-партнерів нашого Банку. Для них на 2 відсотки знижені ставки по кредиту, і пом'якшені умови в області забезпечення - тепер при отриманні кредитів до 3 млн. рублів воно не буде потрібно.

Також ми скасували обмеження максимальної суми кредиту і ввели можливість залучення созаемщиков. Занімаем.ру: За якими програмами кредитування відбулося зниження процентних ставок? Чи не було це зниження «компенсовано» посилюванням інших умов видачі кредитів?

Вілен Лі: Ставки були знижені в рамках програми «Корпоративний кредит», розробленої для співробітників підприємств-партнерів Росгосстрах БАНКУ. Зниження склало 2 відсотки. Нова пропозиція робить отримання кредиту співробітниками групи компаній Росгосстрах значно цікавішим - по сумах, ставками, умовами забезпечення. Співробітники підприємств-партнерів Росгосстрах БАНКУ - якісні перевірені позичальники, в платоспроможності яких ми впевнені, тому посилювати умови немає сенсу.

Ставки ж кредитування під заставу нерухомості були скориговані на основі даних ринкового аналізу та дослідження переваг наших клієнтів у регіонах. Ми сподіваємося, що внесені зміни залучать широке коло платоспроможних позичальників, які планують брати кредит на довгий термін і адекватно оцінюють власні ризики. Занімаем.ру: Як би Ви описали оновлені програми споживчого кредитування Росгосстрах БАНКУ в цілому?

У чому їхня перевага перед аналогічними кредитними пропозиціями? Вілен Лі: На сьогодні в Банку представлено широкий спектр продуктів в рамках споживчого кредитування - експрес-автокредити, експрес-кредити, кредити без застави на будь-які цілі, кредитування під заставу нерухомості. Кредит в РОСГОССТРАХ БАНКУ можна отримати, надавши копії трудової книжки та довідки про доходи, або без цих документів - тільки за паспортом.

В залежності від програми варіюються і строки одержання кредиту - від 15 хвилин до декількох днів. При цьому підтвердження працевлаштування і стабільного доходу дає право на більш низькі процентні ставки. Якщо позичальник вже є клієнтом нашого банку, він отримує право на пільгові умови кредитування. Занімаем.ру: В яких регіонах присутності вашого банку діють оновлені програми споживчого кредитування?

Вілен Лі: Лібералізація умов споживчого кредитування відбулася у всіх 57 регіонах роботи Банку - а це 226 точок продажів, представлених в 136 населених пунктах. Занімаем.ру: Чи має нинішня програма лібералізації термін дії? Чи існують перспективи подальшого поліпшення умов споживчого кредитування в РОСГОССТРАХ БАНКУ?

Вілен Лі: Програма лібералізації безстрокова - це комплекс заходів, спрямований на поступову модернізацію всієї лінійки споживчих продуктів. Сегмент роздрібного кредитування є одним з пріоритетних напрямків розвитку нашого Банку. Серед найближчих завдань - подальше покращення продуктової лінійки та розвиток нових каналів продажу продуктів.

Занімаем.ру: Програма модернізації споживчого кредитування стартувала в РОСГОССТРАХ БАНКУ в квітні. Яких результатів Ви очікуєте від її запуску? Чи задоволені Ви першою реакцією ваших клієнтів?

Вілен Лі: Поки про результати говорити рано. Ми впевнені, що така стратегія, в першу чергу, підвищить лояльність наших постійних клієнтів, а також приверне нових якісних позичальників. Олена Кузнєцова, спеціально для Занімаем.ру Оцініть: Друзям це теж може бути корисно: Повернення до списку

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

За кредитом на рефінансування ЗУБ СБ РФ дає 90% початкової іпотеки 23 серпня ... Більше

Кредитоспроможність позичальника, оцінка кредитоспроможності позичальника Серед сучасних економістів досі не існує єдиної думки з приводу визначення ... Більше

Іпотечний кредит СМП Банку - процентні ставки по іпотеці 19 вересня 2012 ... Більше

Ощадбанк Росії - Саратов - телефони, адреси, кредити Перше відділення Держбанку в Саратові було відкрито в 1848 році, через кілька років після виходу імператорського «Указу ... Більше

У Ростовській області відкрився перший ресторан за програмою «Бізнес-старт» від Ощадбанку 16 квітня 2012 15:46 У Новочеркаську Ростовської області Південно-Західний банк ... Більше

Популярне