Главная » Поради експертів перш ніж узяти кредит » Споживчі кредити Банку Агропромкредит комфортні умови терміни ставки


Споживчі кредити Банку Агропромкредит: комфортні умови, терміни, ставки

Ренесанс Кредит мінімум документів для кредиту готівкою

Зростання споживчого кредитування впливає не тільки на ВВП країни, але і на добробут окремо взятих сімей. Павло Ільїн, заступник Голови Правління ВАТ КБ «Агропромкредит» розповів «Занімаем.ру» про кредити, за допомогою яких перетворити бажане в дійсне легко і комфортно. Занімаем.ру: Павло Сергійович, мені відомо, що Банк «Агропромкредит» пропонує декілька програм споживчого кредитування.

Розкажіть, будь ласка, чим вони відрізняються один від одного, і на що позичальникові потрібно звернути увагу в першу чергу, щоб прийняти правильне рішення?

Павло Ільїн: Дійсно, в нашому банку кілька програм споживчого кредитування, серед яких є як класичні споживчі кредити на будь-які цілі, так і розширені - з можливістю придбати нерухомість. Щоб підібрати підходящу вам кредитну програму, визначитеся з цілями, на які кредит береться. Якщо планується покупка меблів, закордонна поїздка, ремонт або оплата навчання, вам підходять споживчі кредити «ДЛЯ ТЕБЕ», «ДЛЯ ТЕБЕ.

ВЕЛИКИЙ »і« СІМ'Я ».

Дві перших програми - це кредити без поручителів і застави з лімітами кредитування до 70 тисяч і до 1 мільйона рублів відповідно.

Кредит «СІМ'Я» видається на суму від 40 тисяч до 3 мільйонів рублів, з них до мільйона - із залученням солідарного позичальника, а понад мільйон - з наданням додаткового забезпечення. У разі якщо вам потрібна сума більше або метою оформлення кредиту є купівля житла, в банку розроблена спеціальна програма споживчого кредитування «Великі гроші. Кредит під заставу нерухомості ».

Це кредит, забезпеченням за яким виступає квартира, будинок із земельною ділянкою або комерційне майно.

Застава може належати самому позичальникові або третім особам на правах власності.

Також заставним забезпеченням може виступати набувальна житлова нерухомість. Для оформлення кредиту потрібно созаемщик, яким виступає родич клієнта. Страховка оформляється на весь термін кредитування.

Ліміт кредитування складає до 70% від оціночної вартості застави і варіюється від 1 до 5 мільйонів рублів. Занімаем.ру: Продовжуючи про цю програму ... Чи можна стверджувати, що споживчі кредити під заставу нерухомості - це наполовину іпотека?

Чи варто побоюватися таких кредитів? 

Павло Ільїн: Споживчий кредит під заставу нерухомості - це все ж споживчий кредит. На відміну від іпотеки він не вимагає внесення початкового внеску і оформляється не тільки на придбання нерухомості, але і на будь-які інші споживчі цілі. Боятися таких кредитів не потрібно, навпаки, вони мають додаткові переваги, які і роблять його сучасним і комфортним у використанні банківським продуктом.

У нашому банку це, перш за все, відсутність комісій за видачу кредиту, обслуговування рахунку та дострокове погашення, зручні терміни кредитування до 5 років, широкий вибір заставного забезпечення і наявність спеціальної програми лояльності, що дозволяє клієнтам оформити кредит за базовою процентною ставкою.

Занімаем.ру: У списку споживчих кредитів вашого банку є також програма «На заміську нерухомість».

Чому ви внесли іпотечний кредит в список споживчих?

Павло Ільїн: Програма «На заміську нерухомість» є споживчим кредитом, що дозволяє придбати земельну ділянку в Підмосков'ї, в котеджних селищах «Аксаково» або «Ново-Лугова», в Свердловській області - в Каднікова, Рассоха. Він володіє перевагами споживчих кредитів: оформляється без комісій та видається готівкою. Саме тому він і відноситься до програм споживчого кредитування Банку.

Занімаем.ру: Яка програма споживчого кредитування на сьогоднішній день є найпопулярнішою серед ваших клієнтів?

Павло Ільїн: Це кредит без поручителів і застави «ДЛЯ ТЕБЕ». В даний час частка таких кредитів у загальній кількості видаваних у Банку кредитів становить 30%. Для оформлення кредиту «ДЛЯ ТЕБЕ» потрібно тільки російський паспорт, а позичальникам-чоловікам до 27 років - додатковий документ, що підтверджує відстрочку від проходження військової служби або звільнення в запас.

Ця кредитна програма дозволяє взяти кредит і працюючим пенсіонерам - їм потрібно надати в банк тільки пенсійне посвідчення та довідку про розмір пенсії з ПФР. Кредитом також можуть скористатися індивідуальні підприємці.

  Крім простого пакету документів перевагою споживчого кредиту «ДЛЯ ТЕБЕ» є програма лояльності, завдяки якій отримати кошти за пільговою процентною ставкою можуть співробітники бюджетних організацій, клієнти, раніше успішно погасили кредит у Банку «Агропромкредит», власники зарплатних карток і працівники компаній-партнерів банку. Кредит надається на будь-які цілі на термін від 6 до 36 місяців. Сума кредитування - від 10 до 70 тисяч рублів.

  Занімаем.ру: Наскільки я розумію, самими «простими» споживчими кредитами є беззаставні. Що повинен знати позичальник про такий тип кредитів?

Павло Ільїн: В принципі тільки розмір платежу та дату погашення. Ніяких комісій за оформлення, видачу беззаставного кредиту, ведення рахунку або дострокове погашення банк не бере. Так що з цими кредитами, якщо погашати їх у строк, ніяких складнощів не буває.

Занімаем.ру: У відкритих джерелах сказано, що у випадках, коли позичальник вибирає одну з беззаставних кредитних програм, Банк «Агропромкредит» може прийняти рішення про необхідність страхування життя і втрати працездатності позичальника.

Коли це відбувається?

Павло Ільїн: При оформленні беззаставного кредиту в нашому банку позичальник може виключно за власним бажанням, без участі Банку застрахувати кредит в будь-якій страховій компанії. Однак банк приймає рішення про необхідність оформлення страховки, якщо професія клієнта відноситься до розряду високоризикових.  Занімаем.ру: Звернемося до заставними кредитами.

Споживчий кредит «СІМ'Я» дещо складніше беззаголових пропозицій від вашого банку, але в той же час він напевно дає позичальникові додаткові переваги. Які?

Павло Ільїн: Так, це дійсно особливий продукт в лінійці банку. На початку цього року ми вдосконалили його, і тепер, в залежності від суми, він може бути оформлений і як беззаставний, і як заставний споживчий кредит. Обов'язковою умовою для його отримання є залучення созаемщика, яким може виступити родич або хороший знайомий клієнта.

Ті клієнти, які залучають як созаемщика члена сім'ї, можуть розраховувати не тільки на підвищений кредитний ліміт, але і на пільгову процентну ставку. Кредит видається на термін від 6 місяців до 5 років з кроком у півроку на суму від 40 тисяч до 3 мільйонів рублів. При цьому кредитний ліміт до 1 мільйона оформляється без додаткового забезпечення, а кредит більше цієї суми видається банком під поручительство приватної особи або компанії, що задовольняють вимогам кредитної програми, або ж під заставу легкового автомобіля.

  Головні переваги кредиту «СІМ'Я» забезпечені наявністю созаемщика і додаткового забезпечення: це великий ліміт кредитування і низька процентна ставка від 16,9% річних.

Занімаем.ру: Чи відрізняються вимоги до позичальника і до пакету документів в різних програмах споживчого кредитування вашого банку?

Павло Ільїн: За беззаставними споживчими кредитами вимоги в банку універсальні. Такі кредити надаються російським громадянам у віці від 23 до 60 років з реєстрацією та постійним місцем роботи в регіоні присутності банку, офіційним щомісячним доходом від 8000 рублів і трудовим стажем від чотирьох місяців, незалежно від регіону проживання. Вимоги до позичальника за кредитами з додатковим забезпеченням трохи ширше за віком і стажем.

Занімаем.ру: Павло Сергійович, «Агропромкредит» використовує цікаву схему розрахунку процентних ставок за кредитами. Завдяки їй, багато категорій позичальників можуть отримати кредит на особливих умовах. Розкажіть, будь ласка, докладніше.

Павло Ільїн: Так, дійсно, споживчі кредити Банку «ДЛЯ ТЕБЕ», «ДЛЯ ТЕБЕ. ВЕЛИКИЙ »і« СІМ'Я »передбачають спеціальну програму лояльності, суть якої в диференціації процентної ставки за кредитом залежно від категорії позичальника. У відповідності з умовами програми можливість оформити кредит на пільгових умовах є у співробітників бюджетних організацій, власників зарплатних карт, працівників компаній-партнерів, а також у колишніх позичальників банку, сумлінно виконали свої кредитні зобов'язання.

За програмою «Великі гроші.

Кредит під заставу нерухомості »базовими процентними ставками можуть скористатися клієнти, які оформляють страхування життя і здоров'я, а також страхують предмет застави.

Занімаем.ру: Сформулюйте, будь ласка, умови самого «швидкого» споживчого кредиту та кредиту з мінімальною сумою переплати від вашого банку.

Павло Ільїн: Цим двом умовам відповідає кредит «ДЛЯ ТЕБЕ. ВЕЛИКИЙ »- для клієнтів вже співпрацюють з банком за зарплатним проектом. Сума кредиту - 70 тисяч рублів, термін - 6 місяців, процентна ставка - 10,5% річних.

  Занімаем.ру: Як організована процедура видачі споживчого кредиту у банку «Агропромкредит»? Які інструменти дозволяють зробити цей процес комфортним для вашого клієнта?

Павло Ільїн: Після схвалення кредитної заявки позикові кошти перераховуються на рахунок клієнта, який відкривається в нашому банку. Далі клієнт може розпоряджатися ними на свій розсуд: зняти повністю або частково в офісі банку, перевести в інший банк, оплатити рахунок за товар чи послугу. Для зручності клієнта, щоб він завжди був у курсі залишку кредитної заборгованості, дати і суми чергового платежу, в доповнення до графіка платежів банк пропонує йому підключити систему «Інтернет-Банк».

У ній не тільки можна оперативно ознайомитися з поточним станом кредиту, але і в режимі реального часу оплатити послуги мобільного зв'язку, Інтернет-провайдерів, постачальників комерційного телебачення, комунальні послуги.

Занімаем.ру: Дякую за інтерв'ю, Павло Сергійович! Успішної роботи вашого банку і надалі!

Олена Кузнєцова, спеціально для Занімаем.ру Оцініть: Друзям це теж може бути корисно: Повернення до списку

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Преміальні програми Visa і MasterCard Власні програми знижок і спеціальних пропозицій для власників пластикових карт пропонують ... Більше

Законопроект "Про освіту" надасть студентам можливість брати кредити на супутні утворенню потреби 26 березня 2012 14:38 Дозвіл на ... Більше

Військова іпотека Газпромбанк - державна система забезпечення військових житлом ... Більше

Десять причин, чому електронні гроші це вигідно 1.Час - гроші, а електронні ... Більше

Пластикові картки Ощадбанку: Visa, Mastercard, Maestro, Сберкарт Сьогодні нам вже важко уявити своє життя ... Більше

Популярне