Главная » Поради експертів перш ніж узяти кредит » Смоленський Банк - умови по автокредитах


Смоленський банк - умови по автокредитах

Сьогоднішній гість редакції Занімаем.ру - Катерина Олексієнко, заступник начальника відділу розвитку роздрібних продуктів Московської філії Смоленського Банку. Ми розмовляємо про придбання автомобіля в кредит і про те, як вибрати програму, яка підходить саме вам. Занімаем.ру: Катерина Олександрівна, скажіть, будь ласка, який автомобіль: новий або старий, комерційний транспорт або автомобіль для особистого користування - можна придбати за допомогою автокредиту від Смоленського Банку? Катерина Алексєєнко: Програми автокредитування Московської філії Смоленського Банку орієнтовані на придбання нових автомобілів вітчизняного та іноземного виробництва в автосалонах. Занімаем.ру: А чи можуть індивідуальні підприємці користуватися програмами автокредитування Смоленського Банку для приватних осіб?

Катерина Алексєєнко: Так, нашими програмами можуть користуватися також і індивідуальні підприємці. Занімаем.ру: На сьогоднішній день Московська філія Смоленського Банка пропонує чотири програми автокредитування. Розкажіть, як клієнт може зорієнтуватися в цьому різноманітті і підібрати автокредит, який буде максимально враховувати його можливості і переваги? З чого Ви радите починати - з визначення типу бажаного автомобіля або наявної суми початкового внеску?

Катерина Алексєєнко: Наші програми орієнтовані на різні можливості і бажання клієнтів. Комусь підійде класичний автокредит «Новий автомобіль», в якому пропонується вдале співвідношення варіантів початкового внеску і процентної ставки при стандартному пакеті документів, інший клієнт віддасть перевагу, не збираючи комплект документів, кредит по двох документах при середньому первинному внеску «Два документа» або кредит «50/50» з початковим внеском від 50%. Для наших зарплатних клієнтів розроблена спеціальна програма «Свої люди» зі схваленням кредиту всього по одному документу - паспорту. Занімаем.ру: Які принципи закладені в основу автокредитних програм Смоленського Банку? Що відрізняє їх від аналогічних пропозицій інших кредитних організацій?

Катерина Алексєєнко: Основні переваги отримання автокредиту в Московському філіалі Смоленського Банку полягають в наступному: • ми надаємо кредити на суму до 3 000 000 рублів на термін від 6 до 60 місяців; ми пропонуємо прозорі і зрозумілі умови, наприклад, переплата по кредиту від 11% в рік і т.д.; ми приймаємо попереднє рішення по онлайн-заявці без надання документів; початковий внесок по кредиту може бути дорівнює всього 15%; наші клієнти мають можливість придбати новий автомобіль у будь-якому автосалоні, а також включити вартість поліса АВТОКАСКО і ОСАГО в суму кредиту; автокредит, взятий у нас, можна достроково погасити без комісій, повністю або частково, вже з першого місяця. Занімаем.ру: Будь ласка, розкажіть докладніше про найцікавіші програмах автокредитування від Смоленського Банку. Катерина Алексєєнко: Всі програми по-своєму цікаві і знаходять свого клієнта, але, мабуть, найбільш затребуваною є програма «50/50», оскільки поєднує в собі такі якості, настільки відповідні автолюбителям, як: всього два документи для видачі кредиту (паспорт + 1) при переплаті за кредитом 11% на рік. Оскільки, як правило, клієнти вже мають у своєму розпорядженні певною сумою для придбання автомобіля, такий кредит їм надзвичайно зручний. Також наші клієнти часто обирають «класику» - програму «Новий автомобіль».

Цікаву програму автокредитування «Авто +» пропонують клієнтам офіси Банку в Смоленську і Смоленської області. З її допомогою можна придбати нові, або підтримані (не старше 1 року) транспортні засоби: снігоходи, квадроцикли, гідроцикли, мотоцикли і моторолери вітчизняного та іноземного виробництва. Занімаем.ру: З якого віку можна отримати автокредит у Смоленському Банку?

Яким вимогам повинні відповідати позичальник і пакет документів у цілому? Катерина Алексєєнко: Вік нашого позичальника - від 21 року (на момент укладення договору) до 60 років (на момент закінчення дії договору), громадянство - РФ, стаж роботи на поточному місці - не менше трьох місяців. У позичальника повинна бути постійна реєстрація в регіоні присутності підрозділу Банку, там же повинно знаходитися і місце його роботи.

При вказівці контактних даних необхідно залишити два телефонні номери, один з яких - стаціонарний. Пакет документів для отримання автокредиту може включати: один паспорт, якщо це кредит «Свої люди», два документи (паспорт +1) за програмами «50/50» і «Два документа», чотири документи (необхідно підтвердження працевлаштування і доходу клієнта) за програмі «Новий автомобіль». Занімаем.ру: Скільки днів бере Смоленський Банк на розгляд заявки на видачу автокредиту? Катерина Алексєєнко: Московська філія Смоленського Банку видає попереднє рішення по онлайн-заявці без надання документів за один робочий день. Занімаем.ру: Як ми вже згадували, Смоленський Банк здійснює свою діяльність у Москві, Смоленську, а також Московської та Смоленської областях.

Чи є у людей, які не проживають в цих муніципальних утвореннях можливість отримати кредит в Смоленськом Банку? Катерина Алексєєнко: Так, звичайно. Нещодавно ми відкрили новий офіс в Переславлі-Заліському в Ярославській області. Тепер клієнт, який проживає в будь-якому регіоні присутності підрозділу банку (в Московській, Смоленській і Ярославській областях), має можливість отримати кредит у нашому банку.

Занімаем.ру: Які види страхування є обов'язковими для отримання автокредиту в Смоленськом Банку, а які - варіативні? Катерина Алексєєнко: Передбачено обов'язкове страхування автоцивільної відповідальності власників транспортних засобів (ОСАЦВ), інші види страхування оформляються за бажанням клієнта. Занімаем.ру: Чи надає офіційний сайт Смоленського Банку можливість розрахувати майбутній автокредит за допомогою калькулятора, а також подати заявку на нього? Катерина Алексєєнко: На сайті Банку розміщена зручна заявка на кредит з можливістю вказівки та попереднього розрахунку на калькуляторі всіх основних умов кредиту www.sbbg.ru / creditauto.

При бажанні клієнт може заповнити коротку анкету і замовити дзвінок співробітника Банку, який задасть інші питання клієнту по телефону. Занімаем.ру: Спасибі за Ваші рекомендації! Олена Кузнєцова, спеціально для Занімаем.ру Оцініть: Друзям це теж може бути корисно: Повернення до списку

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Антиколектор - як уберегти себе від колекторських агентств? Ніхто з нас не застрахований від того, щоб не потрапити до лав неплатників по ... Більше

Порука - поручительство як спосіб забезпечення зобов'язань по кредиту Основною метою використання банками різних способів забезпечення виконання зобов'язань ... Більше

Кредити малому бізнесу від Росгосстрах БАНКУ Наталія Блінова, директор департаменту корпоративного бізнесу Росгосстрах БАНКУ відповідає на запитання кореспондента Занімаем.ру про те, як ... Більше

Банк Лівобережний (Новосибірськ) видає кредитні історії та виписки 30 серпня 2012 21:43 ... Більше

Кредитний фахівець в банку - робота, обов'язки Серед всіх банківських професій посаду кредитного фахівця коштує особливої рядком, так як банк ... Більше

Популярне