Главная » Поради експертів перш ніж узяти кредит » Смоленський Банк - умови по автокредитах


Смоленський банк - умови по автокредитах

Сьогоднішній гість редакції Занімаем.ру - Катерина Олексієнко, заступник начальника відділу розвитку роздрібних продуктів Московської філії Смоленського Банку. Ми розмовляємо про придбання автомобіля в кредит і про те, як вибрати програму, яка підходить саме вам. Занімаем.ру: Катерина Олександрівна, скажіть, будь ласка, який автомобіль: новий або старий, комерційний транспорт або автомобіль для особистого користування - можна придбати за допомогою автокредиту від Смоленського Банку? Катерина Алексєєнко: Програми автокредитування Московської філії Смоленського Банку орієнтовані на придбання нових автомобілів вітчизняного та іноземного виробництва в автосалонах. Занімаем.ру: А чи можуть індивідуальні підприємці користуватися програмами автокредитування Смоленського Банку для приватних осіб?

Катерина Алексєєнко: Так, нашими програмами можуть користуватися також і індивідуальні підприємці. Занімаем.ру: На сьогоднішній день Московська філія Смоленського Банка пропонує чотири програми автокредитування. Розкажіть, як клієнт може зорієнтуватися в цьому різноманітті і підібрати автокредит, який буде максимально враховувати його можливості і переваги? З чого Ви радите починати - з визначення типу бажаного автомобіля або наявної суми початкового внеску?

Катерина Алексєєнко: Наші програми орієнтовані на різні можливості і бажання клієнтів. Комусь підійде класичний автокредит «Новий автомобіль», в якому пропонується вдале співвідношення варіантів початкового внеску і процентної ставки при стандартному пакеті документів, інший клієнт віддасть перевагу, не збираючи комплект документів, кредит по двох документах при середньому первинному внеску «Два документа» або кредит «50/50» з початковим внеском від 50%. Для наших зарплатних клієнтів розроблена спеціальна програма «Свої люди» зі схваленням кредиту всього по одному документу - паспорту. Занімаем.ру: Які принципи закладені в основу автокредитних програм Смоленського Банку? Що відрізняє їх від аналогічних пропозицій інших кредитних організацій?

Катерина Алексєєнко: Основні переваги отримання автокредиту в Московському філіалі Смоленського Банку полягають в наступному: • ми надаємо кредити на суму до 3 000 000 рублів на термін від 6 до 60 місяців; ми пропонуємо прозорі і зрозумілі умови, наприклад, переплата по кредиту від 11% в рік і т.д.; ми приймаємо попереднє рішення по онлайн-заявці без надання документів; початковий внесок по кредиту може бути дорівнює всього 15%; наші клієнти мають можливість придбати новий автомобіль у будь-якому автосалоні, а також включити вартість поліса АВТОКАСКО і ОСАГО в суму кредиту; автокредит, взятий у нас, можна достроково погасити без комісій, повністю або частково, вже з першого місяця. Занімаем.ру: Будь ласка, розкажіть докладніше про найцікавіші програмах автокредитування від Смоленського Банку. Катерина Алексєєнко: Всі програми по-своєму цікаві і знаходять свого клієнта, але, мабуть, найбільш затребуваною є програма «50/50», оскільки поєднує в собі такі якості, настільки відповідні автолюбителям, як: всього два документи для видачі кредиту (паспорт + 1) при переплаті за кредитом 11% на рік. Оскільки, як правило, клієнти вже мають у своєму розпорядженні певною сумою для придбання автомобіля, такий кредит їм надзвичайно зручний. Також наші клієнти часто обирають «класику» - програму «Новий автомобіль».

Цікаву програму автокредитування «Авто +» пропонують клієнтам офіси Банку в Смоленську і Смоленської області. З її допомогою можна придбати нові, або підтримані (не старше 1 року) транспортні засоби: снігоходи, квадроцикли, гідроцикли, мотоцикли і моторолери вітчизняного та іноземного виробництва. Занімаем.ру: З якого віку можна отримати автокредит у Смоленському Банку?

Яким вимогам повинні відповідати позичальник і пакет документів у цілому? Катерина Алексєєнко: Вік нашого позичальника - від 21 року (на момент укладення договору) до 60 років (на момент закінчення дії договору), громадянство - РФ, стаж роботи на поточному місці - не менше трьох місяців. У позичальника повинна бути постійна реєстрація в регіоні присутності підрозділу Банку, там же повинно знаходитися і місце його роботи.

При вказівці контактних даних необхідно залишити два телефонні номери, один з яких - стаціонарний. Пакет документів для отримання автокредиту може включати: один паспорт, якщо це кредит «Свої люди», два документи (паспорт +1) за програмами «50/50» і «Два документа», чотири документи (необхідно підтвердження працевлаштування і доходу клієнта) за програмі «Новий автомобіль». Занімаем.ру: Скільки днів бере Смоленський Банк на розгляд заявки на видачу автокредиту? Катерина Алексєєнко: Московська філія Смоленського Банку видає попереднє рішення по онлайн-заявці без надання документів за один робочий день. Занімаем.ру: Як ми вже згадували, Смоленський Банк здійснює свою діяльність у Москві, Смоленську, а також Московської та Смоленської областях.

Чи є у людей, які не проживають в цих муніципальних утвореннях можливість отримати кредит в Смоленськом Банку? Катерина Алексєєнко: Так, звичайно. Нещодавно ми відкрили новий офіс в Переславлі-Заліському в Ярославській області. Тепер клієнт, який проживає в будь-якому регіоні присутності підрозділу банку (в Московській, Смоленській і Ярославській областях), має можливість отримати кредит у нашому банку.

Занімаем.ру: Які види страхування є обов'язковими для отримання автокредиту в Смоленськом Банку, а які - варіативні? Катерина Алексєєнко: Передбачено обов'язкове страхування автоцивільної відповідальності власників транспортних засобів (ОСАЦВ), інші види страхування оформляються за бажанням клієнта. Занімаем.ру: Чи надає офіційний сайт Смоленського Банку можливість розрахувати майбутній автокредит за допомогою калькулятора, а також подати заявку на нього? Катерина Алексєєнко: На сайті Банку розміщена зручна заявка на кредит з можливістю вказівки та попереднього розрахунку на калькуляторі всіх основних умов кредиту www.sbbg.ru / creditauto.

При бажанні клієнт може заповнити коротку анкету і замовити дзвінок співробітника Банку, який задасть інші питання клієнту по телефону. Занімаем.ру: Спасибі за Ваші рекомендації! Олена Кузнєцова, спеціально для Занімаем.ру Оцініть: Друзям це теж може бути корисно: Повернення до списку

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Новорічні пропозиції кредитів: UniCredit, Східний Експрес, Російський Стандарт, Русь-Банк Починається грудень - останній місяць минає 2010 року.Це час підвищення споживчої активності: зростає кількість покупок, ... Більше

Найбільш затребувана іпотека ФОРА-БАНКу в Пермі - «Все по кишені!» 27 серпня ... Більше

Банк Дон-Тексбанк г Ростов-на-Дону - кредити Про банк Міжгалузевий Комерційний Банк ... Більше

«Домашні гроші»: мікропозик вдома Ринок мікрофінансування починає активно розвиватися в Росії.Компанії пропонують доступні мікропозик як альтернативу банківським ... Більше

30 фактів про кредитні картки які ви не повинні не знати (ч.1) Перша серія ... Більше

Популярне