Главная » Поради експертів перш ніж узяти кредит » Смоленський Банк про кредитування юридичних осіб


Смоленський Банк про кредитування юридичних осіб

Смоленський Банк пропонує клієнтам факторинг з регресом

Кредитування юридичних осіб є пріоритетним напрямком роботи Смоленського Банку. У 2010 році банк видав кредитів юридичним особам на суму, що перевищує 6807000000 рублів. Олег Бурса, заступник начальника управління кредитування Московської філії Смоленського Банку, розповідає «Занімаем.Ру» про особливості кредитування бізнесу. «Занімаем.Ру»: За підсумками 2010 року кредитний портфель Смоленського Банку виріс більш ніж на 70%. У чому Ви бачите основні причини такого зростання?

Олег Бурса: Попит на кредитні продукти в 2010 році виріс з кількох причин. У 2010 році, після кризи, відновлюється економіка, банки ведуть більш лояльну кредитну політику. Також потрібно враховувати, що крім безпосередньо «свого» попиту, в 2010 році додався ще і відкладений попит 2009 року.

Нагадаю, у кризовий рік кредитні політики багатьох банків були дуже обережні. Це і викликало додаткове зростання. Плюс в результаті залучення коштів, у банку утворюється вільний ресурс, з розміщення якого ми активно працюємо.

«Занімаем.Ру»: Розкажіть про основні кредитних продуктах, пропонованих корпоративним клієнтам. О.Б.: Дійсно, кредитування юридичних осіб з моменту заснування Смоленського Банку є одним з основних напрямків діяльності. Продуктова лінійка для юросіб в даний час досить широка: кредитна лінія на придбання основних засобів, на поповнення обігових коштів, кредитна лінія під заставу боргових зобов'язань банку, овердрафт, банківська гарантія, факторинг, акредитив та ін Нещодавно ввели тендерний кредит. Він призначений для підприємств-учасників тендерних торгів.

Це кредит на забезпечення заявки на участь в тендері / аукціоні. Сума до 30 мільйонів рублів видається строком на 2 місяці під 18% річних у спрощеному режимі. Сьогодні практично всі організації - державні, муніципальні і приватні - при виборі підрядників на виконання тих чи інших робіт проводять тендерні торги / аукціони. Однак у більшості випадків обов'язковою умовою для участі в тендері / аукціоні є надання забезпечення заявки в певній сумі. Більшість підприємств, які бажають брати участь в тендерах, не зацікавлені у відволіканні з обігу грошових коштів.

Саме для них і призначений новий продукт Московської філії Смоленського Банку «Тендерний кредит». Основна мета - надати підприємствам малого та середнього бізнесу, індивідуальним підприємцям можливість брати участь у тендері за допомогою одержання від Банку кредиту на забезпечення заявки, а в підсумку отримати вигідні замовлення для подальшого розвитку свого бізнесу. Також варто відзначити, що в разі отримання «Тендерного кредиту» в Смоленськом Банку, клієнт може отримати банківську гарантію забезпечення виконання виграного контракту / договору.

Причому в цьому випадку процедура отримання гарантії проста і не займає багато часу. «Занімаем.Ру»: Які з продуктів користуються найбільшою популярністю? О.Б.: Популярним продуктом є поновлювана кредитна лінія з лімітом заборгованості.

Це найбільш зручний інструмент для розвитку бізнесу. Підприємець може сам контролювати обсяг витрачання власних коштів в межах ліміту. При відсутності потреби фінансування можна закривати свою заборгованість. А коли виникає потреба у фінансуванні - знову відкривати цю заборгованість і в межах ліміту спокійно працювати. Другий за популярністю - овердрафт.

Це продукт, цікавий і банку, і клієнта. Він припускає активну роботу з розрахунковим рахунком банку. Ніж у клієнта більше оборот, тим більшими можливостями ліміту він може користуватися в банку. При цьому овердрафт-стандарт пропонується без забезпечення. Що клієнта також влаштовує.

Овердрафт видається відносно благополучним клієнтам - тим, у кого є стабільні грошові надходження. Тобто, це свідомо вигідний клієнт для банку. «Занімаем.Ру»: Яким вимогам повинен відповідати потенційний позичальник - представник бізнесу? Який відсоток відмови по кредиту серед юридичних осіб?

О.Б.: Клієнт повинен бути, в першу чергу, робочої організацією. Тому з табличних, Ярликова показників - у нього повинна бути реєстрація не менше півроку, повинна бути регулярно сдаваемая фінансова звітність. Далі вже йде індивідуальний розмова в кожному конкретному випадку. Необхідно проаналізувати дохідність, рентабельність бізнесу. Важливу роль для нас після кризи відіграють забезпечувальні заходи.

Що в забезпеченні, яким заставу, якщо є поручителі - яка якість поручителів? Важливий фактор - перспективи розвитку того бізнесу, в який вкладається клієнт. Адже кредит доведеться віддавати. Це потрібно розуміти.

Що стосується відсотка відмови в результаті розгляду документів - він невеликий, оскільки перш ніж клієнт почне збирати пакет документів, ми проводимо з ним співбесіду. Ми розуміємо, що наші клієнти - люди зайняті і не змушуємо їх збирати документи без попереднього узгодження. Час - один з найдорожчих ресурсів в сучасному світі.

Якщо на попередньому співбесіді клієнт отримує позитивну відповідь, ми пропонуємо йому принести необхідний пакет документів. За результатами перевірки приймається остаточне рішення. «Занімаем.Ру»: Які типові документи зазвичай надають юридичні особи, які звертаються за кредитом в Смоленський Банк?

О.Б.: Стандартний список документів. З повною інформацією по вимогам до юрособам можна ознайомитися на сайті Смоленського Банку. У будь-якому випадку, для початку потрібно пройти попереднє консультування в банку. У разі отримання позитивного рішення, список необхідних документів буде потенційному позичальникові надано.

«Занімаем.Ру»: Чи планується найближчим часом введення нових кредитних продуктів для представників бізнесу? О.Б.: Звичайно, плануємо. Політика Смоленського Банку - постійно розвивати і вдосконалювати продуктову лінійку, впроваджувати нові продукти, що задовольняють запити клієнтів. Наприклад, сьогодні ми розуміємо, що потрібно вводити продукт, призначений спеціально для індивідуальних підприємців.

Так як останнім часом досить частими стали звернення представників малого бізнесу, яким потрібні відносно невеликі позики - до 1 мільйона рублів - на розвиток своєї справи. Тому плануємо розглянути питання введення продукту саме для цієї цільової аудиторії. Соня Коркодінова, спеціально для «Занімаем.Ру» 18 березня 2012 Оцініть: Друзям це теж може бути корисно: Повернення до списку

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

За спеціальним автокредитах ВТБ 24 знижені ставки 11 травня 2012 0:00 По автокредитах ВТБ 24 були знижені процентні ставки для спеціальних програм кредитування, реалізованих ... Більше

Сбербанк Росії в Тольятті - телефони, послуги банку - кредити, депозити Місто Тольятті дуже молодий, йому всього 45 років, але до 1964 року на його ... Більше

Іпотека в банку ВТБ 24 - огляд іпотечних програм, ставки, умови, вимоги до документів Побіжний ... Більше

ЮніКредит Банк змінив умови автокредитів - початковий внесок за автокредитом 11 жовтня 2012 0:00 ... Більше

Банк АК БАРС запустив нові кредитні програми для бізнесу - на купівлю автотранспорту і на купівлю обладнання 27 червня 2012 9:53 Банк АК ... Більше

Популярне