Главная » Поради експертів перш ніж узяти кредит » Сільськогосподарські кредити від Ощадбанку Росії умови програми особливості


Сільськогосподарські кредити від Ощадбанку Росії: умови, програми, особливості

Сільськогосподарські кредити від Ощадбанку Росії умови програми особливості

Деякий час тому в редакцію Занімаем.ру прийшов лист клієнтки Ощадбанку, в якому вона, не стримуючи емоцій, щиро вдячний співробітникам філії банку в селі Кинель-Черкас за допомогу в отриманні такого необхідного їй, починаючому фермеру, кредиту на придбання племінних нетелів. Прокоментувати цю ситуацію і розповісти про особливості роботи з сільгоспвиробниками ми попросили заступника голови Поволзького банку ВАТ «Сбербанк Росії» Володимира Сітнова. Занімаем.ру: Володимир В'ячеславович, в останні роки в економіці нашої країни зберігається тенденція до «відродженню села», а разом з нею - до відновлення підсобних і фермерських господарств. Чи пропонує Ощадбанк Росії кредити на розвиток сільського господарства? 

Володимир Ситнов: Так, звичайно. Ощадбанк завжди підходив особливо уважно до кредитування клієнтів, що працюють у сфері сільського господарства, пропонуючи різні, як довгострокові, так і короткострокові програми. Умови кредитування для таких клієнтів особливо ліберальні і враховують всю специфіку діяльності. Занімаем.ру: Розкажіть докладніше про тих кредитних можливостях, які з'являються у сучасних фермерів при співпраці з вами.

  Володимир Ситнов: Клієнти Ощадбанку, що представляють сферу сільського господарства, мають можливість отримати кредити на купівлю сільськогосподарських тварин, придбання кормів, добрив, а також кредити за стандартними програмами, наприклад на придбання сільгосптехніки або обладнання (термін такого кредиту становить 5-7 років). Можливе надання короткострокового кредиту на 2 роки по програмі «Бізнес-Довіра». Кредитування клієнтів, зайнятих сільським господарством, за даною програмою здійснюється за зниженою процентною ставкою без використання заставного забезпечення та підтвердження мети.  Занімаем.ру: Що служить основним забезпеченням по сільгоспкредитів в інших випадках?

Чи може позичальник Ощадбанку розраховувати на участь у будь-яких державних програмах підтримки сільського господарства?

Володимир Ситнов: В залежності від цілей кредитування і діяльності клієнта, заставним забезпеченням може бути майно у вигляді сільськогосподарських тварин (велика рогата худоба, свині, вівці, коні), транспортних засобів, обладнання, нерухомості та іншого. Частина «сільськогосподарських» клієнтів Ощадбанку потрапляє під програму субсидування процентної ставки по кредитах. Необхідно відзначити, що на всій території діяльності Банку укладено угоди з інфраструктурами підтримки клієнтів малого та середнього бізнесу - гарантійними і заставними Фондами - про надання поручительств в якості основного забезпечення за кредитами Ощадбанку Росії.

  Занімаем.ру: Чи використовує Ощадбанк при оформленні кредиту на розвиток сільського господарства індивідуальний підхід до кожного клієнта, або чинні умови кредитування стандартні для всіх позичальників?

Володимир Ситнов: Прийняття рішення про видачу кредиту завжди відбувається з урахуванням індивідуальних особливостей кожного клієнта: виду діяльності, фінансового стану, обсягу виручки, сезонності бізнесу, цілей кредитування, наявності заставного забезпечення. Співробітник банку в ряді випадків допомагає клієнту визначитися з сумою кредиту, підібрати зручну схему кредитування з складанням індивідуального графіка погашення кредиту. Процентна ставка також встановлюється в індивідуальному порядку.

Занімаем.ру: У якій валюті може бути оформлений сільськогосподарський кредит?

Володимир Ситнов: В залежності від цілей і програми кредитування кредити можуть бути надані в рублях і іноземній валюті. Занімаем.ру: Чи кожен власник особистого підсобного господарства або фермер може розраховувати на партнерство з Ощадбанком? Які вимоги ви пред'являєте до позичальників?   Володимир Ситнов: Кредити надаються селянсько-фермерським господарствам, індивідуальним підприємцям - главам КФГ, ТОВ та ЗАТ.

Клієнтам, що працюють у сфері сільського господарства, необхідно вести свою діяльність не менше року та мати позитивну податкову звітність за підсумками минулого періоду.  Занімаем.ру: Які документи повинен зібрати і надати позичальник для того щоб стати учасником програми сільськогосподарського кредитування від Ощадбанку?  

Володимир Ситнов: Якщо клієнт належить до суб'єктів малого бізнесу, то в банк надається стандартний пакет документів, що включає правовстановлюючі, юридичні та фінансові документи, повний перелік яких подано на офіційному сайті Ощадбанку Росії. В інших випадках клієнтський менеджер складає докладний список документів, необхідних для отримання кредиту. Занімаем.ру: Володимир В'ячеславович, на реалізацію яких цілей зазвичай видаються сільськогосподарські кредити?   Володимир Ситнов: Кредити, надані Ощадбанком Росії, дозволяють вирішити практично будь-які потреби сільгоспвиробників.

Зокрема, придбання нової техніки як вітчизняного, так і зарубіжного виробництва, а також придбання насіння, ПММ, поповнення оборотних коштів, виробництво будівельно-монтажних робіт і так далі. Занімаем.ру: Який максимальний розмір грошових засобів, які можуть бути видані позичальнику при оформленні сільськогосподарського кредиту Ощадбанку? 

Володимир Ситнов: Сума кредиту розраховується з обсягів виручки та фінансового стану клієнта, мінімальна сума кредиту становить 150 тисяч рублів.  Занімаем.ру: На який термін може бути оформлений такий кредит?

Чи стягує Ощадбанк комісії за надання та обслуговування позики?  Володимир Ситнов: Ніяких додаткових комісій за надання та обслуговування не передбачено, термін залежить від цілей кредитування і за довгостроковими програмами може сягати 10 років.

  Занімаем.ру: Якщо фермер зовсім недавно взяв у вас кредит, скажімо, на покупку племінної худоби, чи може він звернутися до вас за допомогою і розраховувати на отримання ще одного сільськогосподарського позики?  Володимир Ситнов: Звичайно, більшість клієнтів кредитуються одночасно більш ніж за однією програмою.

Найбільш поширене поєднання довгострокових і короткострокових програм кредитування.  Занімаем.ру: Скільки часу займає процедура розгляду кредитної заявки та видачі сільськогосподарського кредиту? Володимир Ситнов: Залежно від обраної програми, термін розгляду заявки на кредит може займати 5 або 10 днів з дня отримання повного пакета документів.

Занімаем.ру: Чи мають позичальники можливість дострокового погашення сільськогосподарського кредиту, оформленого в Ощадбанку? Володимир Ситнов: Як часткове, так і повне дострокове погашення кредитів клієнтами дуже поширено, ніяких комісій за проведення дострокового погашення кредиту не стягується.

Занімаем.ру: Дякую за інтерв'ю, Володимир В'ячеславович! Сподіваюся, все більше сільгоспвиробників зможуть розвинути свою справу за допомогою кредитних програм Ощадбанку. Марія Ронен, спеціально для Занімаем.ру Оцініть: Друзям це теж може бути корисно: Повернення до списку

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Як зняти гроші з кредитної карти без зайвих комісій Кредитна карта в першу чергу розрахована на виконання безготівкових розрахунків, і тому переведення ... Більше

Студентська кредитна карта і її переваги Ця картка є інноваційним продуктом.Тепер у ... Більше

Волзький соціальний банк г Самара - кредити, послуги банку Про банк Товариство ... Більше

Економічна криза в Україні - причини, наслідки Якщо на початку осені ... Більше

Кредитні карти Ощадбанку, умови їх одержання і застосування В даний час все більше росіян на практиці ... Більше

Популярне