Главная » Поради експертів перш ніж узяти кредит » Що заважає росіянам оформити кредитку


Що заважає росіянам оформити кредитку?

Альфа Банк 100 днів для покупок в кредит без відсотків

Кредитні карти для багатьох росіян досі залишаються недоступним фінансовим інструментом. Фахівцям CreditCardsOnline.ru вдалося з'ясувати основні причини, що заважають співвітчизникам оформити кредитну карту. На цю тему було проведено опитування серед численних користувачів порталу.

Невідповідність

За підсумками, більшість опитаних (37%) не мають кредитну карту з причини невідповідності банківським вимогам, до яких можна віднести: вікові обмеження, наявність реєстрації в регіоні отримання карти, відсутність офіційного джерела доходів і, звичайно ж, погану кредитну історію. Остання вимога вважається, мабуть, одним з найбільш поширених причин, за якими отримати кредитну карту не представляється можливим.

Незнання

22% учасників опитування ніколи не подавали заявку на кредитну карту, оскільки нічого не знають про такий вид кредитування. Через низьку обізнаність, частина з них просто бояться почати користуватися новим кредитним продуктом.

Про це свідчать і результати проведеного раніше дослідження: "Які питання задають клієнти банків?", Де більше половини питань стосувалися термінів кредитування, способів оплати, суму кредиту, розміру процентних ставок. Тобто деякі росіяни просто не знають, як вибрати, оформити і сплатити кредит, отриманий на карту. Звідси і виникає страх змінити старі звички і перейти до використання більш зручного платіжного інструменту.

Недовіра

13% з числа опитаних не довіряють кредитним картам. Їх недовіру частково спровоковано числом шахрайських операцій, регулярно скоєних щодо кредиток, а також страхом втратити контроль над своїми витратами при використанні карти.

Уподобання

Отримувати кредити готівкою, а не "картами" воліють 15% користувачів. Одні з них вибирають даний тип кредитування тому, що звикли розпоряджатися "готівкою", а не засобами на карті. Інші вважають споживчі кредити більш вигідними, ніж кредитні карти.

Безумовно, в отриманні кредиту готівкою є якась вигода, наприклад, відсутність комісії за річне обслуговування та зняття коштів у банкоматі, а також можливість отримати більшу суму. Проте якщо порівняти карти і готівку, то переважна більшість переваг буде у карт. Це безпроцентний період кредитування від 50 до 200 днів, поновлювана кредитна лінія, нарахування бонусів за покупки, можливість оплачувати різні послуги в режимі онлайн і пр.

У 13% випадків учасники опитування утрималися від вибору запропонованих варіантів відповіді, назвавши інші причини, по яких вони не оформляють карти: наявність інших кредитів, високі процентні ставки, достатній рівень доходів, небажання платити відсотки. Джерело: CreditCardsOnline.ru

Теги: опитування
Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Банк Російський Стандарт відкрив новий офіс в Уфі 2 квітня 2012 16:06 ... Більше

Абсолют Банк запустив в обіг кредитні карти, пільговий період кредитування яких становить до 56 днів 11 липня 2012 23:13 ... Більше

За чотири місяці банки зайняли у Центробанку півтора трильйона рублів 5 грудня 2012 0:00 ... Більше

Комісії банку за кредитами, комісія за видачу кредиту Багато хто вже давно звикли жити за принципом: спочатку отримуєш - потім платиш.Зручно!Так, і кредити сьогодні ... Більше

Середня сума «кредиту на відпочинок» в КРЕДИТ ЄВРОПА БАНКу - 60 тис. рублів 18 вересня 2012 ... Більше

Популярне