Главная » Поради експертів перш ніж узяти кредит » Русь-Банк про автокредитування


Русь-Банк про автокредитування

Русь-Банк про автокредитування

Василь Палаткін, заступник голови Правління Русь-Банку, який пропонує екпрес-автокредити, відповідає на питання порталу «Занімаем.Ру» і розповідає про стан ринку, а також дає прогнози на його найближче майбутнє. «Занімаем.Ру»: Василь, які основні тенденції на ринку автокредитування сьогодні? Василь Палаткін: Автомобільний ринок зараз активно відновлюється після спаду продажів під час кризи.

І, за прогнозами, вже в наступному році продажу нових автомобілів перевищать рівень рекордного 2008 року. Паралельно відновлюється і ринок автокредитування: ставки за програмами, вимоги до клієнтів і автомобілям вже відповідають докризовим, у зв'язку з чим частка придбаних у кредит автомобілів перевищує 30%, а по окремих марках становить більше 50%. «Занімаем.Ру»: Русь-Банк пропонує клієнтам оформити експрес-автокредити. Чому «експрес»?

В.П.: Умовно пропозиції банків можна розділити на «класичні програми» і «експрес-продукти». У рамках класичного кредитування рішення по кредиту приймається у строк від 1 робочого дня - за умови надання документів, що підтверджують дохід. У рамках експрес-кредитування рішення може бути прийняте за кілька годин при наданні мінімуму документів. Русь-Банк пропонує саме експрес-автокредити з рішенням всього за 3 години.

При цьому клієнтові потрібно надати тільки паспорт і водійське посвідчення, чоловікам молодше 27 років - військовий квиток. Документального підтвердження доходу не вимагається. «Занімаем.Ру»: Як відрізняються вимоги банку до «простих» фізичним особам і позичальникам, що є індивідуальними підприємцями? В.П.: Русь-Банк не робить додаткових обмежень для індивідуальних підприємців у частині максимальної суми кредиту або розміру мінімального початкового внеску і не підвищує для них ставку по кредиту. Все що потрібно - це додатково надати податкову декларацію та квитанції про сплату податкових внесків.

«Занімаем.Ру»: Які програми ви пропонуєте? Яка максимальна сума по автокредиту? В.П.: Русь банк пропонує експрес-автокредити як на нові, так і на старі автомобілі.

Кредити надаються терміном до 5 років на суму до 3 000 000 рублів / 100 000 доларів США / 750 000 Євро з початковим внеском від 15% від вартості автомобіля. Ставка по кредиту залежить від ряду факторів: новий автомобіль або уживаний, який початковий внесок робить клієнт, оформляється кредит в рублях РФ або в іноземній валюті, а також чи буде застрахований автомобіль по КАСКО. «Занімаем.Ру»: А чи можна купити авто в салоні, не є партнером Русь-Банку?

В. П.: Русь-Банк не обмежує клієнтів придбанням автомобілів тільки у своїх партнерів. Клієнт може взяти кредит у відділенні Банку на купівлю автомобіля у будь-якого офіційного дилера. «Занімаем.Ру»: Які основні переваги Русь-Банку в пропозиціях по актокредітованію?

В.П.: Програми Русь-Банку забезпечують клієнтам ряд переваг, серед яких: • кредитне рішення всього за 3 години • термін кредиту до 5 років • сума кредиту до 3-х мільйонів рублів • не потрібно документального підтвердження доходу • для оформлення кредиту достатньо всього двох документів: паспорта та водійського посвідчення • не потрібні поручителі і згода чоловіка (дружини) • можливе оформлення без КАСКО • дострокове погашення з 1-го дня без комісій «Занімаем.Ру»: На яких умовах можна погасити автокредит достроково? В.П.: У Русь-Банку клієнти можуть погасити автокредит без комісій, в будь-який день, наступний за днем надання кредиту.

Також для зручності клієнтів можна робити часткове дострокове погашення від 5 000 рублів. «Занімаем.Ру»: А що буде, якщо раптом позичальник прострочить платіж по кредиту? В.П.: При простроченні платежу з боку клієнта в Русь-Банку, як і в інших кредитних організаціях, передбачені штрафні санкції. У зв'язку з цим ми рекомендуємо всім клієнтам уважно ставитися до дотримання графіка платежів і завчасно вносити кошти в рахунок погашення кредиту.

«Занімаем.Ру»: Василь, які прогнози щодо розвитку ринку в недалекому майбутньому Ви би дали? В.П.: За нашими оцінками, обсяг ринку автокредитів продовжить рости як за рахунок зростання продажів автомобілів, так і у зв'язку зі збільшенням частки придбаного в кредит транспорту.

Конкуренція серед банків буде посилюватися, особливо в сегменті нових автомобілів, що може призвести до зниження ставок і подальшого пом'якшення вимог до клієнтів. Соня Коркодінова, спеціально для «Занімаем.Ру» Оцініть: Друзям це теж може бути корисно: Повернення до списку

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Акції банків за кредитними картками у вересні У банках почався оксамитовий сезон знижок і спеціальних пропозицій! Райффайзенбанк спільно з платіжною системою Visa проводить ... Більше

Росгосстрах БАНК розширив мережу банкоматів за рахунок партнерських відносин з банком УРАЛСИБ 26 червня 2012 10:02 Росгосстрах БАНК і банк ... Більше

Іпотека в кризу, іпотека після кризи - фінансова криза та іпотека Зараз вже ніхто, мабуть, не сумнівається в ... Більше

Порука за кредитом: договір поруки, кредит під поручительство Кредит і кредитні відносини все сильніше вплітаються в наше життя.Банки розсилають пропозиції скористатися кредитними картками, ... Більше

Іпотека без первісного внеску, банки, іпотечне кредитування Іпотека ... Когось вона вже ощасливила, а для когось ... Більше

Популярне