Главная » Поради експертів перш ніж узяти кредит » Різноманітність кредитних карт Райффайзенбанку


Різноманітність кредитних карт Райффайзенбанку

Різноманітність кредитних карт Райффайзенбанку

Про те, які карти пропонує Райффайзенбанк, кому слід оформити кредитну картку, а не стандартний кредит і що робити при втраті карти, читачам «Занімаем.Ру» розповідає Андрій Степаненко, керівник дирекції обслуговування фізичних осіб, член правління Райффайзенбанку. «Занімаем.Ру»: Андрій, розкажіть про основні умови оформлення кредитних карт у Райффайзенбанку. Які комісії при цьому стягуються? Андрій Степаненко: У Райффайзенбанку ми пропонуємо нашим клієнтам стандартні кредитні карти, карти, випущені в рамках спільних ко-брендових проектів, а також кредитні карти в рамках пакетів послуг «Золотий» і «Преміальний», які можна відкрити в рублях. Річна відсоткова ставка за стандартними кредитними картками Visa Classic і MasterCard Standard складає 26,9% в рублях, при цьому щомісячний ліміт на зняття готівки буде дорівнювати 40% від суми кредитного ліміту.

Річна комісія за обслуговування основної картки - 900 рублів, додаткової картки - 600 рублів. Річна відсоткова ставка за стандартними кредитними картками Visa Gold і MasterCard Gold становить 24,9% в рублях, при цьому щомісячний ліміт зі зняття готівки буде дорівнювати 60% від суми кредитного ліміту. Річна комісія за обслуговування основної картки - 4 500 рублів, додаткової картки - 3 000 рублів. Для клієнтів, які отримують зарплату в Райффайзенбанку, а також для клієнтів компаній-партнерів річна процентна ставка за стандартною кредитній карті складе 23% в рублях.

Річна процентна ставка по ко-брендовою кредитних картах Visa Classic і MasterCard Standard складе 28,9% в рублях, при цьому щомісячний ліміт зі зняття готівки буде дорівнювати 40% від суми кредитного ліміту. Річна комісія за обслуговування основної картки - 900 рублів, додаткової картки - 600 рублів. Річна процентна ставка по ко-брендовою кредитних картах Visa Gold і MasterCard Gold складе 26,9% в рублях. Щомісячний ліміт зі зняття готівки буде дорівнювати 60% від суми кредитного ліміту. Річна комісія за обслуговування основної картки - 4 500 рублів, додаткової картки - 3 000 рублів.

Річна процентна ставка по кредитних картах, відкритим в рамках пакету послуг «Преміальний» складе 22% в рублях, в рамках пакету послуг «Золотий» - 23%. Річна комісія за обслуговування кредитних карт в рамках одного й іншого пакета послуг не стягується, щомісячний ліміт зі зняття готівки буде дорівнювати 60% від суми кредитного ліміту. Мінімальний щомісячний платіж по кредитних картах Райффайзенбанку - всього 5% від суми заборгованості плюс нараховані відсотки. «Занімаем.Ру»: Які картки є найбільш популярними серед клієнтів банку? А.С.: У Райффайзенбанку популярними залишаються спільні ко-брендові проекти.

Ділові люди і любителі подорожей віддають перевагу карті Austrian Airlines-Райффайзенбанк MasterCard, яка дозволяє накопичувати милі в рамках найбільшої програми лояльності Miles & More. Кожного разу при безготівкових розрахунках за товари і послуги клієнт накопичує милі, на які потім можна придбати квиток. Зростає попит на ко-брендові карти МТС-Райффайзенбанк VISA, випущені у співпраці з компанією МТС.

Учасником програми МТС Бонус може стати абонент МТС, що обслуговується по будь-якого тарифного плану (за винятком корпоративних тарифних планів). При відкритті класичної кредитної картки клієнту нараховуються 300 привітальних бонусних балів, при відкритті золотий - 500. За кожні 30 рублів, витрачені по карті МТС-Райффайзенбанк VISA клієнт отримує по одному бонусному балу в рамках програми МТС Бонус. Також у наших клієнтів затребувана кредитна карта ELLE-Райффайзенбанк MasterCard. Її ми розробили спеціально для жінок.

По карті можна заощадити до 30% на покупках в магазинах L'Occitane, Іль Де Боте, Lauren Vidal, Естель Адоні і багатьох інших. Крім магазинів та бутиків наші клієнтки отримують знижки в ресторанах, в кращих SPA-салонах і центрах краси, а також при бронюванні готелів і автомобілів за кордоном. «Занімаем.Ру»: Райффайзенбанк пропонує своїм клієнтам карти з безвідсотковим пільговим періодом.

У чому особливості цього періоду? А.С.: Карти Райффайзенбанку із пільговим або безвідсотковим періодом кредитування (grace-period) дозволяють утримувачеві кредитної картки безкоштовно користуватися грошовими коштами банку до дати, зазначеної у щомісячній виписці по рахунку. Тривалість пільгового періоду залежить від дати здійснення покупки і становить максимум 50 днів. Якщо клієнт повністю погашає заборгованість по кредитній карті до закінчення крайнього терміну погашення, зазначеного в щомісячній виписці, то відсотки на суму заборгованості не нараховуються.

У Райффайзенбанку даний період поширюється на всі операції по кредитних картах, крім зняття готівки. «Занімаем.Ру»: Андрій, які вимоги Райффайзенбанк пред'являє до позичальника? А.С.: Райффайзенбанк оформляє кредитні карти громадянам Росії не молодше 23 років. Якщо позичальником є жінка, вона повинна бути не старше 55 років, позичальник-чоловік - не старше 60 років.

Мінімальний стаж роботи клієнта на останньому місці роботи повинен становити не менше 4 місяців, при цьому за даний період жителям Москви і Московської області необхідно офіційно підтвердити середньомісячний сукупний власний дохід після оподаткування в 20 тис. рублів, для мешканців інших регіонів дохід може становити 15 тис. рублів. Місце роботи клієнта повинно знаходитися в регіоні присутності філії ЗАТ «Райффайзенбанк». «Занімаем.Ру»: Що робити держателю кредитної картки, якщо вона була загублена або вкрадена? А.С.: Ми радимо негайно блокувати картку не тільки у випадку її втрати або крадіжки, але й при найменшій підозрі, що по карті могли скоїти шахрайську операцію. У Райффайзенбанку це можна зробити цілодобово, зателефонувавши до служби підтримки власників пластикових карток.

Щоб уникнути неприємних сюрпризів власникам кредитних карт Райффайзенбанк ми рекомендуємо підключитися до програми «Карта без ризику +». Ставши її учасником, клієнт отримує додатковий захист від можливого незаконного використання картки третіми особами, в тому числі і за кордоном. «Занімаем.Ру»: Кому Ви б порадили оформити кредитні карти замість стандартного кредиту в банку?

А.С.: Кредитні карти, на відміну від звичайного кредиту готівкою, надають клієнтові доступ до відновлюваної кредитної лінії, таким чином, кредитні кошти банку клієнт може використовувати стільки разів, скільки йому необхідно. Кредит готівкою кращий для клієнтів, які планують одноразові великі витрати, наприклад, ремонт, а кредитна картка - для більш дрібних покупок, наприклад, придбання нової побутової техніки. Тримач кредитної картки може сам вибирати розмір суми, яку він щомісяця буде вносити в рахунок погашення заборгованості (але не менше суми мінімального платежу). Крім того, кредитна карта незамінна в туристичних поїздках: наприклад, часто при бронюванні готелю і при оренді автомобіля потрібне внесення страхового депозиту. Для цих цілей зручніше користуватися кредитним лімітом по карті, а не власними коштами, відкладеними на відпустку.

«Занімаем.Ру»: В цілому, чи спостерігаються зміни у ставленні росіян до кредитних картах? А.С.: Кредитні карти, безумовно, стають все більш популярним платіжним засобом. Тим не менш, рівень проникнення кредитних карт в нашій країні поки значно нижче, ніж в США чи країнах Західної Європі. Соня Коркодінова, спеціально для «Занімаем.Ру» Оцініть: Друзям це теж може бути корисно: Повернення до списку

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Банк Москви (Хабаровський філія) відкрив кредитну лінію у розмірі 220 млн рублів ВАТ "Дальстроймеханізація" 6 липня 2012 20:20 Банк Москви (Хабаровський філія) ... Більше

Платити по кредиту менше - реально! Ви поквапилися оформити кредит на покупку товару в магазині і тільки вдома порахували, скільки доведеться переплатити?Ваш автомобіль куплений ... Більше

Фінансування стартапів - кредити, інвестиції, венчурні фонди та конкурси стартапів На Занімаем.ру ми вже ... Більше

Поручителі в Ощадбанку - вимоги до поручителя, документи Всім відомо, що в кредитній угоді приймають участь два головних суб'єкти - кредитор і позичальник.У ряді ... Більше

Як перевести гроші в системі Ощадбанк онлайн Для того щоб скористатися послугою, потрібно розібратися як перевести гроші ... Більше

Популярне