Главная » Поради експертів перш ніж узяти кредит » Платити по кредиту менше реально


Платити по кредиту менше - реально!

Платити по кредиту менше реально

Ви поквапилися оформити кредит на покупку товару в магазині і тільки вдома порахували, скільки доведеться переплатити? Ваш автомобіль куплений в кредит, треба б його продати, але кредит ще повністю не виплачений? Ви взяли споживчий кредит в банку, коли працювали неофіційно, і було все одно, під які відсотки, лише б дали?

Зараз ви бачите, що кругом кредитують під ставки набагато нижчі вашої, і вам, звісно, прикро.

Так чи інакше, у вас виникло питання: а чи не можна взяти інший кредит, на більш зручних умовах, і за рахунок нього погасити старий кредит достроково?

Банки називають таке кредитування рефінансуванням кредиту. Ще недавно рефінансування можливо було оформити тільки в індивідуальному порядку, тільки в тому ж банку і в основному для іпотечних кредитів. Сьогодні банки активно розробляють нові програми спеціально для рефінансування "дорогих" кредитів, оформлених в інших банках.

Чому іноді рефінансувати кредит зручніше, ніж просто оформити ще один, не пояснюючи, навіщо він вам знадобився? Справа в тому, що інформація про ваших діючих кредитах прийде в банк з Бюро кредитних історій. Наявність виплат по іншому кредиту - це привід зменшити суму кредиту і збільшити процентну ставку, або взагалі відмовити у видачі кредиту.

При рефінансуванні банк сам перераховує суму кредиту для дострокового погашення. Тому банк упевнений, що видані гроші дійсно пішли на зменшення вашої боргового навантаження, а значить, "перестраховуватися" банку не треба.

Подивимося, що на сьогоднішній день пропонують нам банки в плані рефінансування. Ощадбанк Росії розробив програму "Рефінансування житлових кредитів". Як зрозуміло з назви, це іпотечний кредит для погашення іпотеки в іншому банку.

Мінімальна процентна ставка за таким кредитом складає 11.7% річних, максимальна - 14.75% річних. Рефінансування іпотеки пропонує і банк Східний Експрес. Процентна ставка починається від 8.65% річних для кредитів в рублях, від 7.35% в доларах США або євро.

Оформити споживчий кредит або кредитну карту на більш вигідних умовах пропонує ВТБ24. Програма кредитування так і називається: "Рефінансування". Процентна ставка починається від 17% річних.

У Россельхозбанке діють дві програми рефінансування: для споживчих кредитів і для кредитів, оформлених на придбання земельної ділянки для ведення особистого підсобного господарства. Ставка для споживчих кредитів починається від 17% річних, для кредитів на придбання земельної ділянки - від 15% річних.

МДМ Банк теж готовий допомогти клієнтам інших банків впоратися з високими процентними ставками і великим щомісячним платежем. За програмою рефінансування в МДМ Банку можна оформити споживчий кредит на суму до 1 млн. рублів під 14% - 18.5% річних.

Банк Траст не тільки готовий надати кредит на рефінансування, але й оформити "кредитні канікули" до трьох місяців. Це означає, що у клієнта є можливість почати виплачувати кредит не відразу після отримання, а трохи почекати. Дуже зручно, якщо ви змінили місце роботи і знаходитеся на випробувальному терміні.

Або затопили сусідів і виплати по кредиту вам найближчі три місяці зовсім не по кишені.

Програми рефінансування банку Траст називаються "Новий план" і "Новий план - Соціальний". Зменшення щомісячного платежу в результаті рефінансування може скласти до 90%. За програмою "Новий план - Соціальний" можна рефінансувати кредит, один з платежів по якому вже прострочений.

У Юніаструм Банку можна оформити кредитну карту U-Balance. Процентна ставка складає 18.9% річних, плюс надається 1 місяць безвідсоткового періоду кредитування та відстрочки погашення основного боргу.

Що ж таке "кредит на погашення кредиту"? Для банку це спосіб переманити клієнтів у конкурента. І тут важливо розуміти: банки цікавляться тільки сумлінними клієнтами.

Коли ви приходите в банк з кришталево чистою кредитною історією, наявністю постійного офіційного доходу і пристойним трудовим стажем - вас зустрічають з розпростертими обіймами.

Якщо по вашій кредитній історії видно, що ви завжди акуратно погашали кредит, і тільки останнім часом у вас виникли проблеми - це зрозуміла ситуація, і вам готові піти назустріч. Якщо ж прострочення виникають регулярно, а ще ви маєте пару-трійку непогашених кредитів в інших банках, на рефінансування вам, звичайно, розраховувати не варто.

І ще один важливий момент: перш ніж оформляти кредит на рефінансування, упевніться, що на вашу старим кредитом можливе повне дострокове погашення. Уточніть, що вам необхідно зробити, щоб погасити кредит достроково (зазвичай достатньо написати заяву в банку). Просто перерахувати потрібну суму на рахунок кредиту - не означає повністю кредит погасити!

Якщо ви не попередите банк про те, що збираєтеся зробити повне погашення, ці гроші так і будуть лежати на рахунку, погашення буде вироблятися згідно з графіком платежів.

Одного разу коштів на рахунку не вистачить на черговий платіж, і ваш кредит буде прострочений.

Після того, як ви справили повне дострокове погашення кредиту, не полінуйтеся сходити в банк і взяти виписку по вашому рахунку. Перевірте, що погашення було вироблено вірно, що ви не залишилися нічого повинні. Якщо у вас була кредитна карта, закрийте договір. Джерело: CreditCardsOnline.ru

Теги: кредит готівкою оформлення кредиту
Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Юніаструм Банк кредит готівкою - програма «Доступний кредит готівкою» 12 серпня 2012 0:00 Юніаструм Банк запустив ... Більше

Порука за кредитом - відповідальність поручителя по кредиту 1.Що таке поручительство по кредиту?Це засвідчене перед банком ... Більше

Банк Донінвест г Ростов-на-Дону: кредити, послуги Про банк Банк Донінвест був заснований в 1991 році.Через два роки молодому банку вдалося одному з перших в Ростовській ... Більше

Банк УРАЛСИБ (Уфа) Перекладено: zanimaem.ruПохожие статьи:Банк Лівобережний оновив умови кредиту на ... Більше

ЮніКредит Банк оголосив конкурс «Ура!Я купив автомобіль! » 5 липня 2012 11:08 ЮніКредит Банк пропонує приз найкращому оповідачеві - ... Більше

Популярне