Главная » Поради експертів перш ніж узяти кредит » Платити по кредиту менше реально


Платити по кредиту менше - реально!

Платити по кредиту менше реально

Ви поквапилися оформити кредит на покупку товару в магазині і тільки вдома порахували, скільки доведеться переплатити? Ваш автомобіль куплений в кредит, треба б його продати, але кредит ще повністю не виплачений? Ви взяли споживчий кредит в банку, коли працювали неофіційно, і було все одно, під які відсотки, лише б дали?

Зараз ви бачите, що кругом кредитують під ставки набагато нижчі вашої, і вам, звісно, прикро.

Так чи інакше, у вас виникло питання: а чи не можна взяти інший кредит, на більш зручних умовах, і за рахунок нього погасити старий кредит достроково?

Банки називають таке кредитування рефінансуванням кредиту. Ще недавно рефінансування можливо було оформити тільки в індивідуальному порядку, тільки в тому ж банку і в основному для іпотечних кредитів. Сьогодні банки активно розробляють нові програми спеціально для рефінансування "дорогих" кредитів, оформлених в інших банках.

Чому іноді рефінансувати кредит зручніше, ніж просто оформити ще один, не пояснюючи, навіщо він вам знадобився? Справа в тому, що інформація про ваших діючих кредитах прийде в банк з Бюро кредитних історій. Наявність виплат по іншому кредиту - це привід зменшити суму кредиту і збільшити процентну ставку, або взагалі відмовити у видачі кредиту.

При рефінансуванні банк сам перераховує суму кредиту для дострокового погашення. Тому банк упевнений, що видані гроші дійсно пішли на зменшення вашої боргового навантаження, а значить, "перестраховуватися" банку не треба.

Подивимося, що на сьогоднішній день пропонують нам банки в плані рефінансування. Ощадбанк Росії розробив програму "Рефінансування житлових кредитів". Як зрозуміло з назви, це іпотечний кредит для погашення іпотеки в іншому банку.

Мінімальна процентна ставка за таким кредитом складає 11.7% річних, максимальна - 14.75% річних. Рефінансування іпотеки пропонує і банк Східний Експрес. Процентна ставка починається від 8.65% річних для кредитів в рублях, від 7.35% в доларах США або євро.

Оформити споживчий кредит або кредитну карту на більш вигідних умовах пропонує ВТБ24. Програма кредитування так і називається: "Рефінансування". Процентна ставка починається від 17% річних.

У Россельхозбанке діють дві програми рефінансування: для споживчих кредитів і для кредитів, оформлених на придбання земельної ділянки для ведення особистого підсобного господарства. Ставка для споживчих кредитів починається від 17% річних, для кредитів на придбання земельної ділянки - від 15% річних.

МДМ Банк теж готовий допомогти клієнтам інших банків впоратися з високими процентними ставками і великим щомісячним платежем. За програмою рефінансування в МДМ Банку можна оформити споживчий кредит на суму до 1 млн. рублів під 14% - 18.5% річних.

Банк Траст не тільки готовий надати кредит на рефінансування, але й оформити "кредитні канікули" до трьох місяців. Це означає, що у клієнта є можливість почати виплачувати кредит не відразу після отримання, а трохи почекати. Дуже зручно, якщо ви змінили місце роботи і знаходитеся на випробувальному терміні.

Або затопили сусідів і виплати по кредиту вам найближчі три місяці зовсім не по кишені.

Програми рефінансування банку Траст називаються "Новий план" і "Новий план - Соціальний". Зменшення щомісячного платежу в результаті рефінансування може скласти до 90%. За програмою "Новий план - Соціальний" можна рефінансувати кредит, один з платежів по якому вже прострочений.

У Юніаструм Банку можна оформити кредитну карту U-Balance. Процентна ставка складає 18.9% річних, плюс надається 1 місяць безвідсоткового періоду кредитування та відстрочки погашення основного боргу.

Що ж таке "кредит на погашення кредиту"? Для банку це спосіб переманити клієнтів у конкурента. І тут важливо розуміти: банки цікавляться тільки сумлінними клієнтами.

Коли ви приходите в банк з кришталево чистою кредитною історією, наявністю постійного офіційного доходу і пристойним трудовим стажем - вас зустрічають з розпростертими обіймами.

Якщо по вашій кредитній історії видно, що ви завжди акуратно погашали кредит, і тільки останнім часом у вас виникли проблеми - це зрозуміла ситуація, і вам готові піти назустріч. Якщо ж прострочення виникають регулярно, а ще ви маєте пару-трійку непогашених кредитів в інших банках, на рефінансування вам, звичайно, розраховувати не варто.

І ще один важливий момент: перш ніж оформляти кредит на рефінансування, упевніться, що на вашу старим кредитом можливе повне дострокове погашення. Уточніть, що вам необхідно зробити, щоб погасити кредит достроково (зазвичай достатньо написати заяву в банку). Просто перерахувати потрібну суму на рахунок кредиту - не означає повністю кредит погасити!

Якщо ви не попередите банк про те, що збираєтеся зробити повне погашення, ці гроші так і будуть лежати на рахунку, погашення буде вироблятися згідно з графіком платежів.

Одного разу коштів на рахунку не вистачить на черговий платіж, і ваш кредит буде прострочений.

Після того, як ви справили повне дострокове погашення кредиту, не полінуйтеся сходити в банк і взяти виписку по вашому рахунку. Перевірте, що погашення було вироблено вірно, що ви не залишилися нічого повинні. Якщо у вас була кредитна карта, закрийте договір. Джерело: CreditCardsOnline.ru

Теги: кредит готівкою оформлення кредиту
Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Російські банки проти шахраїв Для того, щоб кредитні організації могли обмінюватися між собою отриманими від потенційних клієнтів даними, бюро кредитних історій (БКІ) ... Більше

Режими кредитування - кредитна лінія, овердрафт Які умови по кредиту вам найбільш підходять?Що вибрати: кредитну лінію, кредит або овердрафт?Розрізняють такі режими ... Більше

Споживчі кредити Промсвязьбанка підтримали акцією 4 липня 2012 0:00 Промсвязьбанк стартував програму «Споживчий кредит без комісії» для підтримки ... Більше

Як безкоштовно перевірити свою кредитну історію? Сьогодні кредитна історія має велике значення для ... Більше

Кредит на новий напрямок бізнесу - де отримати кредит підприємству Отже, ми продовжуємо серію статей, ... Більше

Популярне