Главная » Поради експертів перш ніж узяти кредит » Пільгове автокредитування очима банкірів


Пільгове автокредитування очима банкірів

ЛОКО-Банк знизив ставки по автокредитах

Мінпромторг опублікував новий перелік автомобілів, які потрапляють в держпрограму пільгового кредитування. Новий перелік розширений до 50 моделей (було 29). Основний сюрприз - у список включені шість моделей, що випускаються Volkswagen, ТАГАЗ і «Соллерс». Максимальна ціна автомобіля також зазнала змін: була збільшена з 350 000 до 600 000 руб., Продовжено термін дії програми з 2012 до 2012 р. Ще одне нововведення - крім легкових автомобілів в рамки програми тепер потрапляють деякі види комерційних авто. Все це красиво звучить з екрану, але як в реальності отримати пільговий автокредит?

  З цими питаннями Портал Zanimaem.ru звернувся до представників банків, що беруть участь в держпрограмі (нагадаємо, що на даний момент це три банки: ВТБ, Ощадбанк і Россельхозбанк): Кожевников Костянтин Володимирович - начальник відділу кредитування приватних клієнтів управління кредитування приватних клієнтів Ощадбанку Росії ВАТ і Олексій Токарєв, віце-президент, начальник управління автокредитування ВТБ24. На жаль, коментарі експерта «ВАТ Россельхозбанк» отримати не вдалося. 1. Добрий день, що таке пільговий автокредит за держпрограмою? У чому його відмінність від звичайного?

Кожевников Костянтин Володимирович: За умовами даної програми можливо придбати новий легковий автомобіль, вироблений в Російській Федерації, вартість якого становить не більше 600 тис. руб. Перелік автомобілів затверджений наказом Мінпромторгу Росії з даним переліком ви можете ознайомитися в офісі Банку. Субсидія встановлена в розмірі 2/3 ставки рефінансування Центробанку Росії. Термін гасіння кредиту, наданого в рамках Урядової програми, встановлений до 3-х років.

На відміну від даної програми за стандартною програмою автокредитування, діючої в даний час, термін кредитування до 5 років, ставка по кредиту від 15 до 17% річних, немає обмеження за віком і країні - виробника автомобіля 2. Хто може стати позичальником пільгового автокредиту? Що потрібно знати позичальникові? Олексій Токарєв: Кредит надається клієнтам з офіційно або побічно підтвердженим доходом. Участь чоловіка (дружини) клієнта в кредитній угоді не є обов'язковою умовою.

Можливо оформити автомобіль на дружину (чоловіка) або поручителя. Мінімальні вимоги до позичальника: Вікові обмеження: Жінки вік від 21 до 60 років; Чоловіки вік від 23 до 60 років. Реєстрація: Постійна на території м. Москви і Московської області або тимчасова, але не менше ніж на термін кредитного договору Трудовий стаж: Загальний стаж не менше 1 року, на останньому місці роботи - не менше 3-х місяців.

Зайнятість: Оформлення взаємин з працедавцем у вигляді запису в трудовій книжці, трудового контракту або іншого документа Рівень доходів: Середньомісячний дохід позичальника / поручителя - не менше 10 000 рублів (заявлений в анкеті) Середньомісячний дохід з розрахунку на кожного члена сім'ї - не менш 8000 рублів Кредитна історія: Відсутність негативної кредитної історії. Інше: Жінки (за наявності дітей) - вік дитини не менше 6 місяців Кожевников Костянтин Володимирович: Позичальником може бути громадянин, який досяг 21-річного віку, що володіє достатньою платоспроможністю для отримання необхідної суми кредиту. Так, при сумі кредиту 400 тис. рублів строком на 3 роки сума підтвердженого доходу довідкою 2-НДФЛ повинна становити близько 30 тис. рублів, при цьому можливо враховувати в розрахунок платоспроможності позичальника дохід його дружини / га. Крім основних умов даної програми, викладених у попередній відповіді на запитання, позичальникові необхідно знати перелік документів для оформлення кредиту. Для оформлення кредиту в нашому банку необхідно надати: заяву-анкету довідку за формою 2-ПДФО, копія трудової книжки, завірену відділом кадрів, паспорт позичальника та поручителя, документи, що підтверджують ціну транспортного засобу, якщо позичальник перебуває у шлюбі, то необхідно поручительство дружини / га.

  Оцінивши основні параметри покупки автомобіля в кредит (ставка, сума банківської комісії, вартість страхування), позичальникові не варто також забувати ще про двох чинниках, що впливають на вибір банку, пов'язаних з обслуговуванням отриманого кредиту. Перший - це можливість достроково повністю або частково погасити кредит. За будь кредитній програмі, запропонованій приватним клієнтам Сибірським банком Ощадбанку Росії ВАТ, відсутній мораторій і штрафні санкції за дострокове погашення кредиту. Другий фактор, який може на перший погляд здатися не настільки важливим, - спосіб внесення чергового платежу в погашення кредиту. Ряд банків, філіальна мережа яких не настільки широка, пропонують гасити кредит шляхом переказу грошових коштів через сторонні організації (наприклад, відділення поштового зв'язку), що теж може спричинити додаткові витрати у вигляді комісії за здійснення даного перекладу.

Широка мережа філій Сибірського банку Ощадбанку Росії ВАТ дозволяє в будь-який зручний час для позичальника, без стягнення комісій вносити черговий платіж в погашення кредиту. Погашати кредит можна як готівкою, так і по банківській карті, через термінали самообслуговування, які розташовані не тільки у відділеннях Сибірського банку Ощадбанку Росії ВАТ, але і в торгових центрах. 3. Які документи необхідні для оформлення пільгового автокредиту?

Олексій Токарєв: Пільгові автокредит у нас можна отримати за всіма чинними програмами автокредитування ВТБ24, які представлені програмами «автостандартам», «АвтоЛайт» і «Автоекспрес». Вимоги до позичальників і перелік документів в рамках програми відповідають програмам ВТБ24.Напрімер, за програмами «АвтоЛайт і« Автоекспрес »достатньо надати лише два документи, що засвідчують особу, наприклад паспорт і водійські права. Для отримання кредиту за програмою «Автостандарт» необхідно надати паспорт, водійське посвідчення чи будь другий документ, копію трудової книжки, завірену роботодавцем і відомості про ваші доходи за останні 6 місяців.

Це може бути один з документів за вибором клієнта: довідка за формою 2НДФЛ, довідка в довільній формі, виписка з банківського рахунку. Банк не вимагає надавати поручителів на автокредит, тому автомобіль, що купується залишається у банку в заставі. Максимальний термін розгляду кредитної заявки складає 2 дні. При цьому по «Автоекспрес» кредитна заявка може бути схвалена всього за 1 годину.

Участь дружини (чоловіка) клієнта в кредитній угоді не обов'язково, а от сам автомобіль може бути оформлений на будь-кого з них або на поручителя. 4. Як змінюється процедура оформлення у зв'язку з тим, що оформляється кредит за держпрограмою? Процедура оформлення стандартна, і повністю відповідає процедурі оформлення звичайних автокредитів. 5. Як впливає участь позичальника в держпрограмі на страхування?

Олексій Токарєв: Клієнт, який скористався автокредитом, зобов'язаний оформити КАСКО, яке не входить в "тіло кредиту" та оплачується окремо за готівковий розрахунок. Леся Хіхліч, спеціально для "Занімаем.ру" Оцініть: Друзям це теж може бути корисно: Повернення до списку

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Райффайзенбанк дарує бонусні милі З 16 квітня 2012 року всі клієнти Райффайзенбанку, оформивши кредитну карту ... Більше

Чи можна отримати кредит або позику з поганою кредитною історією   Спробуємо розібратися чи можливо отримати ... Більше

Як часто росіян виручають кредитки Кредитна карта поки не стала для росіян звичним засобом оплати, проте ... Більше

Житловий кооператив, організація житлово-будівельного кооперативу При сьогоднішніх захмарно високих цінах на житло ... Більше

Порука за кредитом - відповідальність поручителя по кредиту 1.Що таке поручительство по кредиту?Це засвідчене перед банком ... Більше

Популярне