Главная » Поради експертів перш ніж узяти кредит » Пільгове автокредитування очима банкірів


Пільгове автокредитування очима банкірів

ЛОКО-Банк знизив ставки по автокредитах

Мінпромторг опублікував новий перелік автомобілів, які потрапляють в держпрограму пільгового кредитування. Новий перелік розширений до 50 моделей (було 29). Основний сюрприз - у список включені шість моделей, що випускаються Volkswagen, ТАГАЗ і «Соллерс». Максимальна ціна автомобіля також зазнала змін: була збільшена з 350 000 до 600 000 руб., Продовжено термін дії програми з 2012 до 2012 р. Ще одне нововведення - крім легкових автомобілів в рамки програми тепер потрапляють деякі види комерційних авто. Все це красиво звучить з екрану, але як в реальності отримати пільговий автокредит?

  З цими питаннями Портал Zanimaem.ru звернувся до представників банків, що беруть участь в держпрограмі (нагадаємо, що на даний момент це три банки: ВТБ, Ощадбанк і Россельхозбанк): Кожевников Костянтин Володимирович - начальник відділу кредитування приватних клієнтів управління кредитування приватних клієнтів Ощадбанку Росії ВАТ і Олексій Токарєв, віце-президент, начальник управління автокредитування ВТБ24. На жаль, коментарі експерта «ВАТ Россельхозбанк» отримати не вдалося. 1. Добрий день, що таке пільговий автокредит за держпрограмою? У чому його відмінність від звичайного?

Кожевников Костянтин Володимирович: За умовами даної програми можливо придбати новий легковий автомобіль, вироблений в Російській Федерації, вартість якого становить не більше 600 тис. руб. Перелік автомобілів затверджений наказом Мінпромторгу Росії з даним переліком ви можете ознайомитися в офісі Банку. Субсидія встановлена в розмірі 2/3 ставки рефінансування Центробанку Росії. Термін гасіння кредиту, наданого в рамках Урядової програми, встановлений до 3-х років.

На відміну від даної програми за стандартною програмою автокредитування, діючої в даний час, термін кредитування до 5 років, ставка по кредиту від 15 до 17% річних, немає обмеження за віком і країні - виробника автомобіля 2. Хто може стати позичальником пільгового автокредиту? Що потрібно знати позичальникові? Олексій Токарєв: Кредит надається клієнтам з офіційно або побічно підтвердженим доходом. Участь чоловіка (дружини) клієнта в кредитній угоді не є обов'язковою умовою.

Можливо оформити автомобіль на дружину (чоловіка) або поручителя. Мінімальні вимоги до позичальника: Вікові обмеження: Жінки вік від 21 до 60 років; Чоловіки вік від 23 до 60 років. Реєстрація: Постійна на території м. Москви і Московської області або тимчасова, але не менше ніж на термін кредитного договору Трудовий стаж: Загальний стаж не менше 1 року, на останньому місці роботи - не менше 3-х місяців.

Зайнятість: Оформлення взаємин з працедавцем у вигляді запису в трудовій книжці, трудового контракту або іншого документа Рівень доходів: Середньомісячний дохід позичальника / поручителя - не менше 10 000 рублів (заявлений в анкеті) Середньомісячний дохід з розрахунку на кожного члена сім'ї - не менш 8000 рублів Кредитна історія: Відсутність негативної кредитної історії. Інше: Жінки (за наявності дітей) - вік дитини не менше 6 місяців Кожевников Костянтин Володимирович: Позичальником може бути громадянин, який досяг 21-річного віку, що володіє достатньою платоспроможністю для отримання необхідної суми кредиту. Так, при сумі кредиту 400 тис. рублів строком на 3 роки сума підтвердженого доходу довідкою 2-НДФЛ повинна становити близько 30 тис. рублів, при цьому можливо враховувати в розрахунок платоспроможності позичальника дохід його дружини / га. Крім основних умов даної програми, викладених у попередній відповіді на запитання, позичальникові необхідно знати перелік документів для оформлення кредиту. Для оформлення кредиту в нашому банку необхідно надати: заяву-анкету довідку за формою 2-ПДФО, копія трудової книжки, завірену відділом кадрів, паспорт позичальника та поручителя, документи, що підтверджують ціну транспортного засобу, якщо позичальник перебуває у шлюбі, то необхідно поручительство дружини / га.

  Оцінивши основні параметри покупки автомобіля в кредит (ставка, сума банківської комісії, вартість страхування), позичальникові не варто також забувати ще про двох чинниках, що впливають на вибір банку, пов'язаних з обслуговуванням отриманого кредиту. Перший - це можливість достроково повністю або частково погасити кредит. За будь кредитній програмі, запропонованій приватним клієнтам Сибірським банком Ощадбанку Росії ВАТ, відсутній мораторій і штрафні санкції за дострокове погашення кредиту. Другий фактор, який може на перший погляд здатися не настільки важливим, - спосіб внесення чергового платежу в погашення кредиту. Ряд банків, філіальна мережа яких не настільки широка, пропонують гасити кредит шляхом переказу грошових коштів через сторонні організації (наприклад, відділення поштового зв'язку), що теж може спричинити додаткові витрати у вигляді комісії за здійснення даного перекладу.

Широка мережа філій Сибірського банку Ощадбанку Росії ВАТ дозволяє в будь-який зручний час для позичальника, без стягнення комісій вносити черговий платіж в погашення кредиту. Погашати кредит можна як готівкою, так і по банківській карті, через термінали самообслуговування, які розташовані не тільки у відділеннях Сибірського банку Ощадбанку Росії ВАТ, але і в торгових центрах. 3. Які документи необхідні для оформлення пільгового автокредиту?

Олексій Токарєв: Пільгові автокредит у нас можна отримати за всіма чинними програмами автокредитування ВТБ24, які представлені програмами «автостандартам», «АвтоЛайт» і «Автоекспрес». Вимоги до позичальників і перелік документів в рамках програми відповідають програмам ВТБ24.Напрімер, за програмами «АвтоЛайт і« Автоекспрес »достатньо надати лише два документи, що засвідчують особу, наприклад паспорт і водійські права. Для отримання кредиту за програмою «Автостандарт» необхідно надати паспорт, водійське посвідчення чи будь другий документ, копію трудової книжки, завірену роботодавцем і відомості про ваші доходи за останні 6 місяців.

Це може бути один з документів за вибором клієнта: довідка за формою 2НДФЛ, довідка в довільній формі, виписка з банківського рахунку. Банк не вимагає надавати поручителів на автокредит, тому автомобіль, що купується залишається у банку в заставі. Максимальний термін розгляду кредитної заявки складає 2 дні. При цьому по «Автоекспрес» кредитна заявка може бути схвалена всього за 1 годину.

Участь дружини (чоловіка) клієнта в кредитній угоді не обов'язково, а от сам автомобіль може бути оформлений на будь-кого з них або на поручителя. 4. Як змінюється процедура оформлення у зв'язку з тим, що оформляється кредит за держпрограмою? Процедура оформлення стандартна, і повністю відповідає процедурі оформлення звичайних автокредитів. 5. Як впливає участь позичальника в держпрограмі на страхування?

Олексій Токарєв: Клієнт, який скористався автокредитом, зобов'язаний оформити КАСКО, яке не входить в "тіло кредиту" та оплачується окремо за готівковий розрахунок. Леся Хіхліч, спеціально для "Занімаем.ру" Оцініть: Друзям це теж може бути корисно: Повернення до списку

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

АІЖК видає іпотеку військовим для покупки житла, що будується 11 жовтня 2012 0:00 Агентством по іпотечному й житловому кредитуванню ... Більше

Як погасити кредит швидко і не на шкоду собі Взявши кредит, багато хто прагне швидко його ... Більше

Смоленський Банк: факторинг з регресом, умови факторингу в банку Олена Чулкова, ... Більше

Квартира в Москві за покупки по кредитній карті! У банку Російський Стандарт 9 квітня стартувала акція "Призи твоєї мрії", яка триватиме до 31 травня 2012 ... Більше

Американська платіжна система Discover виходить на російський ринок Компанія Discover, один з ... Більше

Популярне