Главная » Поради експертів перш ніж узяти кредит » Пакети послуг Абсолют Банку послуги мобільний банк інтернет-банк


Пакети послуг Абсолют Банку: послуги, мобільний банк, інтернет-банк

Банк Петрокоммерц представив нові програми іпотечного кредитування

Пакети послуг впевнено займають своє місце в різних галузях клієнтоорієнтованого бізнесу. Чому? Про нових зручних інструментах управління фінансами розповідає Марія Коханюк, начальник Управління розвитку пластикових карт, еквайрингу і сервісів ДБО Абсолют Банку. Занімаем.ру: Вигода банку в продажу пакетів послуг очевидна - клієнт купує кілька послуг відразу і користується ними певний термін.

У чому ж вигода клієнта? Марія Коханюк: Клієнт отримує свободу вибору і зручність. Одну і ту ж операцію можна здійснити різними шляхами: наприклад, покласти гроші на мобільний телефон можна через термінал або в касі супермаркету, а можна без комісії і «не встаючи з місця» - через Інтернет-банк.

Перерахувати гроші близьким можна перекладом на карту, при цьому «контрольне» SMS-повідомлення сповістить вас про успішність операції. Поповнити вклад можна, доїхавши до офісу, а можна через все той же Інтернет-банк. І так далі. При цьому, купуючи що-небудь оптом, клієнт отримує більш вигідні «оптові» ціни на продукти.

Що стосується терміну користування, то пакет вигідний і зручний клієнтові, поки у нього є хоча б один продукт банку, так як це універсальний спосіб «спілкування» з банком і зручний інструмент управління своїми рахунками. Як формується пакет послуг? Які критерії для відбору послуг? Критерії відбору прості - набір послуг повинен максимально спростити проведення щоденних або, я б навіть сказала, «побутових банківських» операцій клієнта.

Сьогодні «Абсолют Банк» пропонує клієнтам чотири пакети послуг: що в них включено, і в чому їх принципова відмінність один від одного? У наші пакетні пропозиції - «Старт», «Олімп», «Рух» і «Платинум» - включені кілька інструментів. Це пластикові карти VISA різних категорій (від демократичних Electron і Classic до преміальних Gold і Platinum), поточний рахунок «Ощадний» з функцією нарахування відсотків на залишки, розширений Інтернет-банк «Абсолют on-line», послуга SMS-інформування і пакет привілеїв « Абсолют Дисконт ». Пакети розрізняються можливостями пластикових карт (категоріями карт, що входять в пакет), а також додатковими сервісами. Наприклад, пакет послуг «Платинум» дозволяє робити покупки по картах Platinum зі спеціальними знижками.

Власники цього пакету можуть скористатися консьєрж-програмами, страхуванням покупок і ін Яка з цих послуг відіграє головну роль? Це залежить від потреб клієнта і його попереднього «банківського досвіду». Комусь важливий гнучкий інструмент зберігання і примноження коштів - Ощадний рахунок.

У цьому випадку карта для клієнта - ключ до рахунку і можливість поповнювати його без відвідування каси, а Інтернет-банк - зручний спосіб отримати інформацію про залишки та нарахуваннях. Хтось вважає за краще робити покупки за допомогою карти і користуватися знижками і привілеями партнерів. Тут Інтернет-банк - це зручний «архів платежів», можливість аналізувати свої витрати або просто відстежувати залишки, а сервіс SMS-інформування - важливий аспект безпеки. Комусь потрібна можливість «не приходити в банк» заради платежів - тоді, поклавши гроші на картку, клієнт може в режимі онлайн заплатити за комунальні послуги, поповнити рахунок мобільного телефону, сплатити штрафи ГИБДД і багато іншого.

Але з чого б ні почалося знайомство клієнта з послугами щоденного (побутового) банкінгу, зручніше використовувати їх в комплексі - в пакеті. Як давно «Абсолют Банк» ввів пакетні пропозиції? Який відсоток від знову укладених договорів припадає саме на пакети послуг?

Пакетні пропозиції з'явилися у банку в липні 2012 року. В даний час практично 100% від знову укладених договорів обслуговування припадає на пакети послуг. Розкажіть докладніше про програму привілеїв «Абсолют-Дисконт».

Як вона діє? «Абсолют-Дисконт» - це програма знижок і спеціальних пропозицій від наших партнерів - ресторанів, готелів, фітнес-клубів, медичних центрів та ін Програма діє при оплаті товарів або послуг картами Абсолют Банку.

Розвиваючи програму, особливу увагу ми приділяємо географії наших партнерів - тому робити покупки з картами Абсолют Банку зручно всім нашим клієнтам. Що необхідно зробити, щоб оформити пакет послуг? Чи передбачені особливі умови обслуговування для тих, хто вже є клієнтом «Абсолют Банку»?

Досить заповнити заявку на сайті, а потім прийти у відділення, щоб отримати карту та активувати пакет. Для наших клієнтів - вкладників, сумлінних позичальників по авто і іпотеці, а також власників ОФБУ передбачені спеціальні умови. Чи планує «Абсолют Банк» розробку нових пакетних пропозицій? Звичайно.

І в подальшому наповненні продуктами, і в більш тонкій настройці пакетів під потреби наших клієнтів. Олена Кузнєцова, спеціально для Занімаем.ру Оцініть: Друзям це теж може бути корисно: Повернення до списку

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Райффайзенбанк оформляє страхування кредитних карт по дзвінку Райффайзенбанк спростив процедуру оформлення страхової програми для кредитних карт.Тепер власники карток ... Більше

Огляд кредитних карт за 2011 рік За 2011 рік російські банки істотно розширили ... Більше

Іпотека Газпромбанку - огляд умови іпотечних програм, вимог до позичальників Треба відзначити, що Газпромбанк ... Більше

Зв'язок-Банк видасть кредит на 400 мільйонів рублів 11 січня 2012 0:00 Зв'язок-Банк надасть ... Більше

"Бізнес-старт": кредит на франшизу від Ощадбанку З недавнього часу успішно розпочати свою справу стало ще простіше.До надійному ... Більше

Популярне