Главная » Поради експертів перш ніж узяти кредит » Пакети послуг Абсолют Банку послуги мобільний банк інтернет-банк


Пакети послуг Абсолют Банку: послуги, мобільний банк, інтернет-банк

Банк Петрокоммерц представив нові програми іпотечного кредитування

Пакети послуг впевнено займають своє місце в різних галузях клієнтоорієнтованого бізнесу. Чому? Про нових зручних інструментах управління фінансами розповідає Марія Коханюк, начальник Управління розвитку пластикових карт, еквайрингу і сервісів ДБО Абсолют Банку. Занімаем.ру: Вигода банку в продажу пакетів послуг очевидна - клієнт купує кілька послуг відразу і користується ними певний термін.

У чому ж вигода клієнта? Марія Коханюк: Клієнт отримує свободу вибору і зручність. Одну і ту ж операцію можна здійснити різними шляхами: наприклад, покласти гроші на мобільний телефон можна через термінал або в касі супермаркету, а можна без комісії і «не встаючи з місця» - через Інтернет-банк.

Перерахувати гроші близьким можна перекладом на карту, при цьому «контрольне» SMS-повідомлення сповістить вас про успішність операції. Поповнити вклад можна, доїхавши до офісу, а можна через все той же Інтернет-банк. І так далі. При цьому, купуючи що-небудь оптом, клієнт отримує більш вигідні «оптові» ціни на продукти.

Що стосується терміну користування, то пакет вигідний і зручний клієнтові, поки у нього є хоча б один продукт банку, так як це універсальний спосіб «спілкування» з банком і зручний інструмент управління своїми рахунками. Як формується пакет послуг? Які критерії для відбору послуг? Критерії відбору прості - набір послуг повинен максимально спростити проведення щоденних або, я б навіть сказала, «побутових банківських» операцій клієнта.

Сьогодні «Абсолют Банк» пропонує клієнтам чотири пакети послуг: що в них включено, і в чому їх принципова відмінність один від одного? У наші пакетні пропозиції - «Старт», «Олімп», «Рух» і «Платинум» - включені кілька інструментів. Це пластикові карти VISA різних категорій (від демократичних Electron і Classic до преміальних Gold і Platinum), поточний рахунок «Ощадний» з функцією нарахування відсотків на залишки, розширений Інтернет-банк «Абсолют on-line», послуга SMS-інформування і пакет привілеїв « Абсолют Дисконт ». Пакети розрізняються можливостями пластикових карт (категоріями карт, що входять в пакет), а також додатковими сервісами. Наприклад, пакет послуг «Платинум» дозволяє робити покупки по картах Platinum зі спеціальними знижками.

Власники цього пакету можуть скористатися консьєрж-програмами, страхуванням покупок і ін Яка з цих послуг відіграє головну роль? Це залежить від потреб клієнта і його попереднього «банківського досвіду». Комусь важливий гнучкий інструмент зберігання і примноження коштів - Ощадний рахунок.

У цьому випадку карта для клієнта - ключ до рахунку і можливість поповнювати його без відвідування каси, а Інтернет-банк - зручний спосіб отримати інформацію про залишки та нарахуваннях. Хтось вважає за краще робити покупки за допомогою карти і користуватися знижками і привілеями партнерів. Тут Інтернет-банк - це зручний «архів платежів», можливість аналізувати свої витрати або просто відстежувати залишки, а сервіс SMS-інформування - важливий аспект безпеки. Комусь потрібна можливість «не приходити в банк» заради платежів - тоді, поклавши гроші на картку, клієнт може в режимі онлайн заплатити за комунальні послуги, поповнити рахунок мобільного телефону, сплатити штрафи ГИБДД і багато іншого.

Але з чого б ні почалося знайомство клієнта з послугами щоденного (побутового) банкінгу, зручніше використовувати їх в комплексі - в пакеті. Як давно «Абсолют Банк» ввів пакетні пропозиції? Який відсоток від знову укладених договорів припадає саме на пакети послуг?

Пакетні пропозиції з'явилися у банку в липні 2012 року. В даний час практично 100% від знову укладених договорів обслуговування припадає на пакети послуг. Розкажіть докладніше про програму привілеїв «Абсолют-Дисконт».

Як вона діє? «Абсолют-Дисконт» - це програма знижок і спеціальних пропозицій від наших партнерів - ресторанів, готелів, фітнес-клубів, медичних центрів та ін Програма діє при оплаті товарів або послуг картами Абсолют Банку.

Розвиваючи програму, особливу увагу ми приділяємо географії наших партнерів - тому робити покупки з картами Абсолют Банку зручно всім нашим клієнтам. Що необхідно зробити, щоб оформити пакет послуг? Чи передбачені особливі умови обслуговування для тих, хто вже є клієнтом «Абсолют Банку»?

Досить заповнити заявку на сайті, а потім прийти у відділення, щоб отримати карту та активувати пакет. Для наших клієнтів - вкладників, сумлінних позичальників по авто і іпотеці, а також власників ОФБУ передбачені спеціальні умови. Чи планує «Абсолют Банк» розробку нових пакетних пропозицій? Звичайно.

І в подальшому наповненні продуктами, і в більш тонкій настройці пакетів під потреби наших клієнтів. Олена Кузнєцова, спеціально для Занімаем.ру Оцініть: Друзям це теж може бути корисно: Повернення до списку

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Кредитна карта або споживчий кредит - що вибрати? Сьогодні банки пропонують масу кредитних ... Більше

Кредитні карти для дітей, їх оформлення, переваги та недоліки Зрозуміло, з одного боку таку карту відкривати ... Більше

Банк Хоум Кредит з'ясував: 41% росіян готові проводити відпустку в кредит 5 червня 2012 10:59 ... Більше

Освіта в іпотеку.АІЖК запускає новий продукт Агентство з іпотечного житлового кредитування буде видавати кредити ... Більше

ІНТЕРКОММЕРЦ і АІЖК готові давати іпотеку під 10,6% річних 17 вересня 2012 20:53 Комерційний банк ІНТЕРКОММЕРЦ ... Більше

Популярне