Главная » Поради експертів перш ніж узяти кредит » ОТП Банк інтерактивний банк


ОТП Банк - інтерактивний банк

ОТП Банк інтерактивний банк

Занімаем.ру і Василь Кузнєцов, директор дирекції карткового бізнесу ОТП Банку, розмовляють про підсумки минулого року, нові послуги банку і особливості отримання в ньому кредитів. «Занімаем.Ру»: Які кредити банку для приватних осіб користувалися в 2010 році найбільшим попитом? В.К.: Минулий рік став роком виходу з кризи, тому ключові напрямки роботи банку розвивалися інтенсивно. ОТП Банк стабілізував частку на ринку pos-кредитування, вийшов з 6 на 4 місце на ринку кредитних карт.

Гарним попитом користувалися також кредити готівкою. Приблизно з літа ми відчули високий і постійно зростаючий попит на даний продукт. «Занімаем.Ру»: У грудні минулого року ОТП Банк запустив послугу онлайн-консультування клієнтів на своєму сайті. Які головні особливості даного сервісу?

В.К.: У 2010 році ОТП Банк запропонував своїм клієнтам чимало нових і зручних рішень, що дозволяють стати ще ближчим до своїх клієнтів - у березні 2010 року були запущені сервіси Skype, ICQ і Google Talk, що дозволяють обмінюватися з банком миттєвими повідомленнями і здійснювати голосові консультації. Трохи раніше ми відкрили свої представництва в соціальних мережах: Twitter, Facebook, Vkontakte і Livejournal, а в червні 2010 року інтернет-ЗМІ назвали ОТП Банк самим просунутим в Social Media банком. На високо конкурентному банківському ринку недостатньо пропонувати вигідні продукти та стандартний банківський сервіс, все більшого значення відіграє швидкість, зручність надання інформації та її багатоканальність.

Ми прагнемо надати своїм клієнтам максимальну кількість інтерактивних сервісів з тим, щоб кожен міг вибрати той канал отримання інформації, який він частіше використовує і який краще йому підходить. «Занімаем.Ру»: Ваш банк пропонує незвичайний кредит - кредит для співробітників плавскладу. Як з'явилася ідея про видачу такого кредиту? В.К.: Дану пропозицію банку призначено для співробітників плавскладу, що займають такі посади як: капітана, старпома, боцмани, штурмани, механіки, електромеханіки, матроси, а також особи, які мають постійну роботу в порту - працівники громадського харчування (кухар, буфетник).

Для отримання кредиту на суму до 200 тис рублів потрібно тільки паспорт. Це не перший продукт ОТП Банку, призначений для клієнтів, зайнятих у певних галузях. Чим краще ми знаємо нашого потенційного позичальника, тим більш вигідні умови ми можемо йому надати. Ми розраховуємо, що даний кредит буде в першу чергу цікавий клієнтам нашого Новоросійського філії.

«Занімаем.Ру»: ОТП Банк займається також оформленням кредитів для малого бізнесу. Один з них - для сільгоспвиробників. Які основні умови отримання кредиту? В.К.: Сільгоспвиробники на відміну, наприклад, від девелоперів в меншій мірі постраждали від турбулентності на ринку, але вимоги до них такі, як і до компаній з інших областей. Зараз, коли ситуація на ринку змінилася, для нас важливо, щоб робота підприємства була стабільна, а позичальник міг надати значимий заставу для оформлення кредиту.

«Занімаем.Ру»: Чи планується найближчим часом розширення філіальної мережі? В.К.: В минулому році були відкриті перші точки нового формату - ОТП Лайт. Це принципово новий формат невеликих відділень, призначених для приватних клієнтів. Це невеликі офіси, розташовані в торгових центрах, на перших поверхах житлових будинків.

У 2012 році ми плануємо відкрити ще 50 таких точок. Соня Коркодінова, спеціально для «Занімаем.Ру» Оцініть: Друзям це теж може бути корисно: Повернення до списку

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Кредитний фахівець в банку - робота, обов'язки Серед всіх банківських професій посаду кредитного фахівця коштує особливої рядком, так як банк ... Більше

Кредитний кооператив - кредитний споживчий кооператив громадян Кредитний споживчий кооператив громадян (КПКГ) - це небанківська кредитна організація, створювана як добровільне об'єднання фізичних осіб для фінансової ... Більше

Іпотечні кредити Національного Резервного Банку викупив банк «Союз» 2 серпня 2012 0:00 Іпотечні кредити Національного Резервного Банку були викуплені банком «Союз».Велика кредитна організація ... Більше

Військова іпотека Газпромбанк - державна система забезпечення військових житлом ... Більше

Інтерв'ю Кредитні карти ОТП Банку - умови оформлення карт ОТП Банк пропонує оформлення кредитних карт з ... Більше

Популярне