Главная » Поради експертів перш ніж узяти кредит » Освітній кредит в Ощадбанку - максимальна сума ставки умови


Освітній кредит в Ощадбанку - максимальна сума, ставки, умови

Зв'язковий Банк запропонував власникам карт відкрити SAFE

Наталя Алимова, директор Управління роздрібного кредитування Ощадбанку Росії, розповідає студентам та абітурієнтам про можливості отримати вигідний кредит на освіту у вузі своєї мрії - за допомогою батьків, самостійно або з державною підтримкою. Занімаем.ру: Наталія Андріївна, наскільки реально отримати кредит на освіту в найбільшому банку Росії? Наталя Алимова: Абсолютно реально. В Ощадбанку можна отримати кредит на оплату навчання в будь-якому освітньому закладі, зареєстрованому на території Російської Федерації.

Для оформлення кредиту студентові необхідно звернутися з пакетом документів в підрозділ Банку за місцем знаходження освітнього закладу або за місцем реєстрації позичальника або будь-якого з созаемщиков (як правило, ними виступають батьки студентів). Занімаем.ру: В такому разі, які види освітніх програм кредитує Ощадбанк, і які основні вимоги до одержувача освітнього кредиту? Наталя Алимова: Ощадбанк Росії надає освітні кредити на оплату навчання на денному, вечірньому та заочному відділеннях по будь-якій з програм професійної освіти: початкової, середньої, вищої або додаткового.

При цьому Банк не обмежує позичальника у виборі освітньої установи. Розраховувати на отримання освітніх кредитів можуть громадяни РФ у віці від 14 років, які планують вступ або вже є учнями освітньої установи. Якщо учень не досяг 18-річного віку або не має постійного джерела доходу, кредит надається при обов'язковій наявності платоспроможних созаемщиков. Але є нюанси.

Наприклад, з червня 2010 року Ощадбанк приступив до реалізації програми освітнього кредитування з державною участю. В рамках цієї програми банк надає «Освітній кредит з державним субсидуванням». Отримати його можуть студенти та абітурієнти у віці від 14 років, що надходять у вузи зі спеціального списку освіти та науки РФ.

Кредит видається на оплату освітніх послуг за очною формою навчання, одержуваних вперше. Для оформлення освітнього кредиту з державною підтримкою практично нічого не потрібно, так як забезпечення по кредиту не оформлюється, підтвердження платоспроможності не потрібно, і необхідність залучення созаемщиков відсутня. Занімаем.ру: Чи передбачені в Ощадбанку спеціальні умови для абітурієнтів і студентів, що прагнуть до повної фінансової незалежності?

Наталя Алимова: Для студентів, що бажають самостійно оплачувати освітні послуги, але не володіють для цього достатніми фінансовими можливостями, передбачені спеціальні умови кредитування. За бажанням таких позичальників при оформленні освітнього кредиту Ощадбанку їм надається відстрочка в погашенні основного боргу за кредитом на період навчання - інакше пільговий період кредитування. Ця відстрочка дає можливість здійснювати тільки щомісячну сплату відсотків за користування кредитом.

Крім того, кредит може надаватися частинами, що зменшує витрати позичальника по сплаті відсотків за користування кредитом у період навчання. Студентам, які оформили «Освітній кредит з державним субсидуванням», на весь термін навчання плюс три місяці надається відстрочка з погашення основного боргу та частини відсотків за перші два роки користування кредитом. Відстрочка по відсотках надається з розрахунку 60% від суми платежу за відсотками протягом першого року користування кредитом, 40% - протягом другого року. Занімаем.ру: Які процентні ставки за освітніми кредитними програмами Ощадбанку? Наталя Алимова: Освітній кредит Ощадбанку видається в російських рублях під 12% річних.

Більш вигідна з точки зору позичальників ставка за освітнім кредитом, що надається в рамках програми освітнього кредитування з державною участю - в сукупності ставка дорівнює ставці рефінансування Банку Росії плюс три пункти. При цьому частина процентної ставки в розмірі 3/4 ставки рефінансування (зараз 6%) субсидує держава. Для позичальника ставка за кредитом становить ? ставки рефінансування плюс три пункти, тобто на даний момент 5% річних. Занімаем.ру: Чи видає Ощадбанк кредити на освіту за кордоном, а також кредити на другу вищу освіту?

Наталя Алимова: Основною вимогою, що пред'являються до освітнім установам при видачі освітніх кредитів Ощадбанку, є реєстрація на території РФ. Отримати «Освітній кредит з державним субсидуванням» зможе тільки студент вузу, що має державну акредитацію. З цього випливає, що взяти кредит на освіту за кордоном в Ощадбанку не вийде. Але обмеження в отриманні кредиту на оплату другої вищої освіти поширюється тільки на освітні кредити, що надаються студентам вузів в рамках програми освітнього кредитування з державною участю. Занімаем.ру: Чи може позичальник претендувати на будь-яку суму освітнього кредиту, підтверджену тарифами університету, або максимально можлива сума кредиту залежить від інших факторів?

Наталя Алимова: Вартість навчання за договором є основним і єдиним фактором, що впливає на суму кредиту при оформленні «Освітнього кредиту з державним субсидуванням». Для оформлення освітнього кредиту Ощадбанку на стандартних умовах (без державної підтримки) максимально можлива сума кредиту крім вартості навчання залежить від платоспроможності позичальника або созаемщиков, а також від обсягу наданого забезпечення. Крім того, сума кредиту не може перевищувати 90% вартості навчання, заявленої в договорі на оплату освітніх послуг.

Занімаем.ру: Освітні кредити Ощадбанку надаються на весь термін навчання, або потрібно запитувати засоби перед початком кожного навчального року? Наталя Алимова: Освітні кредити Ощадбанку надаються як одноразово, так і частинами (в залежності від умов договору про надання платних освітніх послуг). У разі надання кредиту частинами видача другої та наступних частин кредиту здійснюється після того, як студент подасть рахунок на оплату освітніх послуг. Крім того, для оформлення чергової частини освітнього кредиту Ощадбанку від студента потрібно подання довідки з освітнього закладу, яка підтверджує факт навчання.

А для оформлення чергової частини «Освітнього кредиту з державним субсидуванням», студент повинен представити довідку з вузу про успішність. Занімаем.ру: Чи існують спеціальні програми по системі «вуз - банк», які дають студентам фінансові пільги при отриманні кредиту на освіту в конкретному навчальному закладі? Наталя Алимова: В даний час подібних програм в Ощадбанку немає, тому що наші стандартні умови видачі позик на освітні потреби більш ніж привабливі - достатньо низькі ставки, тривалий термін кредитування і наявність «пільгового» періоду.

Занімаем.ру: Якими додатковими умовами Ощадбанк супроводжує видачу освітніх кредитів? Чи існують комісії за надання коштів? Чи є обов'язковим страхування?

Наталя Алимова: Ощадбанк Росії розглядає освітній кредит не як комерційна пропозиція, де банк отримує максимум доходу, а як частина соціально орієнтованої діяльності банку. У цьому зв'язку додаткові платежі, у тому числі комісії за надання кредитних коштів, які тягнуть збільшення відсоткової ставки позичальника, відсутні. Виняток становить необхідність страхування переданого в заставу майна, у разі якщо це майно виступає в якості забезпечення за освітнім кредитом Ощадбанку. Марія Ронен, спеціально для Занімаем.ру Оцініть: Друзям це теж може бути корисно: Повернення до списку

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Британська Рада іпотечних кредиторів вважає, що до кінця року в країні буде видано 130 млрд іпотечних ... Більше

Зв'язок-Банк видасть кредит на 400 мільйонів рублів 11 січня 2012 0:00 Зв'язок-Банк надасть ... Більше

Як стати кредитним брокером - франшиза, кредитні агенти або свій бренд Багатьом ... Більше

Альфа-Банк в Челябінську Один найбільших приватних банків - «Альфа-Банк», який був заснований в 1990 році, в ... Більше

Уральський Банк Реконструкції та Розвитку - кредити, послуги Про банк Історія банку «Уральський Банк Реконструкції та Розвитку» почалася в Єкатеринбурзі в 1990 році - ... Більше

Популярне