Главная » Поради експертів перш ніж узяти кредит » Нові іпотечні програми банку DeltaCredit - використання материнського капіталу


Нові іпотечні програми банку DeltaCredit - використання материнського капіталу

Нові іпотечні програми банку DeltaCredit - використання материнського капіталу

Згідно з дослідженням РБК.Рейтинг, DeltaCredit входить в трійку лідерів ринку за обсягом виданих іпотечних кредитів за перше півріччя 2012 року. Нещодавно банк запропонував клієнтам нові програми іпотечного кредитування. Про них порталу «Занімаем.Ру» розповідає Ганна Пантелєєва, регіональний директор DeltaCredit в Нижньому Новгороді. «Занімаем.Ру»: Банк DeltaCredit запустив нову програму, яка передбачає кредитування з використанням коштів материнського капіталу. Що це за програма?

Хто може стати її учасником? Ганна Пантелєєва: Сутність цієї програми полягає в тому, щоб у потенційних позичальників була можливість знизити початковий внесок до мінімуму, що дорівнює 5%. Потенційні позичальники можуть купити квартиру тільки на вторинному ринку. Наші клієнти, що володіють Державним Сертифікатом на материнський «сімейний» капітал - це громадяни РФ: • жінки, які народили / всиновили другої дитини починаючи з 1 січня 2007 року; жінки, які народили / всиновили третьої дитини або наступних дітей починаючи з 1 січня 2007 року, якщо раніше вони не скористалися правом на додаткові заходи державної підтримки; чоловіки, є єдиними усиновлювачами другої і наступних дітей, які раніше не скористалися правом на додаткову підтримку держави. При цьому рішення суду про усиновлення повинно було вступити в законну силу 1 січня 2007 року або пізніше.

«Занімаем.Ру»: Які документи повинен буде надати позичальник, який вирішив використовувати кошти материнського капіталу для іпотечного кредиту? А.П.: Необхідний стандартний пакет документів для проходження процедури схвалення: 1. копія паспорта, 2. копії документів про освіту, 3. копії документів про сімейний стан, 4. копія трудової книжки, завіреної роботодавцем, 5. копія трудового договору (якщо він укладався), 6. довідка 2-ПДФО за останні 12 місяців. Якщо у клієнта є дохід, який не відображається в довідці 2-ПДФО, то в цьому випадку заповнюється запит за формою банку. І обов'язковий документ у цьому випадку - Державний Сертифікат на материнський «сімейний» капітал.

«Занімаем.Ру»: В цілому, які прогнози банку DeltaCredit щодо затребуваності програми «Кредитування з урахуванням материнського (сімейного) капіталу»? А.П.: Зараз кількість майбутніх мам в рази перевищує показники 2008-2009 рр.. Ми вважаємо, що завдяки цій програмі, велика кількість людей не просто зможе поліпшити житлові умови, а купити дійсно гідне житло.

Адже такий мінімальний початковий внесок є важливим чинником, що впливає на прийняття рішення про те, щоб взяти іпотечний кредит. «Занімаем.Ру»: Інша програма - «Страхування відповідальності позичальника». Ганна, розкажіть читачам про особливості цього виду страхування.

А.П.: Взагалі, страхування відповідальності позичальника за кредитним договором - це страхування ризику нестачі грошових коштів, виручених від реалізації заставленого майна після дефолту, для погашення заборгованості позичальника. Воно вперше з'явилося в Америці в 1934 році, на російському ринку - в 2010 році. Страхування відповідальності позичальника робить іпотеку більш доступною, оскільки надає позичальнику можливість отримати іпотечний кредит зі зниженим первісним внеском - від 10%. Договір страхування відповідальності дозволяє захистити позичальника від додаткових вимог кредитора, які можуть з'явитися, якщо грошових коштів, виручених від реалізації нерухомості, не вистачить для виплати боргу.

Даний вид страхування дозволяє банкам видавати іпотечні кредити зі зниженим первісним внеском без підвищення ставки. Банк компенсує ризик неповернення за рахунок виплат за договором страхування. Сутність цієї програми полягає в тому, що позичальник користується інструментом для зниження початкового внеску за умови укладення договору страхування відповідальності. «Занімаем.Ру»: Які кредитні продукти можна вибрати разом з даною програмою? А.П.: Дану програму можна використовувати спільно як з рублевими кредитами з фіксованими і комбінованими ставками, так і з доларовими кредитами з фіксованими ставками.

В DeltaCredit ці продукти мають такі назви: DeltaРублевий, DeltaЕконом5, 7, DeltaСтандарт. Дана програма поширюється тільки на придбання квартири на вторинному ринку. «Занімаем.Ру»: Як би Ви оцінили ставлення росіян до страхування при кредитуванні? Все-таки це додаткові витрати.

А.П.: Оскільки ця опція для російського ринку в новинку, природно, на перший погляд може здатися, що це не вихід із ситуації, але це тільки на перший погляд. Якщо у позичальника не вистачає коштів на початковий внесок, і в даний момент зайняти цю суму на безвідсотковій основі неможливо, то ця програма дозволить не «упустити з рук» квартиру своєї мрії. «Занімаем.Ру»: Які ще осінні зміни в умовах іпотечного кредитування запропонував банк DeltaCredit?

А.П.: Восени традиційно зростає активність на ринку нерухомості, тому DeltaCredit грунтовно підготувався до початку нового ділового сезону: запущені не тільки нові програми, але і ще DeltaCredit пропонує відмінні умови для покупки квартир. З 1 вересня 2012 стартувала спеціальна осіння акція, яка триватиме до 15 листопада 2012 року. По ній знижуються ставки по рублевих продуктам з фіксованими і комбінованими ставками на 0,5%.

Таким чином, мінімальна ставка по рублевої іпотеці від DeltaCredit становить 9,5% річних, що є одним з найнижчих значень на ринку. Одночасно з цим DeltaCredit починає видачу кредитів на покупку житла в споруджуваних багатоквартирних будинках під заставу прав вимоги подальшої передачі у власність об'єкта дольової участі. Ми впевнені, що всі ці нововведення зроблять іпотеку від DeltaCredit ще більш доступною і привабливою для клієнтів. Соня Коркодінова, спеціально для Занімаем.ру Оцініть: Друзям це теж може бути корисно: Повернення до списку

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Кредит без військового квитка - де взяти готівку без віннеки Всім нам рано чи пізно потрібні кредити на задоволення і необхідних потреб, і ... Більше

Десять причин, чому електронні гроші це вигідно 1.Час - гроші, а електронні ... Більше

Самозайнятість населення - організація своєї справи, план Опинившись раптово без роботи і фінансової опори, не варто зневірятися і ... Більше

Кредитна карта Ощадбанку Росії Ощадбанк Росії займає одну з лідируючих позицій на ринку кредитних ... Більше

Тури в кредит - кредит на відпочинок Наші звички і світогляд поступово ... Більше

Популярне