Главная » Поради експертів перш ніж узяти кредит » Нові електронні сервіси Татфондбанка


Нові електронні сервіси «Татфондбанка»

Нові електронні сервіси Татфондбанка

«Татфондбанка» - один з найбільших банків республіки Татарстан - з 4 серпня надав можливість відправляти заявки на кредитні карти онлайн. 8 серпня банк повідомив про розширення своєї лінійки інтернет-кредитування, з сьогоднішнього дня з сайту банку можна заповнити заявку на автокредит. Представники банку говорять про необхідність розвивати цей перспективний напрямок: - Із зростанням кількості користувачів Інтернету в Росії буде рости і популярність послуг, що надаються за допомогою всесвітньої мережі. І банківські послуги в цьому сенсі не є винятком. Розвиток інтернет-банкінгу - це вимога часу, - зазначає Резеда Бікчантаева, директор Департаменту роздрібного бізнесу АІКБ «Татфондбанка» Резеда Бікчантаева дала інтерв'ю порталу «Занімаем.Ру».

Занімаем.Ру: У разі обслуговування через Інтернет важливий тимчасової фактор. Як довго клієнт буде чекати відповідь банку? Резеда Бікчантаева: Онлайн-заявка, так само як і звичайна заявка, розглядається банком протягом трьох робочих днів. У разі позитивного рішення, клієнт запрошується в банк з документами для підписання договору. Занімаем.Ру: Онлайн-консультант - це підготовлений для відповіді на вопитування фахівець або аналог автовідповідача?

Р. Б.: Якщо в процесі заповнення заявки, у клієнтів виникнуть питання, їм допоможе Онлайн-консультант - спеціальний сервіс, який обслуговують фахівці єдиної довідкової служби банку. Задати питання та отримати відповідь у фахівця можна в цілодобовому режимі. Зручність в тому, що онлайн-консультант - не автовідповідач, а реальні люди, фахівці банку, яким завжди можна задати уточнюючі питання як щодо заповнення заявок, так і по продуктам банку.

Занімаем.Ру: Послуга доступна тільки клієнтам «Татфондбанка», або клієнти інших банків також можуть скористатися цим сервісом? Р. Б.: Подати онлайн-заявку на отримання кредитної картки або автокредит може будь-який громадянин Росії з постійною реєстрацією та роботою в регіоні присутності Татфондбанка. Підрозділи нашого банку розташовані на території Татарстану, а також у Москві, Санкт-Петербурзі, Новосибірську, Сургуті, Чебоксарах і Пермі. Заявку на кредит може подати як клієнт нашого банку, так і будь-якого іншого банку.

Занімаем.Ру: Чи планується розширити сервіс, надавши можливість клієнтам з інших міст оформляти кредит і одержувати інші, крім кредитних карт, види послуг? Р. Б.: 4 серпня ми запустили на своєму сайті www.tfb.ru можливість подати онлайн-заявку на отримання кредитної картки, а вже 9 серпня стало можливим подати заявку і на автокредит, в найближчі дні запустимо сервіс з прийому заявок на споживчі кредити на суму до 300 тисяч рублів. Занімаем.Ру: Як банк планує захищатися від можливих спроб шахрайства? Р. Б.: Всі дані, які приходять в онлайн-заявці на одержання кредиту, як і у випадку оформлення кредиту стандартним способом, перевіряються службою безпеки нашого банку. У разі позитивного рішення клієнт представляє оригінали документів і особисто підписує кредитний договір.

Якщо в оригіналах документів будуть розбіжності з даними, надісланими в онлайн-заявці, кредит оформлений не буде. Занімаем.Ру: Для подачі онлайн-заявки необхідні які-небудь документи? Р. Б.: Для того, щоб подати онлайн-заявку, достатньо заповнити всі необхідні в заявці поля, відскановані документи прикладати не потрібно.

У разі позитивного рішення клієнту необхідно буде представити в банк оригінали документів особисто. Фахівці банку перевірять відповідність даних, зазначених в онлайн-заявці з даними в оригіналах документів. Оскільки в цілях безпеки при розбіжності даних кредит надано не буде, клієнтам необхідно уважно заповнити заявку перед відправкою в банк. Занімаем.Ру: Чи планується в банку використовувати і мобільний банкінг? Р. Б.: Ми розглядаємо мобільний банкінг як один з перспективних напрямків банківського сервісу і плануємо активний розвиток цієї форми комунікацій.

Сьогодні нашим клієнтам доступні такі послуги, як SMS-інформування про залишки на розрахунковому рахунку та за операціями з пластиковими картами. Найближчим часом перелік послуг буде значно розширений. Михайло Манокін, спеціально для «Занімаем.Ру» Оцініть: Друзям це теж може бути корисно: Повернення до списку

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Татфондбанка: вклади, кредити, карти, відгуки клієнтів Відкрите акціонерне товариство «Акціонерний ... Більше

Кредитування малого та середнього бізнесу від Росбанка: умови, процентні ставки, програми Спеціальні програми, ... Більше

Покупка квартири в іпотеку - як взяти іпотечний кредит і не прогадати Вам терміново потрібно вирішити «житлове питання» і ... Більше

Кредитна історія людини - закони про кредитні історії Сьогодні термін «кредитна історія» у всіх на слуху і кожен ... Більше

Банки Іжевська - кредити в банківських установах Іжевська Як відзначають фахівці, показник ... Більше

Популярне