Главная » Поради експертів перш ніж узяти кредит » Нордеа Банк споживчі кредити кредити з порукою без поручительства


Нордеа Банк, споживчі кредити: кредити з порукою, без поручительства

Розмір портфеля іпотечних кредитів Нордеа Банку склав 10 мільярдів рублів

В'ячеслав Лясевіч, Директор Департаменту роздрібного бізнесу ВАТ «Нордеа Банк», розповідає про споживчі кредити та їх переваги, про те, як відрізняються процентні ставки, і в якому випадку потрібно поручительство. «Занімаем.Ру»: Нордеа Банк пропонує споживчі кредити з порукою та без. В'ячеслав, як відрізняються умови видачі кредитів?

В'ячеслав Лясевіч: Нордеа Банк видає фізичним особам споживчі кредити в рублях, доларах США і євро у всіх відділеннях Москви і регіональних філіях. Споживчий кредит або, як його ще називають, кредит на невідкладні потреби не є цільовим. Це означає, що ви можете розпорядитися кредитними коштами на свій розсуд. Споживчий кредит в нашому банку можна отримати як з поручительством, так і без.

При наявності поручителів ставка складе 22% в рублях і 18% у валюті. Якщо ж ви берете позичку без поручителів, то умови такі: 25% в рублях і 21% у валюті. Мінімальна сума кредиту - 450 євро (еквівалент в доларах або рублях за курсом Банку Росії на дату видачі кредиту), а максимальна - 20 000 євро. Кредит можна отримати на термін до п'яти років.

«Занімаем.Ру»: Що виступає забезпеченням по кредиту? В.Л.: Забезпечення для кредиту до 600 тисяч рублів у Москві і до 300 тисяч рублів в регіонах не потрібно. Якщо ж бажана сума кредиту більше, то забезпеченням по кредиту виступає порука фізичної або юридичної особи. Звичайно, простіше, щоб поручителем був ваш родич або друг. Процедура оцінки поручителя - фізичної особи схожа на процедуру оцінки самого позичальника.

Банк перевіряє його платоспроможність і погодить поручительство. Вимоги до поручителя - юридичній особі визначаються внутрішніми документами банку. «Занімаем.Ру»: Які вимоги Нордеа Банк пред'являє до позичальника? В.Л.: Вимоги у нас стандартні. Це - російське громадянство і постійна реєстрація в регіонах присутності Нордеа Банку: Москва і Московська область, Санкт-Петербург, Самара, Пенза, Саратов, Новосибірськ, Старий Оскол, Білгород, Воронеж, Липецьк, Ярославль, Челябінськ, Єкатеринбург, Ростов-на-Дону , Волгоград, Архангельськ.

Вік позичальника повинен складати від 21 року на момент надання кредиту. Безперервний стаж роботи - не менше 1 року, з нього не менше 4 місяців - на останньому робочому місці. «Занімаем.Ру»: Як проходить процедура отримання споживчого кредиту в Нордеа Банку? Чи можна подати заявку онлайн?

В.Л.: На даний момент подача заявки на споживчий кредит онлайн не передбачена. Але заява на отримання кредиту ви можете знайти у нас на сайті, роздрукувати і привезти в Банк вже заповнену заздалегідь форму. Також наші співробітники завжди з радістю допоможуть заповнити заяву безпосередньо у відділенні Банку. «Занімаем.Ру»: Які документи потрібно приготувати позичальникові, щоб отримати споживчий кредит в вашому банку?

В.Л.: Для отримання споживчого кредиту ми просимо, крім заповненої заяви, надати російський паспорт, а також будь-який додатковий документ, що засвідчує особу. Це може бути закордонний паспорт, водійське посвідчення, страховий медичний поліс, страхове свідоцтво державного пенсійного страхування, ІПН. Ну і звичайно, документи, що підтверджують платоспроможність позичальника.

Це копія трудової книжки та довідка про доходи. Довідка про доходи може бути як за формою 2-ПДФО, так і за формою роботодавця позичальника. «Занімаем.Ру»: Чи можна погасити кредит достроково без додаткових комісій?

В.Л.: У Нордеа Банку дострокове погашення споживчого кредиту проводиться без додаткових комісій та будь-яких санкцій. «Занімаем.Ру»: Чи потрібно оформляти страховку при зверненні за споживчим кредитом Нордеа Банку? В.Л.: Ні, страхування не є обов'язковим для отримання кредиту в Нордеа Банку. «Занімаем.Ру»: Які переваги споживчих кредитів в Нордеа Банку Ви б назвали?

В.Л.: Переваг - безліч. По-перше, короткі терміни розгляду заявки: в середньому, 2 дні. Заявку Банк розглядає абсолютно безкоштовно, а позитивне рішення про видачу кредиту діє протягом місяця. По-друге, відсутність комісій за відкриття і ведення позикового рахунку, а також комісії за внесення коштів на рахунок при погашенні. По-третє, дострокове погашення - повне або часткове - можливо без обмежень і штрафних санкцій.

По-четверте, платежі за кредитом зараховуються на банківську карту міжнародної платіжної системи Visa International або MasterCard Worldwide з пільговими умовами обслуговування, яку ви можете використовувати в своїх особистих цілях: оплачувати товари і послуги в магазинах, ресторанах, купувати за допомогою карти авіа та ж / д квитки, і багато іншого. Соня Коркодінова, спеціально для «Занімаем.Ру» Оцініть: Друзям це теж може бути корисно: Повернення до списку

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Кредитні картки з 18, 19, 20 років і з ... Більше

Іпотека для матерів одиначок - соціальна іпотека, іпотечне кредитування в банку Питання, в общем-то, ... Більше

Банк БКФ: «Розвиток кредитування бізнесу залежить від політики Уряду» Банк корпоративного фінансування, існуючий з 1994 року, пропонує великий вибір програм кредитування бізнесу.Про них, ... Більше

Банк Москви кредитує великі дорожньо-будівельні організації - державні та приватні 15 березня 2012 12:34 Банк Москви почав березень з кредитування дорожньо-будівельних організацій: спочатку - ЗАТ ... Більше

Як перевести гроші з пластикової картки на ощадкнижку Ощадного книжки замінюються пластиковими картами, і ... Більше

Популярне