Главная » Поради експертів перш ніж узяти кредит » Нордеа банк іпотека - інтерв'ю про іпотечні програмах Нордеа


Нордеа банк іпотека - інтерв'ю про іпотечні програмах Нордеа

В інтерв'ю порталу «Занімаем.Ру» Роман Слободян, Начальник Управління продажів іпотечних продуктів ВАТ «Нордеа Банк», розповідає про іпотечні програми банку, про різницю способів внесення платежів по кредиту, про тенденції ринку іпотечного кредитування. «Занімаем.Ру»: Роман, Нордеа Банк пропонує клієнтам різні іпотечні кредити. Розкажіть, яка максимальна сума кредиту і які відсотки повинні будуть виплачувати позичальники?

Роман Слободян: Максимальна сума іпотечного кредиту може скласти 1 000 000 євро, або еквівалент в доларах США або рублях за курсом Банку Росії на дату визначення суми кредиту. Мінімальні відсоткові ставки: 6% у валюті, 8,5% - в рублях. «Занімаем.Ру»: Чи є у позичальників можливість самим вибрати порядок внесення платежів? І який з них є більш популярним серед клієнтів банку?

Р.С.: ВАТ «Нордеа Банк» пропонує на вибір позичальника два способи погашення іпотечного кредиту - ануїтетними або диференційованими платежами. Варто відзначити, що і той, і інший спосіб платежів користується популярністю, тому їх частки в загальному обсязі виданих кредитів приблизно однакові. «Занімаем.Ру»: Банки пред'являють серйозні вимоги до людей, що бажають оформити іпотечний кредит. Які вимоги Нордеа Банку? Р.С.: Вимоги нашого банку такі: 1. Вік на момент надання кредиту: від 18 років до 55 років для жінок і до 60 років для чоловіків; 2. Вік на момент закінчення кредитного договору - до 65 років для жінок і чоловіків; 3. Громадянство РФ; 4. Постійна реєстрація на території РФ; 5. Загальний трудовий стаж роботи: не менше 2 років; 6. Стаж на останньому місці роботи: не менше 4 міс.

Вимоги п. 5, 6 можуть не дотримуватися за умови, що доходи батьків позичальника (созаемщика, поручителя), що є поручителями, достатні для виплати щомісячних платежів по кредиту або позичальник (созаемщик, поручитель) отримує постійні рентні доходи. «Занімаем.Ру»: Чи є обов'язковим страхування життя при оформленні іпотеки в Нордеа Банку? Р.С.: У Нордеа Банку можна отримати іпотечні кредити, не передбачають обов'язкове страхування життя і здоров'я позичальника, а також титульне страхування (ризик втрати права власності на об'єкт нерухомості). Однак ставки за такими кредитними продуктами будуть на 5 процентних пунктів вище, ніж по кредитах зі страхуванням життя, здоров'я позичальника та титулу.

«Занімаем.Ру»: Чи можна погасити іпотечний кредит достроково? Р.С.: У Нордеа Банку в залежності від виду вибраних платежів - ануїтетні або диференційовані - дострокове погашення має ряд особливостей: - так, при ануїтетних платежах, протягом перших трьох місяців користування кредитом діє мораторій на дострокове погашення. З четвертого місяця дострокові погашення виробляються в дату погашення кредиту, тобто не частіше одного разу на місяць, сума мінімального погашення 700 євро (або 1000 доларів США або 35 000 рублів) без урахування суми щомісячного платежу; - при диференційованих платежах обмеження, пов'язані з достроковим погашенням кредиту, повністю відсутні. «Занімаем.Ру»: В цілому, спостерігаєте Ви збільшення попиту на іпотеку серед росіян?

Які тенденції розвитку іпотечного ринку? Р.С.: Попит на іпотечне кредитування в Росії з кожним роком зростає, про це свідчить опублікована в ЗМІ динаміка іпотечних портфелів провідних банків, що надають роздрібні кредити фіз. особам на території РФ. Так, наприклад, обсяг виданих Нордеа Банком іпотечних кредитів в I півріччі 2012 року в три рази перевищує обсяг виданих іпотечних кредитів за аналогічний період минулого року. Що стосується тенденцій розвитку, то необхідно відзначити, що останнім часом більшість банків взяло курс на зниження ставок і пом'якшення вимог до позичальників, що повинно послужити позитивним фактором розвитку ринку іпотеки в Росії.

Однак не варто забувати, що багато чого буде залежати від економічної ситуації в країні в цілому. Соня Коркодінова, спеціально для «Занімаем.Ру» Оцініть: Друзям це теж може бути корисно: Повернення до списку

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Банк "Петрокоммерц" представив нові програми іпотечного кредитування Банк "Петрокоммерц" продовжує удосконалювати свої програми кредитування, роблячи їх ... Більше

Банк Москви пропонує кредитну лінію МСБ, які збираються брати участь ... Більше

Кредит готівкою: що потрібно знати позичальникові або підводні камені кредитів. Відомо, що банківські кредити - найбільш дорогі.До того ж, навряд чи ви отримаєте легко і ... Більше

Де знайти гроші в борг терміново Життя не попереджає нас про її наміри на наш рахунок, і кожен з нас може потрапити в ситуацію, ... Більше

Як здійснюється оплата комунальних послуг банківською картою На початку другої половини ... Більше

Популярне