Главная » Поради експертів перш ніж узяти кредит » Нордеа Банк автокредити без комісій


Нордеа Банк: автокредити без комісій

Нордеа Банк запропонував програму рефінансування іпотеки

За 2010 рік Нордеа Банк збільшив обсяг видаваних автокредитів більш ніж на 350%. Які процентні ставки по автокредитах Нордеа Банку? Чи комісії?

Хто отримає кредит? На запитання порталу «Занімаем.Ру» відповідає заступник директора Департаменту роздрібного бізнесу ВАТ «Нордеа Банк» Антон Личагін. «Занімаем.Ру»: Нордеа Банк пропонує кілька програм автокредитування. Антон, розкажіть про їх умовах і основних відмінностях. Антон Личагін: Нордеа Банк пропонує кредити на придбання автотранспорту наступних категорій: 1. Нові іноземні та вітчизняні автомобілі.

Мінімальний початковий внесок по даній програмі кредитування складе 15%, максимальний строк кредитування - 7 років, ставки в рублях від 13 до 15% і валюті від 10 до 12%. 2. Старі іноземні автомобілі, з початковим внеском від 30%, максимальним строком кредитування 5 років, ставками в рублях від 14 до 15,5% і валюті від 11 до 12%. 3. Новий комерційний транспорт іноземного та вітчизняного виробництва можна придбати в Нордеа Банку з мінімальним початковим внеском 30%, максимальним строком кредитування - 7 років і ставками від 25,5% в рублях і 14% у валюті. Також в Нордеа Банку можливо отримати кредит на придбання нових мотоциклів, квадроциклів та снігоходів іноземного виробництва. Початковий внесок за цією програмою починається від 30%, максимальний строк кредитування - 5 років, а ставки, варто зауважити, є найнижчими на ринку і становлять від 15 до 16% в рублях і від 12 до 13% у валюті.

Безсумнівно, привабливим умовою всіх програм автокредитування Нордеа Банку є відсутність яких-небудь додаткових комісій за видачу, обслуговування і погашення кредитів. «Занімаем.Ру»: Яка з представлених програм користується найбільшою популярністю? А.Л.: Незважаючи на те, що Нордеа Банк надає кредити на купівлю досить широкого спектра транспортних засобів, у тому числі на комерційний автотранспорт і мотоцикли, найбільш популярними залишаються кредити на легкові автомобілі, в основному, іноземного виробництва. «Занімаем.Ру»: Хто може оформити автокредит у вашому банку? А.Л.: Оформити кредит на купівлю транспортного засобу в Нордеа Банку може громадянин РФ, що має постійну реєстрацію в регіонах присутності Банку.

Позичальник повинен бути у віці від 21 року на момент надання кредиту і до 55 років на момент закінчення кредитного договору для жінок, для чоловіків - до 60 років. Безперервний стаж роботи повинен бути не менше 1 року, у тому числі на останньому робочому місці - не менше 4 місяців. «Занімаем.Ру»: Чи є можливість оформити кредит на автомобіль у салоні, не є партнером Нордеа Банку? А.Л.: Потенційний клієнт банку може придбати автомобіль в кредит в абсолютно будь-якому автосалоні, який зареєстрований на території РФ, ніякі додаткові комісії при цьому з клієнта не стягуються.

«Занімаем.Ру»: Нордеа Банк пропонує своїм клієнтам автокредит за програмою державного субсидування. Наскільки популярний цей вид кредиту серед клієнтів банку? А.Л.: З моменту появи програми державного субсидування в Нордеа Банку даний продукт користується значною популярністю серед потенційних клієнтів, особливо затребуваним цей продукт є в регіонах.

«Занімаем.Ру»: Які автомобілі частіше купуються за даною програмою: вітчизняні чи зарубіжні? А.Л.: Основний потік заявок по цій програмі формується за рахунок автомобілів іноземних марок, їх частка становить у загальному портфелі близько 80%. «Занімаем.Ру»: Яким чином відбувається погашення боргу по автокредиту?

А.Л.: Погашення кредитів здійснюється у відділеннях Банку. Також клієнт може внести грошові кошти на карту банку та здійснити їх переклад за допомогою системи дистанційного банківського обслуговування «Nordea online» на свій поточний рахунок. Грошові кошти автоматично спишуться з рахунку клієнта в день погашення кредиту, а сама процедура перекладу для клієнта буде безкоштовна. Соня Коркодінова, спеціально для «Занімаем.Ру» Оцініть: Друзям це теж може бути корисно: Повернення до списку

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Пільгове автокредитування очима банкірів Мінпромторг опублікував новий перелік автомобілів, які потрапляють в держпрограму пільгового кредитування.Новий перелік розширений до 50 моделей (було 29).Основний сюрприз - ... Більше

Кредит за годину готівкою і без довідок - як взяти кредит за годину В ... Більше

Кредит у банку г Челябінська - банки Челябінського регіону Експерти відзначають, що ще 10 років тому ... Більше

Акції банків по кредитних картах в серпні Попереду ще один літній місяць! Весь серпень російські банки проводять унікальні акції по кредитних картах і пропонують нові привабливі ... Більше

Як вибрати іпотеку, щоб нове житло було в радість, а не в тягар? За останній рік процентні ставки по іпотеці знизилися на 2-3%, ... Більше

Популярне