Главная » Поради експертів перш ніж узяти кредит » Материнський капітал для вирішення житлового питання


Материнський капітал для вирішення житлового питання

Материнський капітал для вирішення житлового питання

Як використовувати материнський капітал? Чи можливо частково погасити кредит коштами материнського капіталу? Останнім часом ці питання задають все більше сімей, які бажають поліпшити свої квартирні умови.

Одним з можливих способів використання коштів Материнського Сімейного капіталу (МСК) є спрямування коштів на погашення раніше виданого іпотечного кредиту або використання його в якості початкового внеску на придбання квартири.

Для часткового або повного погашення раніше взятого іпотечного кредиту необхідно підійти до Пенсійного Фонду Росії (ПФР), надати заяву від розпорядника коштами МСК на погашення кредитних зобов'язань, кредитний договір. Можливі випадки, коли кредитний договір може бути скомбінований в один документ з договором купівлі-продажу або мати іншу назву, але незалежно від цього, у ПФР не вправі відмовити вам у прийнятті документів. Після розгляду пакета документів, ПФР перераховує кошти МСК на ваш рахунок, відкритий в кредитній організації, яка списує їх в якості дострокового погашення кредиту і надає вам новий графік погашення.

Для того щоб кошти МСК були використані в якості початкового внеску, необхідно при подачі пакета документів на іпотечний кредит додатково надати свідоцтво розпорядника коштами МСК і довідку з ПФР про розмір МСК на особистому рахунку одержувача. На 1 січня 2012 розмір МСК становить 387640.3 рублів.

Треба відзначити, що не всі банки пропонують програми, в яких можуть враховувати кошти МСК в якості початкового внеску. На даний момент ті банки (Ощадбанк, ВТБ 24, АІЖК, Уралсиб і ін), які пропонують такі програми, висувають вимогу до наявності додаткового внеску власними коштами в розмірі 10% від вартості об'єкта нерухомості (не менше 10% власних коштів + кошти МСК + кредит = придбання квартири).

У більшості банків схема придбання житла з використанням засобів МСК виглядає наступним чином. Спочатку Банк видає іпотечний кредит, що складається з двох частин: перша частина - це сума коштів МСК на строк не більше 6 місяців (протягом цього терміну мають надійти кошти МСК з ПФР), друга - сума іпотечного довгострокового кредиту.

Після реєстрації угоди з купівлі-продажу квартири, позичальник надає документи (заява, паспорт розпорядника МСК, кредитний договір) в ПФР, який потім перераховує кошти МСК у кредитну організацію на погашення першої частини кредиту. На практиці перерахування відбувається протягом 1 місяця.

Також вимогою Банку є нотаріальне оформлення зобов'язання батьків про наділення у власність частки квартири дітям після погашення іпотеки та зняття обтяження з об'єкту нерухомості. Джерело: CreditCardsOnline.ru

Теги: іпотека оформлення кредиту
Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

ЮніКредит Банк підвів підсумки діяльності у 2 кварталі 2012 ЮніКредит Банк показав гарні ... Більше

1 серпня АК БАРС пропонує оформити кредитку всім, чиї витрати в гіпермаркеті «ЕССЕН» перевищили 3 тис. ... Більше

Банк Крайінвестбанк г Краснодар - кредити, послуги Про банк Банк Крайінвестбанк Краснодар, чинний на всій території Краснодарського краю (Краснодар, Новоросійськ, Анапа і ін), був заснований ... Більше

"Вигідне неділю" у банку Радянський Для тих, хто не має можливості ... Більше

Іпотечне співпраця Банку Москви і ВТБ24 перемагає формальності 2 травня 2012 14:26 Банк Москви повідомив про нововведення в лінійці ... Більше

Популярне