Главная » Поради експертів перш ніж узяти кредит » Кредитні карти від Смоленського Банку


Кредитні карти від Смоленського Банку

Кредитна карта Смоленського банку видається за ставкою 19 річних

19 серпня Смоленський Банк святкує 19-й день народження. З цього приводу банк підготував спеціальні продукти, серед яких кредитна карта зі ставкою 19% річних і кредитним лімітом до 500 тисяч рублів. Про умови отримання «святкової» карти, а також про інші пропонованих картах і їх переваги розповідає Юлія Романова, директор департаменту маркетингових комунікацій Московської філії Смоленського Банку. «Занімаем.Ру»: 19 серпня Смоленський Банк святкує 19-річчя своєї діяльності на фінансовому ринку Росії. Вітаємо!

Чи будуть приурочені до цієї дати нові пропозиції від вашого банку? Юлія Романова: Дякую за привітання. Дійсно, в 2012 році Смоленському Банку виповнюється 19 років.

Свій день народження ми святкуємо в п'ятницю, 19 серпня. Цей день ми хочемо зробити святом, перш за все, для наших клієнтів, для всіх гостей наших офісів. Ми вже підготували святкову програму. Звичайно, всіх без винятку в цей день чекають вікторини, святкова атмосфера, шампанське, цікаві сюрпризи, спеціальні продукти ... Про одного з них розповім докладніше. На честь свята Смоленський Банк всім без винятку надає унікальну можливість скористатися дуже вигідним продуктом.

Ми даруємо кредитну карту за тарифом «День народження» зі ставкою 19% річних. Максимальний кредитний ліміт по банківській карті при цьому досягає 500 тис. рублів. Крім того, надається пільговий період - 50 днів. Банківська карта видається без застави та поруки на будь-які цілі, відсутні обмеження по зняттю готівкових коштів. Уточню, що кредитний ліміт є поновлюваним: встановлюється один раз у рік, при погашенні заборгованості позичальник користується лімітом необмежену кількість разів.

Ще один важливий плюс - власник банківської карти Смоленського Банку зможе отримати знижки до 15% у партнерів Банку. «Занімаем.Ру»: Які умови оформлення даної кредитної картки? Хто зможе її отримати? Ю.Р.: Кредитну карту за тарифом «День народження» зможуть отримати всі без винятку.

Однак варто поспішити. Термін дії пропозиції обмежений. Оформити заявку на карту по святковому тарифу можна з 19 серпня по 9 вересня 2012 року включно. Зробити це можна в будь-якому офісі Московської філії Смоленського Банку або через онлайн-заявку на сайті Банку.

Для тих, хто вже є нашим клієнтом і тримає внесок у Смоленськом Банку, ліміт по картці складе до 500 тис. рублів. Для нових клієнтів і позичальників Смоленського Банку кредитний ліміт досягає 300 тис. рублів. «Занімаем.Ру»: Які ще кредитні карти можна оформити в Смоленськом Банку? Які суми поновлюваного кредиту та умови видачі карт в цілому?

Ю.Р.: В нашому банку пропонуються наступні види кредитних карт для Клієнтів. Кредитна картка «Еталон» з поновлюваним кредитним лімітом до 400 тис. рублів. Ставка - 18,9% річних у доларах США та Євро, 24,9% річних у рублях.

Пропозицією можуть скористатися всі клієнти Банку. Ще одна цікава пропозиція - кредитна картка «Добрі сусіди» з поновлюваним кредитним лімітом до 700 тис. рублів. Ставка складає 16,9% річних у доларах США та Євро, 22,9% річних у рублях.

Пропонується знижка на річне обслуговування золотої карти - 50%. Як зрозуміло з назви, карту можуть оформити клієнти Банку, які проживають (зареєстровані) в місцях розташування відділень Банку. Для тих, хто є співробітниками організацій, що реалізують у банку зарплатні проекти, ми пропонуємо кредитну картку «Свої люди». Поновлюваний кредитний ліміт становить до 700 тис. рублів.

Ставка - 18,9% річних у доларах США та Євро, 24,9% річних у рублях. Також в Смоленськом Банку діють пільгові умови на оформлення кредитних карток для клієнтів-вкладників Банку. За всіма видами кредитних карт Смоленського Банку встановлений грейс-період на 50 днів. В якості бонусу до карт ми пропонуємо додаткові безкоштовні сервіси: підключення до інтернет-банкінгу Paywell, підключення SMS-повідомлення, знижки до 15% в магазинах-партнерах Банку.

«Занімаем.Ру»: Кому Ви б порадили оформити кредитну карту замість стандартного споживчого кредиту? Ю.Р.: Кредитна карта має ряд переваг перед споживчим кредитом. У вас завжди є оперативний доступ до кредитних коштів у будь-якій точці світу. Картка випускається на вибір: Visa або MasterCard.

Важливим плюсом є наявність грейс-періоду - 50 днів. Якщо клієнт протягом даного часу погасить кредит - відсотки за користування кредитом не нараховуються. Кредитом можна скористатися в будь-який час - відсотки нараховуються тільки за фактичний час користування кредитом.

Можна порадити оформити кредитну карту тим, хто планує відправитися у відпустку - на випадок непередбачених витрат. В цілому, кредитна картка - це додаткове джерело грошових коштів, зручний і цивілізований спосіб розрахунків. Дуже зручна і затребувана тими, хто звик розплачуватися за покупки в за допомогою банківських карт. «Занімаем.Ру»: Якщо порівнювати обсяги прострочених платежів по кредитних картах і за споживчими кредитами, то чи можна говорити про помітної різниці між ними?

Або ж відсоток прострочень приблизно однаковий? Ю.Р.: В нашому Банку частка простроченої заборгованості за кредитними картками порівняно невелика і складає близько 25% від загального обсягу простроченої заборгованості фізичних осіб. «Занімаем.Ру»: В цілому, спостерігаєте ви збільшення попиту на кредитні карти?

Які тенденції ринку? Ю.Р.: З початку року обсяг позичкової заборгованості по кредитних картах в нашому Банку виріс на 18%. Незважаючи на зниження активності деяких ключових гравців, які були піонерами в даному секторі (наприклад, Російський Стандарт), даний напрямок почали агресивно освоювати нові гравці.

Причому, як «новачки» банківського бізнесу, такі як Тінькофф Кредитні Системи, так і «метри», які до даного напрямку не виявляли особливий інтерес (наприклад, Ощадбанк, який почав активно видавати кредитні карти як діючим клієнтам-позичальникам і вкладникам, так і новим). Розвиток цього напряму є в середній перспективі одним із ключових. Якщо аналізувати структуру кредитного роздрібного портфеля зарубіжних країн і російського ринку, то існує значний потенціал для зростання обсягів операцій ринку кредитних карт. Соня Коркодінова, спеціально для «Занімаем.Ру» Оцініть: Друзям це теж може бути корисно: Повернення до списку

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Кредитні карти для дітей, їх оформлення, переваги та недоліки Зрозуміло, з одного боку таку карту відкривати ... Більше

Чому банки відмовляють у кредиті - поширені причини Задумавшись про те, ... Більше

В Альфа-Банку стало можливим переказувати гроші за допомогою SMS Альфа-Банк запропонував своїм клієнтам новий зручний спосіб переказу грошових коштів "SMS-Переказ з картки ... Більше

"Східний Експрес" знижує тарифи на онлайн перекази всередині банку Банк "Східний Експрес" знижує тарифи на внутрішньобанківські перекази ... Більше

В Альфа-Банку стало можливим переказувати гроші за допомогою SMS Альфа-Банк запропонував своїм клієнтам новий зручний спосіб переказу грошових коштів "SMS-Переказ з картки ... Більше

Популярне